Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To kto wygrał ten świat w takim razie?:D Trrzeba by gratulacje złożyć heh
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie martwcie się, w ciągu tygodnia powinno ruszyć odliczanie na Omedze :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

start tego nowego serwera to ŻAL!!
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie martwimy sie, nie zależy nam na tym.

Widze, ze zostalem ocenzurowany ponownie, nie mam tylko pojecia za co.
Pewnie ta pani wie, coz, swietlana rola dyktatora.

pewnie z powodu aladeen lub aladeen :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo proszę o powrót do rozmowy zgodnej z tematem. Wzmianka o Elżbiecie Bawarskiej nie ma nic wspólnego z dyskusją na temat nowego świata.

Jej uwielbienie proszę wyrażać w temacie z luźnymi rozmowami - nie tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

oo i nawet PAN Pich raczył się pokazać znów - a już sądziłam ze grepolis Cie nie bawi :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oj poznaliśmy się i jak zwykle zaskakujesz swym dość bogatym językiem . Cóż no to pewnie się spotkamy lub i nie ale czas swoje pokarze jak oddaleni będziemy Panie Pichu od siebie . Dobrze wiedzieć ze bedziesz grał , zwłaszcza że się wie jak grałeś na kilku innych światach :d niby tak samo ale za każdym minimalna zmiana taktyczna .

________

Dyskusja na temat nowego świata wiec ja powrócę do tematu : Kiedy sie dowiemy za ile ruszyć ma ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a wiesz , jest mi to jedno , będziesz to bedziesz a jak Cie nie będzie płakać sadzę Nikt nie będzie :)
No moze Ci co wpisali Cię w listę jaką można dostrzeć :p

Nie trzeba siedzieć w kółko przy kompie , nawet starczy 2 razy na dzień gdyż każdy gra tak by to była rozrywka a nie życiem chociaz sa tacy co np dużo spędzają czasu przy "lapku/kompie" w trakcie pracyyy
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

mam pytanie :

czy idzie na ten świat naprawdę porządny sojusz ? tzn. zgrany , mający duże aspiracje no i takiego komu brakuje graczy do sojuszu
chętnie to takiego się przyłącze rozpatrze tylko poważne propozycję

jak coś pisać na pw to odpowiem na pytania

takiemu sojuszowi to raczej nie brakuje graczy :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

heh chyba że poumierają bo nei wiadomo kiedy ten świat powstanie i czy wgl ruszy :)
 

DeletedUser21117

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja powracam do tematu !!!
Wiadomo już kiedy to ruszy ???
z niecierpliwością czekam ze swoja załogą na nowy serwer ... bo ten co gramy twierdza co nie którzy że za puźno zaczeliśmy teraz chcemy zacząć prędzej ;-)

Pozdrawiam
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiadomo i raczej szybko wiedzieć nie będziemy. :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie jałowe dyskusje w niczym nie pomogą. Urodzinowy świat ruszy i to myślę, że w niedalekim terminie. Start nowego świata jest związany z wypełnieniem poprzednich, im szybciej to następuje tym szybciej rusza nowy. Pechowo nasze urodziny zbiegły się ze światową premierą herosów i nie pozwolono by pierwszy świat miał takie hardcorowe parametry. Nie mając świadomości tego, na urodziny zaplanowaliśmy konkurs w wyniku, którego gracze wybrali parametry świata. Za opóźnienie w jego starcie już przepraszaliśmy, nie wynikło z naszej złej woli.
 

DeletedUser21117

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie jałowe dyskusje w niczym nie pomogą. Urodzinowy świat ruszy i to myślę, że w niedalekim terminie. Start nowego świata jest związany z wypełnieniem poprzednich, im szybciej to następuje tym szybciej rusza nowy. Pechowo nasze urodziny zbiegły się ze światową premierą herosów i nie pozwolono by pierwszy świat miał takie hardcorowe parametry. Nie mając świadomości tego, na urodziny zaplanowaliśmy konkurs w wyniku, którego gracze wybrali parametry świata. Za opóźnienie w jego starcie już przepraszaliśmy, nie wynikło z naszej złej woli.

Tak ... dzięki za wyczerpującą odpowiedź ...
nie uważam że to jałowa dyskusja ... z tym że chciałbym wiedzieć o nowym świecie szybciej co najmniej tydzień przed PREMIERĄ
... bo już nie raz było tak że wychodził nowy serwer, za chwile znowu nowy i ponownie na przełomie miesiąca ... a teraz ludzie się dopytują już dłuższy czas ... i za pewne wyjdzie nie zapowiedzianie ;-)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie jałowe dyskusje w niczym nie pomogą. Urodzinowy świat ruszy i to myślę, że w niedalekim terminie. Start nowego świata jest związany z wypełnieniem poprzednich, im szybciej to następuje tym szybciej rusza nowy. Pechowo nasze urodziny zbiegły się ze światową premierą herosów i nie pozwolono by pierwszy świat miał takie hardcorowe parametry. Nie mając świadomości tego, na urodziny zaplanowaliśmy konkurs w wyniku, którego gracze wybrali parametry świata. Za opóźnienie w jego starcie już przepraszaliśmy, nie wynikło z naszej złej woli.

Pochwalony Robinie drogi, prawie ty już dwutysięczniku niedługo. Po pierwsze to dyskutują tu tez panie :) Po drugie dyskusje się zakończą po spełnieniu odpowiednich warunków. Z tego co pamietam, do wybaczenia nie wystarczy przepraszam a leciało to jakoś tak...

