Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Myśle że na tym serwerze pakty nie są jeszcze w stu procentach dogadane :)
Choć przyznam że pierwsze próby sondowania podejścia względem jednych przeciwko drugim miały miejsce już około dwóch miesięcy temu. (Na mój stan wiedzy)
Sądząc po obecnej ilości nierealnych informacji myśle że dyplomacja wchodzi w końcową fazę (każdy stara się mieszać drugim w głowach) i swój koniec będzie miała wraz ze startem serwera.
Mam wrażenie że większości łatwiej jest wytypować rywala niż koalicjanta dodatkowo sądze że dużą role na tym serwerze będzie grała lokalizacja danych składów.
Ona będzie tym ostatnim już realnym, czynnikiem przypieczętowującym wstępne deklaracje. Słowa padają tu i tam różne a na wiążące czyny przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać.

Coraz bardziej jestem podekscytowany potencjałem serwera wielobiegunowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35664

Guest
Materiału na „Kroniki przedwojenne” juz teraz jest wystarczająco dużo.
Myślałem aby wystartować z takim projektem ale mam z tym duży problem bo mogę dysponować nieprawdziwymi informacjami i zbuduje fałszywy obraz systuacji dla czytelnika.

Chyba że miałoby to wyraźny subiektywny format… w którym ocena prawdziwości informacji byłaby odbierana z przymrużeniem oka.

Jak uzyskam zadowalającą mnie liczbę głosów pod ankietami to ruszamy :3
 

DeletedUser35664

Guest
Atrakcyjną opcją na przyszłym serwerze może okazać się odświeżenie starej idei jaką udało się nam wprowadzić dwa/ trzy lata temu na naszą wersję językową.
Mam tu na myśli bonusy weekendowe. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem wśród graczy i społeczności choć z tego co sobie przypominam nie miały udanego debiutu z racji kłopotów technicznych. Nie wiem czy ta idea była rozwijana na innych wersjach językowych i ciężko mi wysondować możliwość reaktywacji tego pomysłu. Jednak o ile w przypadku błogosławieństwa Hefajstosa szans na wprowadzenie ja jako gracz nie widzę, tak szanse na reaktywację bonusów weekendowych już tak. Oczywiście jeśli ta propozycja znajdzie grono zainteresowanych.

Po krótce w formie screena przypomnę jak to u nas miało wyglądać... (ostatecznie weszła tylko część bonusów)
Zrzut ekranu 2023-08-19 o 00.01.04.png

Co tym sądzicie? Mógłbym zbadać temat jeśli chodzi o resztę wersji językowych i zamieścić tutaj "ich" bonusy.
Jeśli ktoś z Was ma pomysł na własną propozycję to chętnie ją zobaczę.
Gorąco zachęcam.
 

DeletedUser35664

Guest
Jedyny problem jest w tym jak one miałyby wyglądać. Myśle że jako gracze moglibyśmy wykazać się kreatywnością :)

Jedyną moją obawą są tylko problemy techniczne, nie bez powodu te bonusy przez tak długi czas nie wchodziły.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Atrakcyjną opcją na przyszłym serwerze może okazać się odświeżenie starej idei jaką udało się nam wprowadzić dwa/ trzy lata temu na naszą wersję językową.
Mam tu na myśli bonusy weekendowe. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem wśród graczy i społeczności choć z tego co sobie przypominam nie miały udanego debiutu z racji kłopotów technicznych. Nie wiem czy ta idea była rozwijana na innych wersjach językowych i ciężko mi wysondować możliwość reaktywacji tego pomysłu. Jednak o ile w przypadku błogosławieństwa Hefajstosa szans na wprowadzenie ja jako gracz nie widzę, tak szanse na reaktywację bonusów weekendowych już tak. Oczywiście jeśli ta propozycja znajdzie grono zainteresowanych.

Po krótce w formie screena przypomnę jak to u nas miało wyglądać... (ostatecznie weszła tylko część bonusów)
View attachment 16397

Co tym sądzicie? Mógłbym zbadać temat jeśli chodzi o resztę wersji językowych i zamieścić tutaj "ich" bonusy.
Jeśli ktoś z Was ma pomysł na własną propozycję to chętnie ją zobaczę.
Gorąco zachęcam.

Nic nie stoi na przeszkodzie do utworzenia propozycji powrotu do tej praktyki. Zapraszam do odpowiedniego działu (Propozycje), chętnie przekażemy ją naszym devom. Przypominam o wymogach regulaminowych (ankieta!!) :)
 

DeletedUser35664

Guest
Nic nie stoi na przeszkodzie do utworzenia propozycji powrotu do tej praktyki. Zapraszam do odpowiedniego działu (Propozycje), chętnie przekażemy ją naszym devom. Przypominam o wymogach regulaminowych (ankieta!!) :)

Oczywiście tak jak wszystkie nasze opinie.
Rzecz jasna z góry za to dziękuje.

Na pewno taka propozycja zostanie utworzona.
 

DeletedUser35664

Guest
Nie no, słuchajcie. Na prawdę nie ma co wybiegać aż tak do przodu.

Pierwszym co trzeba omówić to, to że tak ważna decyzja nie może być podejmowana poprzez zamknięcie jakichś ankiet.
Łamały one zasady podforum i supek musiał je zamknąć. Nic w tym szokujacego i dziwnego nie ma. Musiały być zamknięte prędzej czy później.

Ankieta na FO sama w sobie nie ma żadnego wpływu na to jaki serwer wyjdzie.
Wpływ na to mają opinie graczy które mogą się znaleść w tych ankietach czy też dyskusjach.
Kierunek w jakim my jako gracze chcielibyśmy widzieć tworzenie przyszłego serwera został nakreślony i to właśnie jest najistotniejsze w całej tej wrzawie jaką stworzyliśmy. Daliśmy w nich propozycje prędkości, zakończenia, artefaktu oraz bonusu nocnego, to wszystko co chcielibyśmy widziec na najbliższym serwerze wybrzmiało.

Zachecam do dalszego komentowania oraz wstawiania własnych propozycji w odpowiednich do tego działach i tematach.
Nasz głos dalej musi wybrzmiewać bo niby z czego supek ma wyciągać wnioski?

Dopiero gdy serwer zostanie ogłoszony możemy podejmować decyzje o wejściu czy też nie. Jesli ogłoszenie serwera nas nie zadowoli to faktycznie jako ekipy na najbliższym serwerze po prostu się nie pojawimy. Zgodnie z tym co zadeklarowaliśmy jako liderzy oraz ich przedstawiciele na naszych wspólnych rozmowach.

Nadmienie tylko prośbę w której zachęcę do przestrzegania zasad forum.
Nasz głos musi być merytoryczny a nie nacechowany emocjami.
 
Do góry