Dyskusja na temat nowego świata

Yavus a jak dostaniesz po dupie to posypiesz głowę popiołem i skończysz grę w grepo mam nadzieję?
Coraz gorzej z tobą :/
To co proponujesz jest mało higieniczne więc zdecydowanie nie. Słuchaj maluch, święto miałeś 1 czerwca, taki kociak jak ty potrzebuje tylko drapaka by się dowartościować, reszta jest zbędna. Podaj adres, robimy zrzutkę dla dobra ogółu bo jesteś już męczacy. Nie musisz mi przypominać olous bo zrobiłeś to 1500 razy. Na to, że tworzysz alternatywną rzeczywistość i wymyślasz sobie historyjki dopowiadając sobie kolejne wersje zdarzeń nie mam na szczęście wpływu...także pilnuj co ci do zupy dosypują bo co raz gorzej z tobą.
 

DeletedUser33478

Guest
To co proponujesz jest mało higieniczne więc zdecydowanie nie. Słuchaj maluch, święto miałeś 1 czerwca, taki kociak jak ty potrzebuje tylko drapaka by się dowartościować, reszta jest zbędna. Podaj adres, robimy zrzutkę dla dobra ogółu bo jesteś już męczacy. Nie musisz mi przypominać olous bo zrobiłeś to 1500 razy. Na to, że tworzysz alternatywną rzeczywistość i wymyślasz sobie historyjki dopowiadając sobie kolejne wersje zdarzeń nie mam na szczęście wpływu...także pilnuj co ci do zupy dosypują bo co raz gorzej z tobą.

Zapytałem czy skończysz grę jak przegrasz. Wywyższasz się, więc uważam, że to uczciwe.
Maluchem od dawna nie jestem na twoją niekorzyść. Nie wiem gdzie historyjki tu widzisz, ale śmieszy mnie twoje agresywne podejście.

Ps. Zrzutka to tobie by się przydała, przestałbyś płakać o to, że ktoś ma więcej złota od ciebie.
 
Zapytałem czy skończysz grę jak przegrasz. Wywyższasz się, więc uważam, że to uczciwe.
Maluchem od dawna nie jestem na twoją niekorzyść. Nie wiem gdzie historyjki tu widzisz, ale śmieszy mnie twoje agresywne podejście.

Ps. Zrzutka to tobie by się przydała, przestałbyś płakać o to, że ktoś ma więcej złota od ciebie.
Nie wiem czemu chęć walki z najlepszą ekipą świata nazywasz wywyższaniem. Dziwny jesteś, ale w sumie to typowo lisowe - zarzucić coś komuś i wytykać palcem jednocześnie samemu to robiąc na większą skalę:) Kiciak nie denerwuj się bo się zagotujesz i jeszcze przewody gdzieś spalisz. Aaaa - masz pozdro od waszego byłego kolegi. Nie wnikam...
 
zapewne ruszy kilka dni po zakończeniu puszki pandory , która kończy sie 4.10
termin zapewne zależy także od tego jaki event wystartuje po starcie nowego serwera , bo należy założyć że będzie powiązany z halloween.
jeżeli wystartuje w przyszłym tygodniu to info będzie na forum chyba w niedzielę
 
Kołka to sobie wśród swoich poszukaj Graczu Roku
Nie widzisz tych uśmieszków cóż tam są napisane
NIe rób sztucznej burzy Cwaniaku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry