Dyskusja na temat nowego świata

Emigracja do Ameryki Południowej gorąco polecam podobno działa.
Słyszałem, że w RPA jest od jakiegoś czasu średnio safu.
Przeciez wystarczyłoby tylko Twoje zerknięcie jak organizujemy temat i sam byś się wtrącił xd

Zreszta już raz Ci napisalem co tym wszystkim sądze. Moje zdanie się nie zmieni do póki tego nie zakończysz.

Na prawdę bardziej widziałbym nasz focus w temacie Stąporkowa. Trzeba te papiery jak coś ogarnąć.
No, ale ja mówiłem, podpisze co trzeba, kasę dam, ale nie mam czasu i tym bardziej ochoty reszty organizować. XD
Ja nie wiem leituś, czasem mam wrażenie, że ty chcesz, żebym Ci zapłacił normalną pensję jak dla jakiegoś nie wiem, asystenta, czy pełnomocnika. Jak o to chodzi to pisz wprost. Te +/- kilka tysi różnicy nie robi przy takim dość sporym projekcie xd.
 

DeletedUser35664

Guest
Znaczy ja wiem jak to wszystko funkcjonuje.
Podjąłem się Stąporkowa i słowa dotrzymam.
A co z tego wyjdzie to już wyjdzie w praniu.
Docelowo jak będą już alpaki kurki i kucyki to chciałbym zrobić tam spotkanie wszystkich chętnych ludzi z Grepo. Tam fajny vibe będzie
 
Dobra, ja ślepy jestem, Afryka przeczytałem xD.
Nie no o Ameryce południowej od dawna myślę akurat. Ewentualnie Australia, na jakimś odludziu.... no, ale nie wiem. Za dużo widzę memów o pająkach z Australii i się boję trochę na stałę wyjechać.
No i dlatego jedziesz do Nowej Zelandii, gdzie nie ma jadowitych stworów najlepszy wybór, a nie Australia która żyje tylko w mitach kolonistów.
 
Do góry