Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Angela nie wychodzi pewnie na plaze latem, raczej pojdzie tropem goscia, ktory w sylwestra bedzie gral w gre. wiec ona nie bedzie miala problemu by sobie pykac w grepo w te upalne dni :)Prosba skazana z gory na porazke :/

Angela na pewno się opala ale w solarium w Raistagu :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

oj kręci Was ta Angela chyba. Ale ona zajęta ostatnio była widywana z Donaldem :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

taki zwiazek byl do przewidzenia. JEdnak jeszcze lepszym egzotycznym zwiazkiem bedzie slub biedronia z grodzka/im
smiley_emoticons_lol.gif
oby nie w PL
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

-zobacz Jasiu "żuk je biedronkę":
-a co to jest dronka?
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mam nadzieję że ustawienia świata będą w miarę przyjemne , bo jak zobaczę nowy system podboju(różnie bywa :D) albo prędkość x1 (i w sumie x2 też) to całe czekanie pójdzie na marne :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mam nadzieję że ustawienia świata będą w miarę przyjemne , bo jak zobaczę nowy system podboju(różnie bywa :D) albo prędkość x1 (i w sumie x2 też) to całe czekanie pójdzie na marne :D

Też bym chciał minimum świat x2 ale jak bedzie x1 to tez bedę grał i jak później wstawiom następny świat i będzie x2 lub x3 to też zagram ...:cool:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mam nadzieję że ustawienia świata będą w miarę przyjemne , bo jak zobaczę nowy system podboju(różnie bywa :D) albo prędkość x1 (i w sumie x2 też) to całe czekanie pójdzie na marne :D
Kolejny system na 99% bęzie stary, ponieważ wcześniej był nowy :)X
 

DeletedUser19463

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Oj... widzę, że znów tłoczno się w tym temacie zrobiło.

Immo przytrzymało nas 3 miesiące bez nowego świata i wielu graczy pozostało bez przydziału.
Historia uczy, że nowy świat powinien zostać odpalony na dniach i najprawdopodobniej będzie na starym systemie podboju.

Byleby tylko był dostatecznie szybko, bo na 1 to pójdą chyba tylko dyletanci, lenie i złotnicy :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Oj... widzę, że znów tłoczno się w tym temacie zrobiło.

Immo przytrzymało nas 3 miesiące bez nowego świata i wielu graczy pozostało bez przydziału.
Historia uczy, że nowy świat powinien zostać odpalony na dniach i najprawdopodobniej będzie na starym systemie podboju.

Byleby tylko był dostatecznie szybko, bo na 1 to pójdą chyba tylko dyletanci, lenie i złotnicy :)
Immo??? A cóż to jest? :confused:

Na takie slimaki chodzi więcej niz ci się wydaje chętniej chodzą niż na takie pioruny co trzeba o 2 w nocy wstawać ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

prędkość świata nie oznacza, że prędkość jednostek też bedzie mała:D
a Immo, to zapewne Inno
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Londi.... powinnaś dostac nobla za to odszyfrowanie!
za bardzo powaznie podchodzisz to tego...

raczej to Ty wysnułeś wniosek, że skoro świat 1, to będzie wolny, co potwierdziłeś tym wpisem
Na takie slimaki chodzi więcej niz ci się wydaje chętniej chodzą niż na takie pioruny co trzeba o 2 w nocy wstawać ...
tak więc nie win mnie, jeśli sam nei wiesz co piszesz.

Poza tym teraz najprawdopodobniej będzie świat z prędkością 1. poprzedni ze starym systemem powstał w styczniu zeszłego roku, po nim była 4,2 i 3.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jednak obstawiam 4/4/4 lub coś podobnego, właśnie taki świat wystartował w hiszpani, wczoraj w ameryce, zobaczymy gdzie jeszcze :) Szkoda że nowy system nigdy takiej prędkości nie dostał :// max jak pamiętam było 3 na sparcie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I szczerze nie wiem czemu teraz ustawienia wybiera support, kiedyś była ankieta. ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jednak obstawiam 4/4/4 lub coś podobnego, właśnie taki świat wystartował w hiszpani, wczoraj w ameryce, zobaczymy gdzie jeszcze :) Szkoda że nowy system nigdy takiej prędkości nie dostał :// max jak pamiętam było 3 na sparcie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I szczerze nie wiem czemu teraz ustawienia wybiera support, kiedyś była ankieta. ;)

Kiedyś z nowym jeszcze na Ypsilionie była prędkość 4/2/1, tylko jedna 4 ale była :D
Lepiej jakby był nowy system, chociaż grać i tak pewnie nie będę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jednak obstawiam 4/4/4 lub coś podobnego, właśnie taki świat wystartował w hiszpani, wczoraj w ameryce, zobaczymy gdzie jeszcze :) Szkoda że nowy system nigdy takiej prędkości nie dostał :// max jak pamiętam było 3 na sparcie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I szczerze nie wiem czemu teraz ustawienia wybiera support, kiedyś była ankieta. ;)

... ja obstawiam na świat x2 i myśle , że będzie koniec maja lub zaraz na początku czerwca. Jeżeli w Hiszpani wystartował i w Ameryce to i tutaj w Posce będzie :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I szczerze nie wiem czemu teraz ustawienia wybiera support, kiedyś była ankieta. ;)

Ustawień nie wybiera support, tylko Inno. A ankieta była tylko i wyłącznie z powodu urodzin Grepo i specjalnego świata, który został otwarty z tej okazji.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jednak obstawiam 4/4/4 lub coś podobnego, właśnie taki świat wystartował w hiszpani, wczoraj w ameryce, zobaczymy gdzie jeszcze :) Szkoda że nowy system nigdy takiej prędkości nie dostał :// max jak pamiętam było 3 na sparcie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I szczerze nie wiem czemu teraz ustawienia wybiera support, kiedyś była ankieta. ;)

... ja obstawiam na świat x2 i myśle , że będzie koniec maja lub zaraz na początku czerwca. Jeżeli w Hiszpani wystartował i w Ameryce to i tutaj w Posce będzie :cool:

Na bank nie będziemy mieli tak szybkiego świata, mogę się o to założyć. Będzie 1, góra 2.
A co do powstawania światów - to, że gdzieś świat wyszedł nei znaczy, że zaraz u nas ma się pojawić.
Grepolis jest na 24 marketach razem z betą, więc gdyby u nas wychodzily tak jak i w innych krajach , to światy mielibyśmy non stop, a tak nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry