Dyskusja na temat reputacji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Rzeczywiście misiu233 - masz więcej kwadracików niż osoba, która poprzedzała Twój wpis - czy mam to ocenić w ten sposób, że ta osoba ma więcej wspólnego z grepolis niż Ty? Reputacja ma na celu wyróżnić użytkowników, którzy udzielają się na forum. Są to nasi gracze i każdy ma inne zdolności. Jedni są oceniani za wpisy strategiczne, inni za dobry artykuł na GT.

Owszem nie jest to miarodajna informacja dla nowych użytkowników. Może masz jakiś ciekawy pomysł i możliwy do realizacji, by to jakoś zróżnicować? Mamy odpowiednie rangi by to nieco zobrazować innym, ale może Twoja propozycja będzie do przyjęcia. Więc czekam :)

czy ja gdzies napisałem, że to jest proporcjonalne? to czy ktos ma 1 czy 4 kwadraty to nie jest ważne - za post krytykujący system reputacji też mozna od kogos dostac plusa

no ale te zielone węże to już mają tylko ci, co sie tu przybłąkali w poszukiwaniu niewiadomo czego i z gra nie maja nic wspólnego - tak w teamie jak i wśrod normalnych graczy a nieliczne wyjatki tylko potwierdzaja tą regułę

i nie pytaj mnie o moje propozycje, bo uwazam to za kpinę - popatrz 2 strony wczesniej co napisala twoja szefowa - jest ładnie i nic nie zmieniamy

a juz najbardziej mnie rozbawł ten fragment
i_lol3.gif
chodziło ci o przepis na makowca czy o horoskop??
i_lol3.gif
i_lol3.gif
i_lol3.gif

(..) inni za dobry artykuł na GT.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Od kiedy 9 kwadracików w reputacji nie jest maxem?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Od kiedy 9 kwadracików w reputacji nie jest maxem?

Nie przeprowadzaliśmy celowo takiej zmiany, więc nie jestem w stanie powiedzieć kiedy na pewno liczba kwadratów została zwiększona. Możliwe, że jest to związane z aktualizacją rang wszystkich użytkowników, która została przeprowadzona dzisiaj (wymieniliśmy serwer, na którym znajdują się grafiki, w związku z czym konieczne było odświeżenie profilów graczy).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Aktulizacja rang, czyli jakieś zmiany w tym kierunku? Czy nic konkretnie się pod tym względem nie zmienia?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Aktulizacja rang, czyli jakieś zmiany w tym kierunku? Czy nic konkretnie się pod tym względem nie zmienia?

Na razie nie mamy w planach stworzenia nowych rang lub wymiany obecnych, przeprowadzamy jedynie techniczne porządki :) Upewniamy się, czy wszyscy gracze posiadają odpowiednie rangi (były z tym problemy po przenoszeniu postów do działów bez licznika), usuwamy rangi wygrane w konkursach, które powinny zostać skasowane po przeprowadzeniu kolejnych edycji, przenieśliśmy wszystkie rangi na inny serwer, aby nie było problemów z ich wyświetlaniem.

W razie czego, gdyby ktoś zauważył jakieś błędy związane z rangami, dajcie znać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

U mnie póki co wszystko gra i błędów nie widzę. Tak czy siak dziękuję za odpowiedź.
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czy ktoś mógłby napisać gdzie i jak można sprawdzić ile ma się pkt. reputacji,
bo coś nie mogę tego znaleźć. :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czy ktoś mógłby napisać gdzie i jak można sprawdzić ile ma się pkt. reputacji,
bo coś nie mogę tego znaleźć. :(
najprostszy dla mnie sposób to:

zobacz na swój post. Tam masz pod Nickiem i awatarem rejestracje, ilośc postów. Pod tym masz gwiazdkę i wykrzyknik. Kliknij w gwiazdkę i pokaże Ci się ile masz pkt reputacji
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Poza tym możesz wejść w ustawienia swojego konta na forum. Jesteś w stanie sprawdzić tam swoją liczbę punktów reputacji, ostatnio nadane i otrzymane punkty oraz siłę reputacji.
 
Do góry