Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie ja pobiłem tylko My pobiliśmy!!

No ale powiedz mi Stonerku czy to nie było by coś przyjemnego?? wydaje mi się że duzo lepiej by mi się grało przeciw Niemcom a niżeli przeciw anglikom

Niemcom by sie podbijalo z wieksza przyjemnosca :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja już nawet poszedłem przyzwyczajać wzrok do ich wieloczłonowychwyrazówłączącychwsobiecałeznaczeniesopisywanychzjawisk. O dziwo nick Hans Kloss był wolny :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No widzę ankieta się przydała ;)
Będzie się można wyspać ,dobre i to :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

moim zdaniem bohaterowie to najgorszy pomysł jaki tutaj wdrążono chyba ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

moim zdaniem bohaterowie to najgorszy pomysł jaki tutaj wdrążono chyba ;)

ciekawe po czym takie stwierdzenie. Jeszcze ich nie ma a jedyna możliwość ich zobaczenia to na świecie BETA.

Daj człowieku trochę z nimi pograć i potem możesz siać propagandę jakie one są bebe
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na misje wyspowe też była krytyka może w nie takim stopniu ,ale na forach sojuszu widziałem wpisy ,że "to beznadziejne i do bani"
sam byłem nastawiony raczej sceptycznie ,ale jak się okazało dają wiele bonusów.
Możliwe ,że na bohaterów przewali się fala krytyki ,a potem również okażą się użyteczni także nauczony doświadczeniami lepiej poczekajmy jak się z nimi będzie grać ,a potem oceniajmy.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Grałem z tymi herosami i są trochę jakby uzupełnieniem misji wyspowych. Na becie ładowało się b.szybko do poziomu max i był mocny, stały bonus w mieście. Normalnie pewnie będzie to wolniej szło i to dobrze.

Ogólnie to nie widzę, żeby specjalne fory mogli zyskali złotnicy, więc powinno być spoko. Kto będzie chciał to sobie wioski będzie szlifował pod katem przeznaczenia dodając do nich odpowiednie bonusy. Kto oleje ten tez dużo nie straci (podobnie jak na bonusach z wyspowych)

Jedno co jest naprawdę dobre to to, że nie można tych kmiotków transportować ze sobą po różnych serwerach. Wtedy to bym olał tą grę już na bank.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przyda się coś szybkiego :eek:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Że co? :eek: Kto nie robi misji wyspowych i nie korzysta z ich bonusów traci BARDZO DUŻO. :)

Każdy kto gra kliknie misję - nie każdy ma nastawiony budzik bo powinna się misja pojawić :p. Na początku są bardzo ważne ale potem mniej.
Znam wielu którzy je olewają i dobrze sobie radzą więc nie przesadzaj. :)
 

DeletedUser6708

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

mam pytanie kiedy wyjdzie nowy świat? pojawiła się informacja ale brakuje daty wyjścia. chodzi o nowy świat z bohaterami.
 

DeletedUser6708

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata


w takim razie wrócę po kilku latach przerwy kiedy to zmieniono interfejs. zostało mi z tamtego okresu 1400 złota wiec trzeba wykorzystać aby się nie zmarnowało:) mam nadzieję ze gra nie jest gorsza niż kiedyś bo teraz jest tyle opcji do kupienia za złoto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Każdy kto gra kliknie misję - nie każdy ma nastawiony budzik bo powinna się misja pojawić :p. Na początku są bardzo ważne ale potem mniej.
Znam wielu którzy je olewają i dobrze sobie radzą więc nie przesadzaj. :)

Zwłaszcza te, które dają +10% do ataku lub obrony ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ciekawe po czym takie stwierdzenie. Jeszcze ich nie ma a jedyna możliwość ich zobaczenia to na świecie BETA.

Daj człowieku trochę z nimi pograć i potem możesz siać propagandę jakie one są bebe

czytałem o nich bardzo dużo na Wiki Grepolis i jak dla mnie troche to odchodzi od tej gry.
fajnie by było jakby Bohaterowie byli na co 3 świecie czyli.
System Nowy są.
System Stary nie ma
System N nie ma.
Syatem S są itp...
albo są,są,nie ma,nie ma ;)
ale to moja opinia

Na misje wyspowe też była krytyka może w nie takim stopniu ,ale na forach sojuszu widziałem wpisy ,że "to beznadziejne i do bani"
sam byłem nastawiony raczej sceptycznie ,ale jak się okazało dają wiele bonusów.
Możliwe ,że na bohaterów przewali się fala krytyki ,a potem również okażą się użyteczni także nauczony doświadczeniami lepiej poczekajmy jak się z nimi będzie grać ,a potem oceniajmy.


osobiście gdy wprowadzano misje miałem przerwę w grze.
a osobiscie uważam ze misje są bardzo przydatne :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

system nowy czyli nie dla mnie, poza tym szkoda że zrezygnowano ze świata z ustawieniami z ankiet jako pierwszy nowo otwarty - w takim razie jest data kiedy on powstanie?.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

system nowy czyli nie dla mnie, poza tym szkoda że zrezygnowano ze świata z ustawieniami z ankiet jako pierwszy nowo otwarty - w takim razie jest data kiedy on powstanie?.

Data startu urodzinowego świata jeszcze nie jest znana :) Obstawiam, że trzeba będzie z nim ruszyć dość szybko - patrząc na zainteresowanie bohaterami, zapełnienie Pelli nie zajmie dużo czasu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry