Grepolis Team

  • Rozpoczynający wątek Wszechmogący
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kto? Gdzie? Wszyscy zadajemy sobie oto właśnie pytanie ;) Ja wraz z resztą graczy, czekamy na informacje o podziale obsługi gry na światach.

Kto i gdzie jest:
- GA
- SGO
- GO

Chyba nie jest nic w tym złego byśmy wiedzieli. :rolleyes:

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
gdzieś ostatnio widziałem dokładnie taką liste,ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie.
 

DeletedUser

Guest
To nie jest to ;-)

Więc kto jest GA i GO na świecie Theta? :D
 

DeletedUser17

Guest
A kto gdzie, możecie w łatwy sposób poznać pisząc ticket związany z danym światem-wtedy odpisze wam osoba odpowiedzialna za dany świat i będziecie mogli sobie zanotować kto gdzie pełni jaką funkcję


@EDIT: Tu nie jest taki sam przydzial jak na plemionach. Nie wiem czy mogę zdradzić jaki jest, ale powiem że na pewno inny niż ten "plemionowski"
 

DeletedUser

Guest
A kto gdzie, możecie w łatwy sposób poznać pisząc ticket związany z danym światem-wtedy odpisze wam osoba odpowiedzialna za dany świat i będziecie mogli sobie zanotować kto gdzie pełni jaką funkcję


@EDIT: Tu nie jest taki sam przydzial jak na plemionach. Nie wiem czy mogę zdradzić jaki jest, ale powiem że na pewno inny niż ten "plemionowski"

Więc jesteście nie fair wobec graczy. Każdy chce wiedzieć kto operuje grą na danym świecie, tak jak na świecie Theta gra większa połowa z Grepolis Teamu ;)
I przekręty na pewno jakieś są. :D
 

DeletedUser

Guest
Każdy chce wiedzieć kto operuje grą na danym świecie, tak jak na świecie Theta gra większa połowa z Grepolis Teamu ;)
I przekręty na pewno jakieś są. :D

Nie ma żadnych przekrętów, nikt z Teamu kto gra na świecie Theta nie zamuje się nim i nie mają do niego dostępu.
 

DeletedUser

Guest
Spoko :D Ale nie zmienia to faktu że WSZYSCY chcą wiedzieć, kto i na jakim świecie gry, operuje grą. Proste. Nie widzę przeszkód byście zrobili gdzieś taką listę.
 

DeletedUser

Guest
No cóż, wydaje mi się , że nie byłby to żaden problem zrobić małą zakładkę i wklepać obsługę danego świata. Czyżby to musiało być utajnione ? Jeżeli tak , to chciałabym wiedzieć dlaczego.
 

DeletedUser

Guest
W sumie dobrze by było wiedzieć kto jest kim, tak żeby tutaj w tym temacie podać dokładnie nick gracza(taki sam jak w świecie gry) i jaką funkcję pełni - nie chodzi o żadne podejrzenia, ale właśnie o ich rozwianie, żeby było wszystko jasne na talerzu:]
 

DeletedUser

Guest
Spoko :D Ale nie zmienia to faktu że WSZYSCY chcą wiedzieć, kto i na jakim świecie gry, operuje grą. Proste. Nie widzę przeszkód byście zrobili gdzieś taką listę.

W takim razie prosimy o petycję z podpisami tych WSZYSTKICH :p (taki mały żarcik)
Póki co, ci Wszyscy = Wszechmogący... prawnik? Rzecznik prasowy? Jesteś oficjalnym przedstawicielem Wszystkich? ;]

W zasadzie nigdy się nie zastanawiałam dlaczego listy adminów nie ma. Prawdopodobnie jest tak, dlatego żeby gracze nie wysyłali pm'ów, a wszelkie pytania, skargi, uwagi etc. załatwiali oficjalnie za pomocą ticketów.
 

DeletedUser

Guest
[...]

Prawdopodobnie jest tak, dlatego żeby gracze nie wysyłali pm'ów, a wszelkie pytania, skargi, uwagi etc. załatwiali oficjalnie za pomocą ticketów.

Teraz to podałaś "najmocniejszy" argument. :D Na takie coś może być regulamin ;-)
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego się tak bardzo bronicie przed ujawnieniem kto na jakim świecie jest ADMINEM ? Co macie do ukrycia ? Jakie czerpiecie korzyści z tej ściśle strzeżonej tajemnicy ?
 

DeletedUser

Guest
Znając życie, temat szybko ucichnie. Ktoś z modów wpadnie zamknie temat, albo jeszcze lepiej, usunie go... :eek:
 

DeletedUser

Guest
Więc wtedy założymy nowy temat- "DLACZEGO ADMINI ZLIKWIDOWALI TEMAT GREPOLIS TEAM ? "
w końcu są od tego, by odpowiadać na nasze pytanie i rozwiewać wątpliwości .
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że powstanie temat na forum, gdzie będzie lista wolontariuszy działający na rzecz InnoGames, ma której będzie m.in napisane GA, SGO, GO danych światów ;-)

Przecież być wolontariuszem to czysta przyjemność, zaszczyt i wyróżnienie. Czyż nie?
 

DeletedUser

Guest
już nie narzekajcie tak non stop,co Wam to da jak będziecie wiedzieli kto na jakim świecie jest:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry