1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Gracz Roku 2016 - typowanie

Dyskusja w 'Kos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 9. Sty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DonBeker

DonBeker

Ktoś tu widzę ma niezłe kompleksy...paaatologia :D

2. bloodhoundgang

bloodhoundgang

a) bloodhoundgang
    b) jakow124
    c) jakow124
    d) No bo to taki dobry gracz. Nie mogę podawać szczegółów. Tajne przez poufne.

3. Rakovianie

Rakovianie

Hini że też chce Ci się jeszcze tracić czas na takie jałowe dyskusje podziwiam :p

Tym razem nie nominuje Krzyśka myśle że jego sława na tym nie ucierpi :p

a) Rakovianie
    b) jakow124,Motzej
    c) jakow124
    Motzej
    d) Jakow-jak dla mnie najbardziej ogarnięty gracz na tym świecie Motzej-wszędzie gdzie sie pojawia (nawet na chwile)potrafi zrobić zadyme :p.

peterness lubi to.
  4. peterness

peterness

1. peterness
    2. dr4gunov - profesjonalista, urodzony przywódca i dowódca, pracowity, z wrodzonym talentem strategicznym i taktycznym
    3. jakow124 - bardzo dobry gracz, niezłomny i pracowity, zawsze służący rada i pomocą

5. Motzej

Motzej

1. Motzej
    2. Elsini - Mało kto jest takim perfekcjonistą jak ona. Szczególara, zawsze w gotowości, wymagająca wobec innych ale na równi wymagająca wobec siebie. Nasze sprzeczki też bywaja interesujące, choć przegadać jej nie idzie.
    3. jakow124 - Męska wersja Elsini, tyle że bez sprzeczek.

6. Feneris

Feneris

a) Feneris
    b) Dr4gunov
    c) Dla mnie niekwestionowany zwycięzca tego konkursu. Grałem w wiele gier sieciowych, byłem w wielu sojuszach, plemionach i innych tego typu ugrupowaniach. Ale NIGDY nie spotkałem się z czymś takim czego ojcem jest Krzysiek. Podziwiam za to w jaki sposób ogarnia ten sojusz. Powinien ten konkurs wygrać

7. Agattha Valar

Agattha Valar

"SiH to nie sojusz, SiH to stan umyslu"
    Niezaprzeczalnie najlepsza organizacja i doskonała strategia.
    Przywództwo na najwyższym szczeblu musiało wpakowac ogrom czasu w to, aby dojść do tego poziomu.
    Zazdrość nie powinna mieć miejsca.
    Uczcie się od nich, a sami na którymś świecie osiągnięcie taki sukces.;)

Ostatnio edytowane: 11. Sty 2017
  8. Wojtass31

Wojtass31

Nikt im nie zazdrosci Agato.Ja tylko bronie wolnosci slowa swych i innych graczy.I zwracam na to uwage.A ze musialem dobic do 5 postow aby moj glos byl zaliczony wiec to wykorzystalem:)
    A co do SiH.ich gry i sposobie na gre mam Swoje zdanie,ale zachowam je dla Siebie.Bo tu nawet tyknac ich niemozna:)

9. VictoriaNike

VictoriaNike

typ 1:
    a) VictoriaNike
    b) Dr4gunov
    c) Dr4gunov

d) dobry dowódca, zorganizowany, obiektywny, z pewnością zasługuje na ten tytuł.

typ 2:
    b) suchus II
    c) suchus II
    d) konkret babka, pomocna, sprawiedliwa i ma cięty ozorek kiedy trzeba;)

10. Hini

Hini

1. Hini
    2. Dr4gunov Dr4gunov
    3. jakow124 jakow124

Dr - czasami ma się szczęście spotkać geniusza w swojej dziedzinie:) Dzięki temu co jest w stanie zrobić w sojuszu i z sojuszem, zdeklasował na KOS rywali, i praktycznie fizycznie wyeliminował wszystkie formacje z którymi stanął do walki. Na stworzonych przez niego podręcznikach i instrukcjach gry nauczyły się grać kolejne pokolenia. Poza tym normalny, sympatyczny człowiek.

jakow - najlepszy grepo logistyk jakiego dane mi było poznać. Jeden z najlepszych graczy serwera. Wszystkie elementy gry dopieszczone. Zwany za plecami Mistrzem Jakowem - osoba niezwykle skromna, więc nie lubi tego tytułu.

11. Hini

Hini

Trzeba było tak od razu pisać, chociaż na nabijanie postów offtopic najlepszy:)
    Bardzo jesteśmy ciekawi w temacie - sytuacja na swiecie KOS. Nas można tyknąć. My nie piszemy o sobie wielką literą.

12. KasaBlanek

KasaBlanek

1)
    a) KasaBlanek
    b) suchus II
    c) suchus II
    d) Lilka zawsze służy dobrą radą i pomocną dłonią :)

2)
    a) KasaBlanek
    b) Dr4gunov
    c) Dr4gunov
    d) Wspaniały przywódca, potrafiący zawsze zapanować nad sytuacją [​IMG]

13. DonBeker

DonBeker

Nie no, nie wierzę...to już jest jakiś większy wymiar psychozy, czy innego obłędu. Strasznie Ciebie boli ten SiH, że wypowiedź ich gracza wziąłeś za atak na siebie i swój sojusz.

