Dyskusja na temat nowych rang na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Moim zdaniem o wiele lepiej wyglądają od poprzednich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

O wiele lepsze od poprzednich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Zjechało mi posty o ok. 150! I co to ma być?

A wgl jeszcze powinna być specjalna ranga dla zbanowanych.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Ja wolę te rangi, są po prostu według mnie o wiele lepsze i mają fają czcionkę tylko te srebrne gwiazdki mi się nie podobają mogłyby mieć ładniejszy kolor bo obecnie lepiej wyglądają te brązowe ;)
Dodatkowo na forum został uruchomiony skrypt, który ponownie przeliczył liczbę postów każdego użytkownika.
czyli że posty każdego użytkownika forum zostały ponownie policzone? a gdy jakiś temat został usunięty to ilość napisanych postów została zmniejszona?

A wgl jeszcze powinna być specjalna ranga dla zbanowanych.
Powinna być
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Komuś np. w ogóle nie odjęto postów, a mi 150 ;P
Typ co się zarejestrował w kwietniu ma więcej postów niż ja, a rok temu się rejestrowałem ;P
 
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Hmm graficznie lepsze ,ale do tego pomyślałbym o punktach reputacji przy ikonkach graficznych , bo są mało widoczne.
 
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Hmm graficznie lepsze ,ale do tego pomyślałbym o punktach reputacji przy ikonkach graficznych , bo są mało widoczne.
Najlepszym sposobem będzie zapewne zdobycie większej liczby punktów :D A o to mam nadzieję, że wkrótce zadbamy :)

A tak w ogóle, to ja mam najładniejszą rangę ;) Trybiki rulez :D
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

czyli że posty każdego użytkownika forum zostały ponownie policzone? a gdy jakiś temat został usunięty to ilość napisanych postów została zmniejszona?

Tak zostały ponownie przeliczone. Gdy jakiś temat zostaje skasowany zawsze automatycznie posty są odejmowane z konta.

Zbanowani nie otrzymają, żadnej rangi.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Hmm graficznie lepsze ,ale do tego pomyślałbym o punktach reputacji przy ikonkach graficznych , bo są mało widoczne.

Wielkimi krokami nadchodzi rewolucja w systemie reputacji, myślę jeszcze tylko nad odpowiednimi danymi, które zapewnią regularny i widoczny wzrost punktów, a jednocześnie nie sprawią, że po chwili ktoś będzie mieć maksymalną ich ilość ;)

Komuś np. w ogóle nie odjęto postów, a mi 150 ;P
Typ co się zarejestrował w kwietniu ma więcej postów niż ja, a rok temu się rejestrowałem ;P
Auditoree, nie martw się, mi odjęto około 700 postów :D Ale nic to, nadrobimy!

Co do samych rang - są boskie :) Wielkie gratulacje i podziękowania dla Elastynki, bo spędziła nad nimi naprawdę dużo czasu :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Co do graficznego widoku to bardzo ładne, lepsze od poprzednich. Ale nie podoba mi się to że posty zostały od nowa nabite
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Wiesz, niektórzy mieli naprawdę zbugowaną liczbę postów - przykładowo zgredek, jakimś cudem kilka miesięcy temu pojawiły jej się ponad 4 tysiące postów.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Mi odjęło jakieś 1200 postów, chyba jestem jak na razie rekordzistą :D. Swoją drogą kiedyś miałem ilość postów w okolicach 300, a z dnia na dzień zrobiło się ich 5x więcej, już tamto było dla mnie nie wyjaśnioną zagadką, ale milszą, niż powrócenie do starej liczby :rolleyes:

Rangi jeszcze... Dla graczy są całkiem całkiem, ale wydaje mi się, że team ma za mało poważne, stare bardziej pasowały moim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

dobre są :)
idę spamować bo chcę "sfinks"-a :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

hehehe ;)
Nie no forum troche ożywa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Te rangi są o wiele lepsze od poprzednich^^ ale te gwiazdki eee jakieś takie jednym kolorem bez cieniowania zrobione, albo mi się tylko tak wydaję, chodzi o to że z jednej strony powinny być ciemniejsze i w kierunku przeciwnej strony się rozjaśniać ;p ale to oczywiście wg mnie :p bo diament już taki fajny jest, ładne odcienie, a te gwiazdki jakby po prostu przyklejone były do tego :p
 
Do góry