1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dzielenie łącza internetowgo

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika -Daniel001-, 8. Cze 2012.

?

Co sądzisz o tym pomyśle

1. Dobry pomysł, jestem na tak

18 głos(ów)
    56,3%
  2. Zły pomysł, jestem na nie

7 głos(ów)
    21,9%
  3. Nie mam zdania

7 głos(ów)
    21,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Daniel001-

-Daniel001- Guest

Odp: Dzielenie łącza internetowgo

Miło, że temat jest akceptowany, troszeczkę może źle go wytłumaczyłem, ale mimo wszystko każdy wie o co chodzi.

Piotrek, zdecyduj się....
    Najpierw piszesz, że jesteś przeciw pomysłowi, potem usprawiedliwiasz się braćmi. Na konie chcesz, żeby multikonta mogły sobie pomagać w kwestii deffensywnej.

Załóżmy, że ja mam 20 braci i każdy ma konto (ale tak na prawdę te konta są moim multikontem) i gram tylko jednym kontem a resztą miast deffuję swoje miasta tego jednego konta (bo by mi na to regulamin pozwalał). Czy byłbyś w stanie mnie podbić? Nie miał byś szans... Nie wiem, ile Piotruś masz miast, ale zacznij myśleć logicznie!! Czasami jak czytam forum to mam wrażenie, że 90% tutejszych graczy to niedorozwoje lub dzieci. Oczywiście zdarzają się od czasu do czasu bardzo ciekawe pomysły, ale to rzadkość. Pomysł zaoferowany przeze mnie jest wzięty z innych gier i ma tylko jeden cel, chronić gracza przed własną pomyłką i nic więcej. Bo sprawą oczywistą jest, ze kto chce to i tak ominie regulamin korzystając z kilku IP. Zresztą w grepolis i tak jest ciężko podbić miasto przeciwnika pod warunkiem, że on jest czujny.

2. kozek98

kozek98

jestem jak najbardziej za :)

3. Red Slayer

Red Slayer

Propozycja częściowo wprowadzona w życie.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.