14. Elsini

Elsini

Tobie się chyba spam w temacie konkursowym nie podobał[​IMG].

15. DonBeker

DonBeker

No nie podobał...ale jak wszyscy spamują i koordynator konkursu w rozmowie mi napisał, że nie ma nic złego w komentowaniu głosów, to sobie komentuję, szczególnie jak widzę taką hipokryzję i zapatrzenie w siebie :D

16. Wojtass31

Wojtass31

A to wpierw musiałeś się upewnić u organizatora czy możesz pospamowac i ?:D
    I dopiero po tym jak dostałeś zgodę na umieszczenie wpisu i upewniles się ze tak można to postanowiłes działać?:)
    Śmiało.pisz dalej.Nieznasz ani mnie ani nawet niewiesz o czym pisze widzę.i dlaczego.Następny co się z choinki urwał.I chce zabłysnąć niemając kompletnie pojęcia w czym rzecz.

17. DonBeker

DonBeker

No widzisz, nie wiesz w czym rzecz i walisz w klawiaturę jak potłuczony...

...a "działałem" już wcześniej. Po prostu Twój atak na SiH kompletnie się kupy nie trzyma. Naskoczyłeś na chłopaka, jakby Ciebie nie wiem jak obraził, a on podsumowywał swoje typy jedynie. Krytykę jedynie ktoś mocno zapatrzony w siebie mógł tam wyczytać. A patrząc na to z drugiej strony, to jak zakazujesz jemu krytyki (a co jest w niej takiego złego?), a sam go krytykujesz i mówisz mu, co może pisać, a czego nie, to trochę hipokryzją zalatuje tutaj. Jak to jest? Kompleksy, czy jakiś inny uraz?

Dobra, z mojej strony EOT, bo do Ciebie widzę i tak nic nie dotrze patrząc na obydwa tematy[​IMG]

Big Kamil lubi to.
  18. Dr4gunov

Dr4gunov

a) Dr4gunov
    b) Sabajusss
    c) Feneris
    d) Wiele zacnych nicków zostało zgłoszonych do konkursu. Pojawiło się też kilka takich, które musiałem wpisać w wyszukiwarkę by ich poznać. Postanowiłem dodać 2 osoby do miejmy nadzieję tej pierwszej listy :)

Wybrałem Arka (Sabaja, nikt nie potrafi spamiętać ile ma ssss w nicku) bo dał się poznać nie tylko nam ale przede wszystkim czerwonym wszelkiej maści czy mówimy o kierunku południowym, północnym, wschodnim czy nieco w mniejszym stopniu zachodnim. Oprócz tego jest wysoko w rankingach indywidualnych a także słyszałem plotkę (ale nie potwierdzoną), że miał romans z Agattha Valar . Aha, trzeci świat razem prawie jak nieformalny związek zawsze mogę na Ciebie liczyć. ;-)

Wybrałem Artura (Fenerisa) bo choć mniej aktywny był w wojnach na południu to jednak na północy na pewno poznali go z nawiązką. Jego starania również bardzo widoczne przez cały 2016 w rankingach indywidualnych. Cenię graczy kompetentnych nie tylko w ataku ale i obronie. Oprócz tego to fachowiec w każdym calu, niezastąpiony zawsze aktywny nie odmawia pomocy zaangażowany w sprawy sojuszu, a jego pomoc i zaangażowanie dla innych jest codziennością ;-)

19. Wojtass31

Wojtass31

Żaden uraz czy kompleksy.I nie pisze o sobie tylko o innych.dalej tego nie zrozumiałeś?

Big Kamil lubi to.
  20. Nikeee

Nikeee

A wydawało mi się, że fajny z Ciebie gość Wojtas, a tu tyle jadu... Daj na wstrzymanie, nikt nikogo tu nie miał zamiaru obrażać :)
    I jak zwykle dylematy... tyle wspaniałych nicków i osób się za nimi kryjących, aż ciężko się zdecydować...
    Dra jest dla mnie najlepszym strategiem, rozwalił system po prostu, nikt inny tak nie rozkminił tej gry z każdej możliwej strony, do tego jego organizacja, która pozwala mu prowadzić tak duży sojusz i być w czołówce rankingów bez uszczerbku na rodzinie i pracy - szacun jednym słowem.
    jakow zwany Mistrzem i to bez krzty sarkazmu
    Sabajusss, nasz mistrz synchro :)
    Feneris, na którego się fochuję od kiedy mnie wyprzedził w agresorach ;)
    Hini, której takt i powab powinny być wzorem dla każdej młodej damy...
    ostatecznie typuję:
    a) Nikeee
    b) CiebieTeżPodbiję, Elsini
    c/d) CiebieTeżPodbije - świetny wojownik, czołowy gracz i do niedawna groźny przeciwnik - będzie nam go brakowało ;)
    Elsini - wspaniała kobieta, elokwentna, sympatyczna, pomocna w każdym calu, ale potrafi też dowalić - zarówno słownie, jak i na polu bitwy

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.