1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Sport] Euro 2016

Dyskusja w 'Hydepark' rozpoczęta przez użytkownika KanioKania, 12. Gru 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KanioKania

KanioKania Guest

Witam :rolleyes: Nie ma jeszcze tego tematu, ani 2016 roku, ale co szkodzi napisać o tym z wyprzedzeniem? ^^ Co sądzicie o Euro 2016? Podobno ma ono być na początku czerwca :D Mam nadzieję, że wystąpi Polska, bo uważam, że tym razem naprawdę zasłużyła ;)

2. lech poznan3

lech poznan3

Odp: Euro 2016

Na pewno wystąpi bo się zakwalifikowała :p
    dzisiaj losowanie grup

3. wisłoka

wisłoka

ciekawe na kogo trafią

4. Big Kamil

Big Kamil

Może trochę potypujemy?

5. wisłoka

wisłoka

Francja
    Austria
    Irlandia Płn :)

6. Mati5243

Mati5243

o której losowanie ??

7. KanioKania

KanioKania Guest

Na pewno dzisiaj, a gdyby mieli ustalić, to na pewno ktoś na jakiejś stronie dam znać :p Będę patrzyła, czy gdzieś już są wyniki, to może Wam podam :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już wiem! Znalazłam wszystko co i jak:

Są podane 4 koszyki :)

8. Mati5243

Mati5243

od 18:00 zaczyna się , transmisja na ipli już jest [​IMG]

9. SirCichyBob

SirCichyBob

Ależ mamy szczęście do Niemiec :)

10. Big Kamil

Big Kamil

I wszystko jasne

Grupa C
    1.Niemcy
    2.Ukraina
    3.Polska
    4.Irlandia Północna

11. Mati5243

Mati5243

jestem zawiedziony , liczyłem że zagramy w końcu z np. Hiszpanią , Włochami , a tak , co chwile Ci sami rywale [​IMG]

12. lech poznan3

lech poznan3

Czyżby remis z Irlandią na początek, porażka z Niemcami i mecz z Ukrainą na końcu ,,o życie" i porażka? :) Ostatnio tak to wyglądało, ale może teraz będzie lepiej... :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak sobie lubię pomarudzić ale liczę na przynajmniej 7 pkt :D

13. Mati5243

Mati5243

myślę ,że z 9 wyłudzą [​IMG]

14. wisłoka

wisłoka

sądzę ze 6 pkt będzie

15. Johny08

Johny08

4 pkt i awans psim swędem.

16. Mati5243

Mati5243

widze kompletny brak wiary w Polaków ... się kurczę.. zdziwicie [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 16. Gru 2015
    KanioKania lubi to.
  17. DonBeker

DonBeker

Wiara, wiarą, ale trzeba pamiętać także, że przeciwnicy wcale tacy słabi nie są.
    1. Irlandczycy wyszli z pierwszego miejsca w swojej grupie...może nie najmocniejszej, ale jak na nich to duży sukces. Trener też doświadczony, a wyspiarski styl nie do końca nam odpowiada. Taki typowy mecz walki będzie, który powinniśmy wygrać dzięki większym umiejętnościom...oby bez kontuzji, bo to pierwszy mecz turnieju.
    2. Niemcy jak to oni potrafią, na Mistrzostwach to będzie dużo mocniejsza drużyna. Na wielkich turniejach grać potrafią jak praktycznie nikt inny. Umiejętności i możliwości ustawienia składu ogromne...mogą mieć małe problemy na bokach obrony, ale nie ma co przesadzać, bo kilku z nich gra coraz lepiej w klubach. Tutaj raczej nie ma co się spodziewać cudu...
    3. Ukraina, to będzie jak dla mnie duża niewiadoma. Dobrzy bramkarze, solidna obrona, ciekawa linia pomocy z dwójką świetnych skrzydłowych...tylko napastnika z prawdziwego zdarzenia im trochę brak. Na pewno będą groźni i zapowiada się ciekawy mecz.

Także jak dla mnie, to te 4 punkty to powinien być plan minimum...a przy dobrym układzie pozostałych meczów da to awans. Przy 6 punktach o awans powinniśmy być spokojni...więcej raczej ugrać nie będziemy w stanie:)

18. *El Gato*

*El Gato*

Liczy się to jak dany kraj gra na turniejach tutaj niestety i Niemcy i Ukraina lepiej wypadają niż my, awans oczywiscie mozliwy i w niego wierzę. Do analizy powyzej odnosić się nie będę bo inaczej to oceni obserwator a inaczej ktos kto profesjonalnie gral w pilke przez 15lat.

19. lech poznan3

lech poznan3

Co do Irlandii to chciałbym przypomnieć że jednak potrafimy grać z wyspiarzami (eliminacje). Na takim turnieju to może zdecydować forma dnia i trochę szczęścia w danym meczu :)

20. DonBeker

DonBeker

@*El Gato*
    Za mną trochę gry w piłkę, może nie do końca profesjonalnie i tylko juniorsko, ale na więcej kontuzje nie pozwoliły. Do tego trochę się tematem interesuję, więc jakąś tam wiedzę na ten temat mam :) A co do analizy, to oczywiście takie moje subiektywne zdanie na ten temat. I pewnie ilu ekspertów, tyle opinii się znajdzie. Do tego też teraz możemy sobie pisać jedno, a jak przyjdzie do ME, to sytuacja może być zgoła odmienna. Jakaś kontuzja, ktoś bez formy i sytuacja może być zupełnie inna.

@lech poznan3
    Ja mam trochę inne, odmienne odczucia na ten temat. Zagraliśmy dwumecze z Irlandią i Szkocją. Ze Szkotami dwa razy zremisowaliśmy, natomiast z Irlandią był remis i zwycięstwo. Raz uratowaliśmy remis w 90 minucie, a innym razem to rywale wyrównali w końcówce. Wszystko po bardzo trudnych meczach. Mając na uwadze historię, to na pewno będzie to wymagający przeciwnik, zwłaszcza pod kątem fizycznym.

A co do pozostałych kwestii, to pełna zgoda. To jest turniej i na nim wszystko może się zdarzyć. A analizować dokładniej będzie można wszystko jak poznamy chociaż listę powołanych, a może i na kilka dni przed pierwszym meczem.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.