Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18668

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja bym chętnie spróbował z ekipą londi, na forum bardzo aktywna ciekawe jak w grze :)
londi znajdzie się tam u was miejsce dla 3 słabych graczy ? Ja + 2 znajomych :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja bym chętnie spróbował z ekipą londi, na forum bardzo aktywna ciekawe jak w grze :)
londi znajdzie się tam u was miejsce dla 3 słabych graczy ? Ja + 2 znajomych :)

A pewnie się znajdzie:) Plan początkowy już mamy i oby wypalił, dobrych mamy grajków, którzy już się zgrali, chętni do pomocy i takie tam.
Heh z moją aktywnością hmm jak mi się chce to potrafię:D Maraton to jak już pisałam gdzieś koczowanie, 90 % defa i przejmowanie szaraków bo mam tak rozwalone miasta, że mało chęci na jakąś większą grę. W sumie to taki bob ze mnie na tym maratonie ale jak na jednym ze światów udało mi się wbić 130 miast i być w czołówce agresorów i obrońców, to i tu planuję się na akcjum postarać hee:D TYle o mnie jeśli chodzi o aktywność:D

@patryk, zadanie jednego pytania nie jest takim wielkim interesowaniem się, tylko braniem udział w dyskusji.
Koleżanki? hmm skąd wiesz z kim startuję?

@spartkus, może i sporo ale tym lepiej:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja bym chętnie spróbował z ekipą londi, na forum bardzo aktywna ciekawe jak w grze :)
londi znajdzie się tam u was miejsce dla 3 słabych graczy ? Ja + 2 znajomych :)

Ja tez bym sprobowal chetnie jak jest miejsce dla takiego grajka co domy stawia :)
 

DeletedUser24121

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Londi nie znalazłoby się miejscę dla mnie i kilku grajków w sojuszu? Jaki kierunek wybieracie?
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

będę , na chwilę ale będę. Bonus od 1 w nocy do 9 rano ...hmm? podyskutowałbym. ale przynajmniej 3 zmiana w pracy i zagranica będzie mogła //pograć// :)
może ktoś znajomy się pojawi:D?
no i limit członków 133 mnie rozwalił ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24059

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Właśnie limit w sojuszu jest dla mnie spoko , bo nie bedzie tyle akademii ;d
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

będę , na chwilę ale będę. Bonus od 1 w nocy do 9 rano ...hmm? podyskutowałbym. ale przynajmniej 3 zmiana w pracy i zagranica będzie mogła napi....ć :)
może ktoś znajomy się pojawi:D?
no i limit członków 133 mnie rozwalił ;)
Hehe mam różne przedziały bonusów, tak więc ten to tylko jeden z nich, mi odpowiada:D
 

DeletedUser22129

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Da ktos zapro jak świat ruszy? 5 lat gry (okolo), offowiec i wgl :d
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiesz ze na starcie jak startujesz to strona zwasze bedzie ta sama?:p
Środek:p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy jest w planach jakiś nowy świat lub ankieta z wyborem ustawień na urodziny grepolis ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy jest w planach jakiś nowy świat lub ankieta z wyborem ustawień na urodziny grepolis ?

Obecnie nie ma w planach ankiety z ustawieniami. Co do samego świata - jeszcze nie znamy daty, dopiero co wystartował Akcjum :)
 

DeletedUser24147

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A szkoda bo ja z bratem stwierdziliśmy że Akcjum to za szybki świat.I czekamy na nowy świat mamy nadzieje że to kwestia dwóch lub trzech tygodni oczekiwania.
 

DeletedUser24147

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Uważam jednak że nowy świat powstanie prędzej niż póżniej bo świat Akcjum to szybki świat.Im szybszy jest serwer tym szybciej powstaje nowy świat.Takie jest moje założenie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tyle tylko, że teraz powstanie także szybki świat i to z nowym systemem podboju...a przynajmniej takie są założenia. A wnioskuję to po tym, że ostatnio otwarto Akcjum ze starym systemem podboju, a ostatni świat z nowym systemem podboju był bardzo wolny, więc teraz może powstać coś szybszego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

swiat :kontans :):)
wydaje mi sie ze swiat powinien byc 2/2/2
nocka 23-7
taiming 10sekund
morale:nieaktywne
podboj: dla mnie niewazny, kazdy ma swoje zalety jak o wady (ale w starym latwiej sie bronic:)-nawet offem przed przejeciem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry