1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Gracz Roku 2016 - typowanie

Dyskusja w 'Kos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 9. Sty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sabajusss

Sabajusss

a) Sabajusss
    b) Dr4gunov
    c) Motzej
    d) Kilka serwerów już się pomyka z toporkiem w ręku nabierając nowych doświadczeń mając o boku
    najlepszych z najlepszych. Ekipa rośnie w Siłę i idzie po trupach nie tracąc Humoru.
    Tak 3mać [​IMG]

Wybieram Krzycha za wrodzony dar przywódczy który mu służy w ujarzmieniu tak różnych charakterów.
    -Zmysł przewidywania które czerwone kropki na mapie w dwa dni można przemalować na niebiesko.
    -Odwagę i wiarę w lud który ma moc aby zdominować kolejny serwer.

Wybrałem Pawła bo w sumie znamy się najdłużej na grepo i wiem jak ciężką funkcje pełni dla sojuszu
    tylko mogę się domyślać ile trzeba mieć cierpliwości i stalowych nerwów wysyłając do diabła tych którzy nie pasują do społeczności SiH.

PS.
    Romans z Agatą to tylko plotka
    choć może kiedyś ......[​IMG]

2. Agattha Valar

Agattha Valar

Znowu przywolana do tablicy i to przez plotke:po_O.
    No coz niewatpliwie poznalam swojego przyszlego meza przez grepo, ale romanse z Kos to tylko plotka i na tym sie skonczy:D;):D.
    Fuks tylko zostanie w posiadaniu kolegi na pamiatke:p.

Big Kamil lubi to.
  3. Rojan-Roy

Rojan-Roy

A) Rojan-Roy
    B) jakow124, CiebieTeżPodbije
    C) jakow124 , CiebieTeżPodbije
    D) Trudno dodać coś do peanów na cześć Mistrza Jakowa, jakie zostały już zamieszczone powyżej, więc nie będę ich powtarzał. Drugi mój typ to najtwardszy przeciwnik, z jakim przyszło mi się zmierzyć w grepolisowych bojach. Zarobiliśmy nawzajem tysiące punktów walki ale nigdy nie zdołałem zabrać mu wioski. Szacunek [​IMG]

4. rolojag

rolojag

a)rolojag
    b)Dr4gunov
    c)@Dr4gunov
    d)Bo tak

5. Poolskaa

Poolskaa

Do adminów: może jak usuwacie wpisy, to dawajcie upomnienia, karne punkty, bany. Po raz enty mój wpis znika z tego zacnego miejsca, a ja nawet nie znam powodu.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.