Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

DeletedUser35664

Guest
Ponieważ wszystko co powiem/napiszę może zostać wykorzystane przez Graczy przeciwko mnie skorzystam z prawa do zachowania milczenia.
Poza tym aplikacja podlega Waszej ocenie, ja tylko przekazuję opinie i zgłoszenia problemów do naszych devów.
Z całego serca, gorąco panią pozdrawiam.
Proszę się tylko nie zamykać na graczy ze względu na durne dywagacje jakiegoś młodego człowieka.

Pomyliła się pani wtedy i proszę wierzyć złego w tym nic nie ma. Najlepszym błędy da się wytknąć a i wytykający, nie są bez skazy.

Grunt to się przyznawać, czego w tamtym momencie zabrakło. Skorzystała pani tylko z możliwości edytowania zasad pod forum w dziale propozycje, bo kto niby zauważy? A nawet jeśli zauważy, to kto zapamięta?

Moją prywatną ocenę takiego występku zachowam dla siebie z oczywistych względów chociaż i tak raczej stanowisko jest jasne.

Nie mniej proszę nie przelewać goryczy do osób trzecich w byle poście. Chyba nie chce pani dawać mi pożywki?
To by przecież mogło być odczytane jako nie umiejętne korzystanie z prawa milczenia jakie nam przysługuje.
 
Ponieważ wszystko co powiem/napiszę może zostać wykorzystane przez Graczy przeciwko mnie skorzystam z prawa do zachowania milczenia.
Poza tym aplikacja podlega Waszej ocenie, ja tylko przekazuję opinie i zgłoszenia problemów do naszych devów.
No skoro WSZYSTKO, może być wykorzystane, to nie ma się co obawiać wypowiedzi na ten temat, bo jak nie tego, to się czego innego przyczepią, proste.
Ja osobiście z całego serca pochwalam i błogosławię decyzję inno o starej apce.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Panie Leito1939
Ja się nie zamykam na Graczy. Nie ukrywam, że czasami jesteście okropni i nieznośni, a Wasze nawet pozytywne uwagi w większości przypadków podszyte są przytykiem. Rozumiem, że inaczej nie potraficie i przyjmuję Was z dobrodziejstwem inwentarza. Sami wiecie, że nie jest to łatwe. Ale i tak Was lubię, o czym może świadczyć fakt, że (jako członek Teamu Grepolis) jestem z Wami prawie 12 lat. A to już jest wyczyn i nie byle co :D

Panie alphahydranoid
Na temat decyzji dotyczącej starej (klasycznej) aplikacji nie będę się wypowiadać. To Wy macie oceniać przydatność nowej (hybrydowej) aplikacji i to Wasze zastrzeżenia i opinie są ważne. Ja jestem tylko "przekaźnikiem" Waszych opinii, oczekiwań i uwag do jej działania.

Wbrew obiegowej opinii administracja gry słucha Waszych uwag i, w miarę naszych możliwości, staramy się sprawiać, aby gra i wszystko co z nią związane było przyjazne dla Graczy i spełniało Wasze oczekiwania. Nie wszystko zależy od nas. Nie mamy wpływu na działanie serwerów czy pojawiające się błędy - problemy zgłaszane przez Was są od razu przekazywane do naszych devów/techników.
Nie możemy też być dostępni przez 24 godziny na dobę - mamy rodziny, pracę, obowiązki w realu. Czasem także jemy, śpimy, chodzimy na spacery z rodzinami lub zwierzątkami domowymi. Tak jak Wy jesteśmy tylko ludźmi i tak jak Wy czasami mylimy się lub popełniamy błędy, choć staramy się, by naszych pomyłek i błędów było jak najmniej :)

Tyle dygresji, wracajmy do zasadniczego tematu :)
 
Panie Leito1939
Ja się nie zamykam na Graczy. Nie ukrywam, że czasami jesteście okropni i nieznośni, a Wasze nawet pozytywne uwagi w większości przypadków podszyte są przytykiem. Rozumiem, że inaczej nie potraficie i przyjmuję Was z dobrodziejstwem inwentarza. Sami wiecie, że nie jest to łatwe. Ale i tak Was lubię, o czym może świadczyć fakt, że (jako członek Teamu Grepolis) jestem z Wami prawie 12 lat. A to już jest wyczyn i nie byle co :D
Pani Dorociu, proszę pamiętać, że każdy medal ma dwie strony.
Przytyki, docinki czy takie a nie inne uwagi społeczności są czymś spowodowane.
Wiadomo, nie wszystko zależy od Was i większość community grepolis zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek zakładam, że na niektóre rzeczy(chociażby związane z forum ogólnym) macie wpływ, a mimo to nie dopuszczacie opinii graczy.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jak sam Pan napisał - każdy medal ma dwie strony.
Jedna to Wasza czyli Graczy, sprawdzających na ile możecie sobie pozwolić i jak daleko możecie pójść w swoich wypowiedziach i zachowaniu. Zarówno w stosunku do innych Graczy jak i administracji gry.
Druga nasza, czyli administracji gry. Rozumiemy krytykę, ale na pewno nie będziemy tolerować zachowań niezgodnych z zasadami obowiązującymi w grze oraz na Forum.

Proszę o powrót do zasadniczego tematu, wszelkie wpisy niezwiązane z tymże tematem będą od teraz usuwane.
 
Z wejścia widać po komentarzach, opiniach czy różnicy pobrań Grepolis Classic 5000000+ vs 10000+ Nowej Grepo gdzie pewnie połowa odinstalowala jak ja, ludzie nie chcą strony internetowej zajmujacej pamięć na telefonie i firma to widzi tylko nie widzi tego ze próbuje na sile wcisnąć miliona graczy cos czego nikt nie chce brac ze względu na bardzo dobra prace "Starego Produktu" to tak jakbym miał wyrzucić do śmieci cos co działa, funkcjonuje, spełnia swoją rolę której potrzebuja gracze a zastąpić czymś co jest niefunkcjonalne i nie potrzebne.
Marka i Renoma ktora wyrobiła Grepolis Classic Firmie jest niszczona przez kontrowersyjne decyzje i bardzo słaby nowy produkt. Firma zdaje sobie bardzo dobrze z tego sprawę że tysiące jak nie setki tysięcy graczy przestanie grac a być może i wiecej niż jednostka tysiące. Co przekłada się na bardzo duże straty finansowe.
 
apka umarła :) poleci uninstall bo i tak nie gram, był to miss click i odpaliłem ją zamiast czegoś innego.. jak się uda to wrzucę screen komunikatu

Samsung S23 Ultra, Android 13, One UI: 5.1, przekątną ekranu z neta sobie sprawdźcie
 
Do góry