Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21876

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

?????????,suport to kontroluje choc troche?,te wypowiedzi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja mam pytanie, bo nie do końca rozumiem, czemu światy "stare" nie dostaną bohaterów? Taki problem jest ich tam wprowadzić? Po co jest to pole "wkrótce"? Chyba tam mieli być ci bohaterzy?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A urodzinowy będzie z bohaterami, czy bez? Jakoś nie dostrzegłem informacji na ten temat na forum wcześniej...

Logiczne jest, że skoro powstaje po premierze bohaterów, to również na świecie urodzinowym będą bohaterowie...wychodzę z założenia, że na każdym nowo otwartym świecie będą oni dostępni, czy będzie to opcjonalne?

Potwierdzam. Każdy nowo otwarty świat będzie posiadał Herosów.

A ja mam pytanie, bo nie do końca rozumiem, czemu światy "stare" nie dostaną bohaterów? Taki problem jest ich tam wprowadzić? Po co jest to pole "wkrótce"? Chyba tam mieli być ci bohaterzy?

Na razie trwają dyskusje na temat, czy wprowadzać Herosów na już otwarte światy. Prosimy o cierpliwość i zapoznanie się z Herosami na nowych światach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak ludzie w inno o tym decydują to przecież wiadomo, że nie wprowadzą tych bohaterów :). Hajs się musi zgadzać.

Dokładnej daty wdrożenia
na pozostałe serwery jeszcze nie znamy.

Ja ten post traktowałem jako zapowiedź wprowadzenia na każdy świat, ale jak widać, ktoś mnie to zrobił w konia :(!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hm... zastanawiam się teraz czy już zapoznałeś się z Herosami, że takie rzeczy wypisujesz.
Według mnie (dodam to moja prywatna opinia), lepiej nowości wprowadzać małymi kroczkami,
a nie od razu na wszystkie światy. Łatwiej jest naprawić błąd na jednym świecie i dopracować
wszystko niż np. na 30 światach.

Ponownie zapraszam do dyskusji na temat Herosów w tym temacie Herosi, ta dyskusja służy do czegoś innego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W jakich godzinach (orientacyjnie) wystartuje jutro świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Obserwują kilka startów zauważyłem że startują po południu w godzinach od 13 do 18
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dzięki. Wypróbuje świat z czystej ciekawość - bohaterowie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ten świat jest super . ci bohaterowie też . szkoda że można tylko 3 :(
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No tak sobie wszedłem sprawdzić (w porównaniu z betą) tych herosów i myślę, że coś nie tak jest. Przez dobę robiłem misje wyspowe (te krótkie - nie 5 godzinne) i na kolejnego herosa w takim tempie nazbieram za miesiąc.
Nie bardzo rozumiem czemu tak mało monet dają zważywszy, że chcą zarabiać (250 golda) na wykupowaniu ponadplanowych herosów. Za co niby ich rekrutować?
Coś czuję, że zaraz sie pojawia nowe opcje zdobywania monet i będą one płatne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy ja wiem....Cena 110 monet za 2 za misje to nie jest miesiąc zbierania :0
tak mi się wydaje :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Coś wiadomo na temat powstania świata urodzinowego?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Heh to prosba o pospieszenie Hamburga bo lud czeka xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To pograj sobie nam jakimś dla rozluźnienia;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry