Dyskusja na temat reputacji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

-10 Użytkownik miał trochę wstydliwych czynów w przeszłości

haha, po przeczytaniu tego od razu przypomniał mi się pewien fejsbukowy małolata :D

Nie wiem z jakiej choiny się urwałeś kolego.
weteran onetowskich komentarzy :eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co do pomysłu, zobaczymy jak to będzie po czasie, czy pewne osoby pod nawałem minusów zaprzestaną czegoś czy może bardziej ich to będzie nakręcać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

System reputacji jest na tym forum świeży i nowy, dlatego mam nadzieję, że wybaczycie nam drobne usterki, które mogą się pojawić na początku - będziemy je na bieżąco poprawiać :)

Ale czego nie widzisz Sisi hehe? Ja juz widzę i mam jeszcze tylko pytanie czy mogę sobie wejść i sprawdzić od kogo Sisi przykładowo dostała plusy czy minusy. Jeśli nie ma takiej opcji to ja już widzę jak team'owicze klikają sobie każdy każdemu za cokolwiek po 10 plusikow dziennie hehe
No jest Was troszkę i możecie sobie wydać nawet takie zarządzenie a cała reszta przecież będzie robić to okazjonalnie.

I jeszcze jedno. Mam w tej chwili 17 pkt. czy to znaczy ze dostałem 7 dodatkowych? Widzę tylko jedna osobę w ustawieniach jako przyznającą.

Niestety nie ma takiej opcji. Wiesz, z reputacją miałam do czynienia kilka lat temu na innym forum i dlatego nie byłam przekonana do wprowadzenia jej tutaj. W dużym skrócie na stronie głównej znajdowała się tabela z listą osób z największą reputacją, administratorzy mogli przyznawać na raz bardzo dużą ilość punktów, trwała wielka bitwa o punkty. Dlatego u nas zadbamy przede wszystkim o to, by nie dopuścić do takiej sytuacji. Team ma takie same prawa jak gracze, nie może przyznawać reputacji z kosmosu :)

Co do twojej reputacji, to już naprawiłam u wszystkich graczy, powinna pokazywać się prawidłowa liczba.

Kurcze kliknęłam coś Ci dodałam i nagle... wyrzuciło mnie z forum.
To oznacza tylko jedno, nie możesz dostawac pozytywów :D

Heh a tak na serio - kliknęłam, chciałam sprawdzić (chociaz nie wiem jak) jaką masz reputację i wywaliło mnie :)


P.S.
Hm... chcę dodać Ci reputacji i też sie nie da.

Administracjo kochana - sprecyzujcie regulamin, proszę :)

Pojawia się jakiś komunikat z błędem? To samo dzieje się przy próbie przyznania reputacji innym osobom? Hm, w regulaminie mógłby się głównie znaleźć zakaz żebrania o reputację :D

A szkoda, że się nie da. Wybacz, ale nie kupuję czegoś takiego jak nadstawianie policzka i dyskusja z kimś, kto jedyne co umie to tylko obrażać innych.
Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłbym obowiązkową (!) rejestrację graczy z podawaniem prawdziwych danych (sposób weryfikacji ich prawdziwości do ustalenia)
Bo wielu osobom wolność słowa w naszym kraju pomyliła się szambem.

"Prawdziwa wolność nie leży w swawolności czynienia co się podoba".

Oczywiście, ja wiem co powiedzą niektórzy: że wszyscy tak robią - że na każdym kroku się przeklina, na forach powszechne są wypowiedzi pełne jadu, nienawiści wręcz do innych, syfu i nietolerancji dla innego zdania niż autora.
Ale - czy to, że miliard much żeruje na odchodach oznacza dla mnie, że większość ma zawsze rację?

Więc tak - jestem za karaniem i wykluczaniem tych, którzy nie szanują innych.

Zdecydowanie nie popieram przeklinania, ale jest na to rada - zraportuj zły post, moderator się nim zajmie :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

@Shannqa
- otrzymałem minusa od Radexo z wyjaśnieniem: .
chciałem się zrewanżować i dałem minusa z wyjaśnieniem: ,
jednak zaliczyło to jako plus

- jeśli zaśmiecamy ten temat to wskaż nam miejsce w którym możemy kontynuować ale nie kasuj tych postów naszych

//Shannqa: Ciachnęłam i przeniosłam resztę posta do innego tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

@Sannqa, dzięki za odpowiedź.
Wolałbym jednak mieć możliwość, podobnie jak to jest w przypadku konkursów (ankiet?), zobaczyć kto komu dał ocenę i jaką.
To technicznie trudne czy brak woli?

//Shannqa: Ciachnęłam i przeniosłam resztę posta do innego tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Fajną opcją było by także przyznawanie "jakiejś" nagrody za osiągnięty poziom reputacji ;-)
Jest do tego także odpowiednia modyfikacja można ją odszukać tu => http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=171014 ( jest także dla tej wersji VB zainstalowanej na forum.)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

.
Wolałbym jednak mieć możliwość, podobnie jak to jest w przypadku konkursów (ankiet?), zobaczyć kto komu dał ocenę i jaką.
To technicznie trudne czy brak woli?
Jeśli jest to ustawione powinieneś to widzieć w swoim profilu ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Żeby nie offtopować: dyskusję na temat anonimowości i zachowania w internecie przeniosłam do oddzielnego wątku, który dostępny jest tutaj :)

@Shannqa
- otrzymałem minusa od Radexo z wyjaśnieniem: .
chciałem się zrewanżować i dałem minusa z wyjaśnieniem: ,
jednak zaliczyło to jako plus

- jeśli zaśmiecamy ten temat to wskaż nam miejsce w którym możemy kontynuować ale nie kasuj tych postów naszych
Wyjaśniłam ci na PW, powinno być już naprawione. Posty, jak wspomniałam wyżej, zostały przeklejone do oddzielnego tematu.

