Dyskusja na temat nowego boga Afrodyta.

DeletedUser30770

Guest
Zgadzam się w pełni z przedmówcami. Też osobiście uważam że jest to odrobinę zbyt silne.
 
super ;) teraz będzie można paczuszki ogni 500+ robić z ekspansją
dodatkowo dodając 1 syrenkę do paczki ;) będą ognie z turbo doładowaniem jeszcze szybciej niż birki będą pływać ;)
 
Ostatnia edycja:
eeee alphahydranoid widziałem paki po 47x ;) tak więc do 500 można dobić ..
trzeba tylko przygotować odpowiednio polis ;) , poprosić o gruzowanie i błyski ... a później rozbudować gospodarstwo :0
 
Czekajcie, maksymalna liczba mieszkańców to 4116, z ekspansją 4446, ale nie wszystko da się zburzyć.
Z samouczka możesz dostać jednorazowo ile? 15 ogni? To i tak daje maks 459,a pewnie mniej.
Chyba, że jest jeszcze coś o czym nie wiem.
@edit Dwie duże światynie olimpowe +100 mieszkańców= 469.
 
wszystko da się zburzyć :) do "1" ostatnio testowałem na Helike .. dwa dni burzyłem ale zostały same "1" ;)
to coś mi się przewidziało widocznie ... ale sporo ponad 400 była paka .. bo takich pak się nie zapomina ;) hahah ... może 437 ...
ale 440 jest do zrobienia .. fakt traci się się "szybkość budowania ogni" na porcie 1 .. ale coś za coś ... + 22 no to paczke 460 można zrobić ..
 
S.G-1 Poniżej 1 nie da sie zburzyc, a każde miasto musi mieć kilka budynkow zeby miec taran i port ;p
Dobra, koszt mamy taki: Senat 1 Port 4 Koszary 1 Akademia 3 Drewno 1 Srebro 1 Kamień 1 Światynia 5 Łaźnie 60 (zakladam, ze targ/jaskinia nigdy nie ruszone, bo wtedy tez by zjadły) razem 77 mieszkańców, co daje 4546(uwzględniam ekspansję i 2 światynie duze olimpowe)-`77=4469 czyli 446+samouczek

@edit Błąd mały
 
No to o jakich 470+ Ty piszesz?
436 bodajże możesz zrobić na światach z cudami i dominacja
Więcej wejdzie na Olimpie, bo 446
Dolicz sobie nawet te 15 ogni, to masz 461 xd
 
Do góry