1. Rachunek sumienia - przeprowadzony?
2. Żal za swe postępowanie - czy na pewno?
3. Mocne postanowienie poprawy - tu to nawet nie ma co pytać
4. Wyznanie win - od biedy zaliczyłbym
5. Zadośćuczynienie - jakiś miesiąc zarządcy za free??:rolleyes:

Niech tu tylko te forumowe ateistki nie wyjeżdżają ze swym światopoglądem, bo to uniwersalne zasady :p Inaczej serwer wyjdzie a i tak odkupienie nie nastąpi. :p
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

@MG34

no fajnie, ale co ma polski Team Grepolis do wychodzenia nowych światów PL? :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

@MG34

no fajnie, ale co ma polski Team Grepolis do wychodzenia nowych światów PL? :p

Wszystko i nic.

Tyle samo, ile dealer w salonie samochodowym ma do wychodzenia nowych modeli aut. To z nim jednak negocjujesz przy zakupie i dopominasz się o dodatkowe wyposażenie. Nie z prezesem firmy. :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie jałowe dyskusje w niczym nie pomogą. Urodzinowy świat ruszy i to myślę, że w niedalekim terminie. Start nowego świata jest związany z wypełnieniem poprzednich, im szybciej to następuje tym szybciej rusza nowy. Pechowo nasze urodziny zbiegły się ze światową premierą herosów i nie pozwolono by pierwszy świat miał takie hardcorowe parametry. Nie mając świadomości tego, na urodziny zaplanowaliśmy konkurs w wyniku, którego gracze wybrali parametry świata. Za opóźnienie w jego starcie już przepraszaliśmy, nie wynikło z naszej złej woli.

Przepraszam, ale niczego z tego nie rozumiem. pewnie dlatego, że nie jestem panem:(
Po pierwsze na jakie parametry nie pozwolono - urodzinowego czy herosów? Jesli herosów, to jaki to ma związek z urodzinowym, jeśli urodzinowego, to kiedy zostanie wydane pozwolenie?
po drugie - co to znaczy , że start świata jest związany z "wypełneniem poprzednich"? jeśli do startu nowego jest potrzebne zamkniecie ( bo chyba w tym znaczeniu użyto słowo "wypełnienie"), to proszę o info ile światów musi zostać zamkniętych, bo nowy mógł ruszyć? Może po prostu zamknijcie te światy, i tak za długo trwają, i nic się tam nie dzieje:))

tak poważnie mówiąc to cała ten pomysł z urodzinowym światem staje się coraz bardziej strzałem w kolano polskiego Inno. Najpierw było super, bo gracze coś sobie wybrali, zaczęły się zbierać ekipy chętne do gry, a teraz wszyscy są coraz bardziej zniesmaczeni tą sytuacją, a support podenerwowany - bo tak rozumiem dość opryskliwe wypowiedzi członków teamu w różnych tematach związanych z urodzinowym.
Panie Robinie, ta dyskusja nie jest jałowa, jałowe i nieprofesjonalne to są działania Państwa firmy. Dyskusja jest tak samo ciekawa jak każda inna na tym forum.
Po prostu napiszcie jakie warunki muszą być spełnione ( konkretnie), aby ten świat wyszedł, bo niedługo wszyscy zainteresowani oleją temat i mało kto na nim zagra.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusja jest jałowa, bo nie wnosi żadnych nowych treści.
Cały czas tylko to samo, a pisaliśmy wiele razy, że wychodzenie nowych światów nie zależy od nas. My tylko przekazujemy informację o powstaniu nowego świata, wtedy kiedy ją dostajemy, czyli na tydzień przed startem.

Co do Twoich pytań Hini, to pozwolę sobie odpowiedzieć. Urodziny naszego grepolis zbiegło się (jak już pisał Robin) ze światową premierą herosów. My jako gracze wybraliśmy bardzo szybkie ustawienia, a Inno nie wyraziło zgody, by pierwszy świat z herosami był taki szybki, dlatego więc ruszył świat o innych parametrach, przygotowany już wcześniej.
Urodzinowy miał być po nim i będzie - sama mam nadzieję, że niedługo, bo już mam dość czekania. Co do wypełniania świata, to nie myl z zamknięciem. Inno ma swoje warunki powstawania kolejnych światów i z tego co się orientuję zależą od aktywności ludzi na poprzednich światach.

MG34
Jako ten dealer mogę Ci tylko napisać - przepraszam proszę pana, ale producent jeszcze nie zdecydował kiedy wypuści na rynek nową markę samochodów. A dodatkowego wyposażenia nie ma w tym standardzie, który obecnie mamy w sprzedaży :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

MG34
Jako ten dealer mogę Ci tylko napisać - przepraszam proszę pana, ale producent jeszcze nie zdecydował kiedy wypuści na rynek nową markę samochodów. A dodatkowego wyposażenia nie ma w tym standardzie, który obecnie mamy w sprzedaży :D

Widzę, ze się nie pomylilem wczeniej i Robin sie dorobił rzecznika prasowego :rolleyes:

A wszystkie argumenty zawarte wyżej to typowa spychologia. To nie my, to oni, my nic nie mamy do tego.
Na Waszym miejscu bym w takim razie już nigdy niczego nam nie ogłaszał w imieniu INNO. Po co sobie ciągle robić z gęby cholewę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry