Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Od początku istnienia aplikacji, nie działa forum sojuszu na poszczególnych modelach telefonu. Przez ten okres czasu chyba sam nauczyłbym się czego trzeba i naprawił ten błąd. Nie rozumiem w czym problem? Skoro odnośnik do złota działa to dlaczego nie działa odnośnik do forum?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ja mam propozycję jaka możecie ulepszyć apke na androida, w sumie to dwie ;)
1. żeby można było sprawdzić skąd i czy płyną surowce do miasta
2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygodniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka. Ot tyle z moich propozycji :) mam nadzieję że kiedyś wejdą do apki na androida
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ja mam propozycję jaka możecie ulepszyć apke na androida, w sumie to dwie ;)
1. żeby można było sprawdzić skąd i czy płyną surowce do miasta
2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygodniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka. Ot tyle z moich propozycji :) mam nadzieję że kiedyś wejdą do apki na androida

Mam lepszą propozycję: przywrócić toolboxa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejna aktualizacja typu interfejs, a nie naprawienie kilkunastu błędów.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rozumiem, że na wersji mobilnej trzeba mieć zarządcę by sprawdzić ruchy wojsk?
Forum dalej nieczytelne a interfejs coraz gorszy.
Stara apka była lepsza :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na galaxy note 3 neo grafika apki jest tragiczna. Nie wiem czy to wina rozdzielczości czy inny błąd. :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na tablet lark 6.0 w ogólę apka nie jest dostępna. Ma ktoś pomysł dlaczego albo jak obejść to że niby urządzenie nie jest obsługiwane przez apkę ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A czy robiłeś update androida do wersji 5.0?
Jeśli tak, a wcześniej nie usunąłeś aplikacji, musisz przywrócić tablet do ustawień fabrycznych, zrobić upa i ponownie zainstalować apkę.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Żeby nie tworzyć milionów tematów spytam tutaj - czy planowane jest naprawienie forum sojuszu na apce?? Bo aby cokolwiek z forum wyczytać,to trzeba się nieźle wysilać o ile ktoś wgl ma na to siłę i nerwy..
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Żeby nie tworzyć milionów tematów spytam tutaj - czy planowane jest naprawienie forum sojuszu na apce?? Bo aby cokolwiek z forum wyczytać,to trzeba się nieźle wysilać o ile ktoś wgl ma na to siłę i nerwy..

tak, na pewno już szykowana jest aktualizacja i po tym wszystko będzie działać ;)
 

DeletedUser23870

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

jak juz pracujecie nad aplikacja to moze i warto odswiezyc strone mobilna gdyz mi np. aplikacja notorycznie sie wylacza wiec uzywam przegladarki mobilnej ale tam duzo brakuje :)
 

DeletedUser23765

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tego chyba nigdy nie naprawią... przydało by się też bb
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zdecydowanie do dopracowania. Np, nie da się nijak cofnąć wysłanego handlarza z surkami do miasta. Tożto śmieszne :/ albo nwm czemu ale forum jedynie dobrze prezentuje zakladki a temath to tylko ciag znakow od gory do dolu i w ogole nie jest czytelne... Btw to post odnośnie apki na tel hehe :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie male - czy prawidlowe jest to, ze po kliknieciu jakiejs rekrutacji w koszarach,czy budowy w porcie przenosi mnie do widoku miasta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po ostatniej aktualizacji strasznie czesto wywala z aplikacji ; |

Lg e975 na kitkacie
 

DeletedUser22633

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie male - czy prawidlowe jest to, ze po kliknieciu jakiejs rekrutacji w koszarach,czy budowy w porcie przenosi mnie do widoku miasta?

Tak to działa u wszystkich. W poprzedniej wersji przenosiło do zakładki "Rekrutacja". Ale nikomu nie dogodzisz. Ja bym wolał aby nigdzie mnie nie przenosiło. Czasami się buduje kilku szermierzy, łuczników i hoplitów, bo jest taka potrzeba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytanie, czy apka ze sklepu play jest Inno? Głupie pytanie ale jednak pytanie bo nwm czy można na forum postnąć odnoście jakiś poprawek czy coś co do niej xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry