Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19539

Guest
Odp: Grepolis

W środę 5 marca

rusza Nowy świat z bohaterami! to jest inny
Ten ma ruszyć z okazji urodzin

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Data startu urodzinowego świata jeszcze nie jest znana :) Obstawiam, że trzeba będzie z nim ruszyć dość szybko - patrząc na zainteresowanie bohaterami, zapełnienie Pelli nie zajmie dużo czasu :D

Lepiej szybko aby to było
ponieważ chęci zaraz odejdą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Teraz będą startować dość często z bohaterami. A następny będzie koło kwietnia prawdopodobnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Chyba pójde na Pelle, urodzinowy za szybko troszku :)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Grepolis

Na Pelle to tłumy będą :) Sporo graczy na pewno będzie chciała przetestować bohaterów. Ja już testuję na becie, co prawda krótko, ale nie zniechęcają mnie oni do gry. Wręcz przeciwnie, stają się ciekawym dodatkiem. Ciekawe, jak będzie się nimi grało na dłuższą metę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Na Pelle to tłumy będą :) Sporo graczy na pewno będzie chciała przetestować bohaterów. Ja już testuję na becie, co prawda krótko, ale nie zniechęcają mnie oni do gry. Wręcz przeciwnie, stają się ciekawym dodatkiem. Ciekawe, jak będzie się nimi grało na dłuższą metę :)

Z tym bohaterem co przyspiesza wojsko trzeba będzie uważać ;) Będzie mylić :)
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Grepolis

To oficjalnej daty nie ma ale wyjdzie pewnie około kwietnia
Może przed

Ja tak przynajmniej uważam

Ale znowu czytałem to jedna osoba pisała że chyba wyjdzie wcześniej bo takie zaangażowanie jest i dużo chętnych.
Będę czekał na ten świat
Dopóki nie zamkną Aten mam gdzie grać ...
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Grepolis

Ja gram na Lamii :) a wiecie czy ten nowy świat startuje z wtorku na środę czy jak ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

przeczytalem o tych bohaterach.kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie.ja podzielam poglad tych ze bochaterowie sa do bani.nic ciekawego i nic co by naprawde wnosilo cos do tej gry.w chwili obecnej gram na atenie.misje wyspowe wybieram tylko takie co daja przyspieszenie rozbudowy wojsk i lask u bogow.reszte omijam bokiem.sorowcow mam na tyle ze ostatni raz cos bralem z wiosek bardzo dawno temu.bohaterowie moze sie i przydadza ale na poczatku gry jak sie bedzie mialo jedno miasto jub pare.przy osiemdziesieciu i wiecej beda tylko zbednym dodatkiem.sam czas przypisywania bochatera do miasta to juz dla mnie jest wielkim nieporozumieniem.6 godzin?wolne zarty.jako jednostka to powinna byc pakowana do miasta jak inne.dla mnie bohaterowie to porazka programistow i tych co sa odpowiedzialni za gre.oczywiscie inni moga je chwalic ale sami zobaczycie ze przy wiekszej ilosci miast te pare bochaterow w niczym nie pomoze bo pomoc nie beda w stanie bo jak ktos wysle na ciebie 40 atakow ktore wchodza w ciagu 2 godzin to po co mi bochater ktory jest w innym miescie i potrzebuje 6 godzin na zadomowienie sie w innym miescie.ktos tu chyba czegos nie przemyslal do konca.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis

Po pierwsze dziękujemy za wyrażenie opinii o bohaterach, każdy ma do tego prawo. Tak jak przy każdej nowości znajdą się i zwolennicy i przeciwnicy :)

Jednak do wyrażania opinii o Herosach, zapraszam tutaj.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale znowu czytałem to jedna osoba pisała że chyba wyjdzie wcześniej bo takie zaangażowanie jest i dużo chętnych.

Tą osobą była Shannqa, a skoro należy do Olimpiuszy to zakładam że wie co mówi:)
Data startu urodzinowego świata jeszcze nie jest znana :) Obstawiam, że trzeba będzie z nim ruszyć dość szybko - patrząc na zainteresowanie bohaterami, zapełnienie Pelli nie zajmie dużo czasu :D

Mam nadzieję, że ten urodzinowy świat wejdzie dość szybko.

Pozdrawiam
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

już się nie mogę doczekać :D Teraz trzeba jeszcze ekipę zebrać i jazda :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja to wybieram sie na urodzinowy:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A urodzinowy będzie z bohaterami, czy bez? Jakoś nie dostrzegłem informacji na ten temat na forum wcześniej...

Logiczne jest, że skoro powstaje po premierze bohaterów, to również na świecie urodzinowym będą bohaterowie...wychodzę z założenia, że na każdym nowo otwartym świecie będą oni dostępni, czy będzie to opcjonalne?
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A urodzinowy będzie z bohaterami, czy bez? Jakoś nie dostrzegłem informacji na ten temat na forum wcześniej...

Logiczne jest, że skoro powstaje po premierze bohaterów, to również na świecie urodzinowym będą bohaterowie...wychodzę z założenia, że na każdym nowo otwartym świecie będą oni dostępni, czy będzie to opcjonalne?


Tego jeszcze nie wiadomo ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry