Dyskusja na temat nowego świata

Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dzięki za odpowiedz. Oczywiście mój głos był na tak co do tamtej ankiety ;) pozostaje jedynie czekać

Ważne żeby ruszył świat z nowym systemem i bez morali plus oczywiście prędkość jakaś w miarę.Sporo dobrych ekip czeka na coś takiego .

Ważne żeby ruszył świat z nowym systemem i bez morali plus oczywiście prędkość jakaś w miarę.Sporo dobrych ekip czeka na coś takiego .
większość z nas czeka na takie ustawienia.jak na razie to wszędzie stary system podboju a jak nowy system to prędkość zabójcza że odechciewa się grać .

KUBAZWIADOWCA

Guest

Warrior a pod jakim nickiem będziesz grał? I grałem z tobą w P.N.S.A jak miałeś nick PAKO

Witam, czy wiadomo kiedy ruszy nowy świat z nowym podbojem, mam nadzieje że będzie bez aktywnych morali i prędkością x3 np??

TOOS

Guest

Jak myślicie nowy świat ruszy jeszcze w Sierpniu ??

Jak będzie nowy podbój i swiat x3-4 to pogram ale jak znowu jakiś badziew to ja wysiadam bo i zloto tu gra a nie gracze jak się nie zmieni polityka względem zlota to tak jak wielu dobrych graczy ide na inne tego typu gry by pograc a nie tracic tylko kase

Nowego świata możemy się spodziewać jeszcze w tym miesiącu ponieważ 13.08. będzie nowy event.

Nowego świata możemy się spodziewać jeszcze w tym miesiącu ponieważ 13.08. będzie nowy event.
Nigdy nic nie wiadomo, ale obstawiałabym raczej wrzesień. Światy z mniejszą prędkością, takie jak Delos, zapełniają się wolniej (i mają większy limit graczy), więc raczej poczekamy trochę dłużej na start.

Status
Zamknięty.