@Sannqa, dzięki za odpowiedź.
Wolałbym jednak mieć możliwość, podobnie jak to jest w przypadku konkursów (ankiet?), zobaczyć kto komu dał ocenę i jaką.
To technicznie trudne czy brak woli?
Nie mam nic przeciwko wprowadzeniu takiej opcji, ale nie widzę możliwości ustawienia czegoś takiego w vB. Możliwe, że wymagałoby to wgrania specjalnego rozszerzenia, a to już niestety byłoby ciężkie.

Fajną opcją było by także przyznawanie "jakiejś" nagrody za osiągnięty poziom reputacji ;-)
Jest do tego także odpowiednia modyfikacja można ją odszukać tu => http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=171014 ( jest także dla tej wersji VB zainstalowanej na forum.)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Jeśli jest to ustawione powinieneś to widzieć w swoim profilu ;)
Całkiem ciekawa modyfikacja. Myślę, że najpierw powinniśmy przetestować obecny system reputacji, jeśli się przyjmie, to może pomyślimy nad ulepszeniami, choćby jakimiś statystykami :) Nie chciałabym tylko, żeby wprowadziło to kłótnię o punkty i walkę między użytkownikami :p

Jak najbardziej można sprawdzić od kogo otrzymało się reputację, ale nie można zobaczyć od kogo pkt dostał inny użytkownik.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

hmm jednak największą wartością te punkty reputacji będą dla gimbazy która przyzwyczaiła się do lajkowania,

dla takich jak ja jest to teraz pewna atrakcja, kto miał dostać minusy to dostał ale za miesiąc prawdopodobnie o tej funkcji zapomnę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Zauważyłem, że niemożliwym jest danie minusa osobie, którą już kiedyś obdarzyliśmy tak owym błogosławieństwem.
Innymi słowy, gratulacje! Spieprzyliście instalacje moda, która opiera się na skopiowaniu 2 plików i edycji 3. :p
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Jest taka możliwość, ale nie da rady dać kilka razy tej samej osobie. W sensie aby dać ponownie komuś minusa należy, ocenić również kilka innych osób.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Musisz rozdać troche punktów reputacji innym użytkownikom zanim będziesz mógł przyznać je $userinfo[username] ponownie.
Wystawiłem już sporo "plusów", dalej nie działa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Wystawiłem już sporo "plusów", dalej nie działa.

Musisz dać reputację 10 innym osobom, aby mieć możliwość wystawienia jej temu samemu użytkownikowi. To takie zabezpieczenie, by zapobiec masowemu minusowaniu swoich wrogów co 5 minut :) Z tego co widzę, jeszcze nie przyznałeś 10 punktów, dlatego nie działa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Niezbyt mi się to podoba - muszę "ukarać" 9, często niewinnych, osób, tylko po to, żeby dać Ci kolejnego minusa, na którego zasłużyłaś? Już lepiej pójść w stronę jakiegoś odstępu czasowego pomiędzy przyznawaniem minusów tej samej osobie.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Nie my jesteśmy autorem tego dodatku od reputacji i korzystamy jedynie z tego co mamy.
To, że został on skonstruowany tak a nie inaczej to my na to nic nie poradzimy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Niezbyt mi się to podoba - muszę "ukarać" 9, często niewinnych, osób, tylko po to, żeby dać Ci kolejnego minusa, na którego zasłużyłaś? Już lepiej pójść w stronę jakiegoś odstępu czasowego pomiędzy przyznawaniem minusów tej samej osobie.

Możesz przyznać 10 plusów osobom, które na to zasłużyły, aby później wlepić minusa temu jednemu graczowi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Nie my jesteśmy autorem tego dodatku od reputacji i korzystamy jedynie z tego co mamy.
To, że został on skonstruowany tak a nie inaczej to my na to nic nie poradzimy.
Fakt, ale to Wasza wina, że korzystacie z takiego kiepskiego skryptu forum.

Możesz przyznać 10 plusów osobom, które na to zasłużyły, aby później wlepić minusa temu jednemu graczowi :)
Plusy nie są w moim stylu. :rolleyes: Czy plusy, czy minusy, wg. mnie limit jest zbyt wysoki - poza tym, za dużo z tym zamieszania - co w przypadku, kiedy zastanawiam się nad "nagrodzeniem" 3 osób, muszę na siłę wpychać innym "nagrody" i dodatkowo liczyć, ile jeszcze muszę rozdać reputacji innym, żeby nagrodzić tych 3 docelowych ? :eek:
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

szczerość zawsze popłaca ale w nie których punktach to lepiej to przemilczeć :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czy można by zmniejszyć te limity?
Są okropnie wysokie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Musisz dać reputację 10 innym osobom, aby mieć możliwość wystawienia jej temu samemu użytkownikowi. To takie zabezpieczenie, by zapobiec masowemu minusowaniu swoich wrogów co 5 minut :) Z tego co widzę, jeszcze nie przyznałeś 10 punktów, dlatego nie działa :)

Przepraszam , ale jeżeli wstawię minus , to ile muszę czekać aby wstawić plusa czy minusa :?.
 
Do góry