Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11474

Guest
Ahoj :)
Chyba nie chcesz wrócić z emerytury?
Zrób sobie drina i lepiej przemyśl sprawę jeszcze raz, jak szukasz emocji to się lepiej wybierz na grzyby - tam znajdziesz ich więcej;)
Tutaj się tylko rozczarujesz tak jak ja na Dyme.
Zaczynam rozumieć ideę robienia szaraków po trzech miesiącach - dokładnie tyle czasu minęło i gra tam siadła.:(

nikt niema zamiaru grac tam dluzej niz max 4 miesiace ...;) daj jakis kontakt pogadamy;)
 

DeletedUser31527

Guest
Jak sie przenosisz na koniec świata by bić niedzielnych graczy to wiadomo, że nic sie nie dzieje hahaha

I to niby ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem.
Przeniosłem się na m53 własnie po trzech miesiącach kiedy kolory z czerwonego zrobiły mi się zielone.
Gdybym chciał bić niedzielnych graczy, to nie męczyłbym się przez miesiąc w pilnowanie i oddawanie wszystkich miast, a potem zaczynanie od palików na m53 tylko zostałbym na miejscu i bił ciebie - żadna różnica:p

Tak na marginesie nie przeszkadzaj jak nikt nie prosi cię o zdanie - jak będzie mnie interesowało to co piszesz to dam znać.

Przenieś się lepiej w miejsce swojego manifestu odnośnie morali i przemyśl to co tam napisałeś.
Jak to czytałem to uwierzyć nie mogłem własnym oczom:)
Ten, który po przejęciu dwóch miast na wyspie po warzywie oddaje na drugi dzień jedno moralowcowi i razem z nim lata po nocach i szuka śpiochów twierdzi, ze morale są złe.
Z ciekawości musiałem sprawdzić co cie pchnęło do takiej zmiany zdania i okazało się, ze w dzień w którym napisałeś ten manifest straciłeś dwa miasta na rzecz moralowca.
Nikt nikomu nie karze wspierać okupacji moralowców, nikt też nikogo nie zmusza do trzymania takich graczy w sojuszu.
Płaczesz ty i nie tylko ty, że jest to złe ale jak widzicie okupke moralowca to mało wioseł nie połamiecie tak szybko ją wspieracie.
Może warto skończyć z ta hipokryzją i zamiast skamleć żeby ktoś coś zrobił za ciebie sam uderzyłbyś się w pierś i zaczął od siebie.

Zapytaj Dziadów jak jeszcze miałem ich na czerwony czy na którejś wyspie gdzie miałem jedno lub dwa miasta a pozostałe to czerwone zrobiłem gdzieś bunkier albo oddałem je moralowcowi. Akcje co dwa dni robili i jakoś obyło się bez głupich nazw miast, zbędnych komentarzy lub spamienia po całym sojuszu przeciwnika masami. Nie wiem jak Oni, bo nigdy nie pytałem ale ja się wtedy świetnie bawiłem - no ale do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

[CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28385

Guest
#PotwierdzoneInfo#
Prosiaki wytransferowane do Kroniki za niewiarygodną cenę 3 miliony złota!
Wystarczyło wyremontować im chlewik i dać parę gołębi na pożarcie.
Pogłoski są też takie, że nawet Turek w kronice będzie grał.
 

DeletedUser28385

Guest
#PotwierdzoneInfo#
Prosiaki wytransferowane do Kroniki za niewiarygodną cenę 3 miliony złota!
Wystarczyło wyremontować im chlewik i dać parę gołębi na pożarcie.
Pogłoski są też takie, że nawet Turek w kronice będzie grał.

Mulard wykupił jego interes i nie ma chłopina wyjścia, bo go zwolnią z robienia kebabów
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23967

Guest
o i synek się pojawił :) a myślałam ze cię w tym chlewiku zadeptali :p

Ferro za pilipkiem się stęsknił :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaloze sie ze Kronika wejdzie pierwsza, a reszta sojuszy bedzie bawic sie w podchody by wejsc w dogodnym miejscu do lania slupów od pierwszego momentu.
 

DeletedUser28385

Guest
o i synek się pojawił :) a myślałam ze cię w tym chlewiku zadeptali :p

Ferro za pilipkiem się stęsknił :(

Dopiero wyturlałem się z błotka.
słyszałem, że imprezka to myślę - wpadnę, pośmieję się trochę, bo nudno się zrobiło :p może nawet na ćwiarteczkę etatu wrócę, jeżeli inno mnie zatrudni
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27213

Guest
ell ziomku zaprosisz Mnie do soja? to zagram chwile,przez ochronkie,bo pije teraz,ale myśle,że Mnie popuści za kilka dni
 
Status
Zamknięty.
Do góry