1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Sport] Euro 2016

Dyskusja w 'Hydepark' rozpoczęta przez użytkownika KanioKania, 12. Gru 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DonBeker

DonBeker

Buk. Źle nie jest, bo ze 100 początkowego jest 6422 PLN aktualnie:D Byłoby lepiej, gdyby nie kilka niespodzianek...w tym Ci Belgowie (nie spodziewałem się, aż tak słabego poziomu tych rezerwowych obrońców). Do tego podatek robi swoje i zabiera z każdej wygranej :/

Choć wczoraj źle nie było. Remis złapany po kursie 3.2 przy większym wkładzie i kilka mniejszych zakładów pobocznych. Wpadek też kilka było, ale ogólnie ładny plus...takie dni na szczęście dobrze rekompensują wpadki:cool:

2. Poolskaa

Poolskaa

A dlaczego sprawiedliwa jest kolejność wg bramek, przecież: "oni grali wszyscy z zupełnie innymi drużynami?! Jedni ze słabszymi, drudzy z trudniejszymi".

Zauważ, że mi z wielkością chodziło konkretnie o konkursy jedenastek. Co do ostatniego finału LM, chyba każdy widział co Oblak wyprawiał.

Sam pisałeś, że Boruc ma podobne staty do Fabiana przy karnych. Tytoń pewnie wyższe od obu.

Ostatnio edytowane: 3. Lip 2016
  3. DonBeker

DonBeker

CA to Copa America :) Dwa ostatnie finały wygrane w karnych przez Chile...obydwa nie pasują do teorii, Twojej teorii. Dla mnie w karnych liczą się umiejętności+psychika strzelca, a nie bramkarz. On ma szczęście jak coś obroni...

Tytonia statystyk nikt nie liczył. Po meczu z Portugalią podniosły się głosy, że na karne powinien wejść Boruc zamiast Fabiańskiego...to dziennikarze szybko policzyli ich statystyki. Tytonia na EURO nie było, to nikt nie brał go pod uwagę w tym względzie, a Szczęsny był nie w pełni sił. Jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce, to bym sprawdził te wszystkie mecze Tytonia i policzył jego procent w karnych. Na teraz jednak nie mam na to sił. Kilka analiz muszę na jutro zrobić i to jest priorytet. Może jak będę miał chwilę wolnego, to sprawdzę...choć musiałbym mieć jakieś dobre źródło z wypisanymi jego wszystkimi meczami, gdzie nie musiałbym wchodzić w każdy mecz z osobna i sprawdzać, czy tam karnych nie było.

4. Poolskaa

Poolskaa

Wybacz, nie czytam dokładnie. Wczorajsze CL mnie zmyliło. Ja bym to podpisał pod klątwę Argentyny albo Messiego.

5. MG34

MG34

ale powazni jestescie

6. Poolskaa

Poolskaa

Tak, tak Walia w finale. xD xD xD

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Lip 2016
  7. DonBeker

DonBeker

Hehe...a ja dzisiaj nawet dokładny wynik trafiłem:D Szkoda tylko, że na fejsie w konkursie sklepu z alkoholem i jakaś flaszka w nagrodę będzie jedynie...ale i to dobre :cool:

8. Big Kamil

Big Kamil

Stawiałeś na Portugalięo_O

9. DonBeker

DonBeker

Hehe...tam akurat przypadek to był. Było, że wygrywa ten, który pierwszy trafi. 1:0 dla Portugalii było, 1:1 i 2:2 też. 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 2:1, 3:2 dla Walii. To 2:0 dla Portugalii było jedynym rozsądnym wynikiem, który nie padł...to postawiłem.

Choć szczerze mówiąc, to w tym meczu tak, czy siak stawiałem na Portugalię...choć kupon mi nie wszedł, bo stawiałem remis w meczu (0:0 po słabym meczu miało być) i liczyłem na karne. Trafiłem jedynie, że mecz będzie słaby:mad: Ronaldo za wszelką cenę chce coś w końcu wygrać z reprezentacją, Złota Piłka byłaby jego na 100%. Do tego Walia bez Ramseya traci sporo, a Bale sam tego wózka nie był w stanie pociągnąć. W Portugalii mimo wszystko martwiła trochę absencja Pepe (tak jak nienawidzę typa, tak z Polską zagrał bardzo dobrze), bo Bruno Alves najlepsze lata ma już za sobą, a pełnie swoich "umiejętności" pokazał w sparingu z Anglią. Jednak w tym meczu brak Pepe wyszedł na plus Portugalii...w końcu mieli trochę spokoju w defensywie, która mocno u nich kulała wcześniej.

Także liczyłem na remis i zwycięstwo Portugalii w karnych, a tutaj dwa szybkie ciosy na początku drugiej połowy załatwiły sprawę. Flaszka niby moja, ale 200PLN postawione u buka w plecy:mad:

10. Big Kamil

Big Kamil

Chciałbym,żeby Niemcy wygrali w finale z Portugalią 3:0:rolleyes:

11. Poolskaa

Poolskaa

Ja tam bym wolał, by Niemcy już z Włochami odpadli i teraz oglądali EURO przed telewizorem.

@DonBeker jaki zakład bukmacherski polecasz...?

12. DonBeker

DonBeker

Ten, gdzie są akurat najwyższe kursy :) Kiedyś tak porównywałem kursy u wielu, a tak ostatnio skupiłem się na tych zarejestrowanych w Polsce, bo nie chce mi się już czarować z przelewami i cudami. EURO pograne w STS, bo akurat miałem tam trochę kasy i jakieś bonusy do wykorzystania.

Oczywiście jak ktoś szuka lepszych kursów to na pewno znajdzie...a jak komuś się chce, to i bez podatku w necie pogra...wygrane jeszcze większe, no ale nie do końca legalne :)

13. Poolskaa

Poolskaa

14. Mati5243

Mati5243

na bet365 najlepsze kursy , choć ja korzystam z bet at home , też niezłe :)

15. Big Kamil

Big Kamil

16. Poolskaa

Poolskaa

Ja tam dotychczas na bwinie obstawiałem, ale zbytnio z ich usług zadowolony nie jestem.

Czyli skoro Portugalia pokonała Francję to można uznać, ze tą cięższą częścią drabinki była drabinka "portugalska". Tym bardziej, że Francuzi wszystko rozstrzygali w podstawowym czasie gry, a Portugalia 2 razy grała dogrywkę.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Lip 2016
  17. Big Kamil

Big Kamil

To jest piłka nożna.Tego nie zrozumiesz:)

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.