1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat wydarzenia Wiatry Zmian

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 31. Mar 2017.

1. Furiatka2222

Furiatka2222

Gra się bardziej zacina niż zazwyczaj, chyba chcecie Ludzi wypłoszyć z gry :(

2. BATMAN 80

BATMAN 80

Hello
    Co to za postacie kreskówki z Japonii albo Chin wypisz wymaluj
    Jakbym oglądał ich bajki i bohaterów ;-)
    Szok

3. Warrior317

Warrior317

Brakuje jeszcze terrorysty z c4 to by było fajne, posyłasz go i miasta nie ma :D

4. domi767

domi767

jak to anime miało być śmieszne to strasznie wam nie wyszło xD

Big Kamil lubi to.
  5. Nikeee

Nikeee

Generalnie jestem postępową osobą - nic, co ludzkie nie jest mi obce etc. ;) ale to, co dzisiaj zobaczyłam po zalogowaniu się do gry, nawet mnie zniesmaczyło... Grepolis, jak sama nazwa wskazuje, powinna być grą o tematyce (i grafice) dotyczącą Grecji i ewentualnie sporadycznie przy eventach z elementami starożytnego Rzymu, czy innych kultur, ale z tamtego okresu i terytorium... Tymczasem mam cycatą blond Herę o migdałowych oczach (czy ktokolwiek z Teamu wie co oznaczały blond włosy w starożytnej Grecji??? Radzę się doedukować - na blond w kraju, gdzie 99% populacji ma ciemne włosy, farbowały się jedynie nierządnice!), Artemidę wyglądającą jak sweet sixteen z słodką sówką na ramieniu (to bogini łowów - ze słodyczą to ona wiele wspólnego nie miała!) i Posejdona, który wygląda jak Conchita Wurst 15 lat później... Dajcie skórki, wesołe cerberki i inne słodziutkie gadżety do kupienia dla chętnych, ale proszę - zostawcie klimat Grecji, dla takich co to ów klimat zachęcał do gry.[​IMG]

6. Nikeee

Nikeee

p.s. Tak sobie pomyślałam, po co zmieniać wygląd bogów - dodajcie nowych! Czarodziejkę z Księżyca, albo coś ;)

7. Moniksoniks

Moniksoniks

Taki trochę dziecinny ten wygląd bogów, InnoGames targetuje na 10latków, którzy kasę z komunii przehulają na grepo?

Big Kamil lubi to.
  8. KAMILLIUSS

KAMILLIUSS

Najlepsza aktualizacja ever !!!! oby tak dalej :D

9. Anetta1

Anetta1

Też mi się nie podoba, wygląd jak dla małych dzieci[​IMG] które i tak w to nie będą grać, mogli tylko dać jakiś sklep, ale bez zmian bogów[​IMG] oby ich przywrócili z powrotem

10. Nikeee

Nikeee

dyskryminacji? a kto tu mówi o dyskryminacji - szczególnie, że sama mam blond włosy :p ja mówię o faktach oraz o moim subiektywnym odczuciu. A gra do tej pory miała z Grecją właśnie całkiem sporo - bardzo wiele elementów zgadza się z mitologią, czy zwyczajami i to właśnie mi się w niej między innymi w niej podobało (np. statki ogniowe, hoplici, dopasowane jednostki mityczne i czary - i inne rzeczy typowe dla antycznej Grecji). Moim zdaniem gra jest dobrze zrobiona, właśnie jeśli chodzi o takie smaczki, a teraz będzie o jakaś karykatura.
    A jeśli nie wiesz co to nierządnice, to może oznaczać, że jeszcze jesteś za młody

Big Kamil lubi to.
  11. lech poznan3

lech poznan3

Żart sam w sobie śmieszny nie jest, ale reakcje na niego i nieświadomość są dosyć zabawne :D

Edit: no dobra, jak przeczytałem jeszcze raz o pluskającej hydrze itd. to stwierdzam że można się uśmiechnąć

12. Nikeee

Nikeee

Może i żart, ale mało śmieszny i nie widzę powodu, aby (skoro już ten temat powstał) go nie skomentować
    Edit: choć nie, nie wszystko było nieśmieszne - te cerberki i Posejdon jak Conchita dają radę

Ostatnio edytowane: 1. Kwi 2017
  13. Furiatka2222

Furiatka2222

Podczas czytania dialogu z wiatru zmian poczułam niesmak, może to żart, ale co najmniej nie na miejscu.

14. gromala1

gromala1

[​IMG] ale dopiero dziś się pokazało czyli mamy przykład żartu z okazji Prima Aprilis. W tamtym roku to chyba był żart odnośnie nowego boga chyba a w tym roku chcecie nas wkręcić zmianami w grafice. oj chyba wam się nie uda ten pomysł.[​IMG]

15. redka

redka

Pomysł na Prima Aprilis całkiem fajny, gorzej z wykonaniem. O ile te opisy z cerberkami, jednorożcami i innymi dziwnościami całkiem udane (można było się uśmiechnąć i zorientować, że to żart) to zrobienie z bogiń prostytutek z cyckami wielkości głowy słaby. O dialogach między nimi nawet nie wspomnę, żenada. Trzeba było nad tym bardziej popracować. "Bałwany z teamu" - serio?

16. Elenna

Elenna

czekajcie cierpliwie do końca tych zmian, na pewno będzie się podobało. Nie tylko będzie można te boginie ubierać, ale i rozbierać. Będzie to wersja tylko dla dorosłych i tylko za złotko. Patrząc na obfitości wypływające ze skromnych tunik będzie się działo...
    poproszę też o zeusa w stringach, w końcu sporo graczy to kobiety. :D

Big Kamil lubi to.
  17. Jamjam 12

Jamjam 12

No kurczę .. a ja na urlopie .. no i gdzie ja takie cuda zobaczę ??? [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  18. Nikeee

Nikeee

Skoro już wiem skąd czerpiesz wiedzę o świecie, to nie mam nic do dodania...

Big Kamil lubi to.
  19. MG34

MG34

Nie umiecie się bawić. Żart jak na taką marnawa grę przedni. Wykonanie też.

No ale dziś internety wygrał kto inny [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  20. Apollos10

Apollos10

Wprowadźcie nowych bogów Apolla i Hefajstosa

Do góry