Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5941
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5941

Guest
Chciałbym zgłosić że bardzo mocno tnie lub w ogóle nie działa główna strona grepolis ani światy Theta i My.Praktycznie nie można nic zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Mam problem z thetą,nie da się nic robić,totalnie tnie.To samo mam na niemieckim Pi.czyżby grepo zyskało nagle tyle graczy że serwy nie wytrzymują albo nie daj boże ktoś się włamał na grepo?To by była katastrofa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to samo na beta i lambda nic sie nie odswieza ciagle cos ładuje a jest biała strona ponad 1 godzine
 

DeletedUser

Guest
To już jest skandal. Przynajmniej raz w tygodniu ten sam problem. Co to ma być ?! Płacę Wam kupując te złoto to wymagam produktu z którego mogę korzystać kiedy tylko mam ochotę i czas. A nie akcja w toku offa mam wysłać , ale nie mogę bo server się "przegrał" i raz pamiętam jak pół dnia nie dało rady grać to administracja wielką łachę zrobiła i na jeden dzień zarządcę dali, straszna niby rekompensata za tydzień budowania offów które poszły niektórym w piach... Panowie może więcej szacunku dla użytkowników tej gry?
 

DeletedUser8346

Guest
Zgadza się, coś jest nie tak, cały czas serwer jest "zamulony" !! przynajmniej na MY
 

DeletedUser1888

Guest
na Alfie jeszcze moge sie jakos zalogowac ale na Ny to jest masakra :\
nowy swiat kazda minuta sie liczy a tu taki klops zzzzzly jestem ...
 

DeletedUser

Guest
Porażka

Ile czasu można czekać żeby się zalogować.
 

DeletedUser

Guest
Na theta się jeszcze jakoś zalogowałem ale żeby coś zbudować albo coś w tym stylu nie da rady... A o Ksi już nawet nie mówię... Chyba coś dużo osób jest że takie przeciążenie ;(
 

DeletedUser8346

Guest
Obawiam się że trochę to potrwa, zwłaszcza że już jakiś czas trwa...
 

DeletedUser

Guest
Mi się to dopiero dzisiaj tak zrobiło.Z theta jakoś już mi idzie ale a NY to katastrofa globalna bo wszyscy jakoś nie możemy się tam dostać ale nie ma się co dziwić.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie co to ma być?
Wchodzę na NY a tu wszystko czarne na ALFIE bym to zrozumiał ale na nowym świecie może faktycznie ktoś się włamał
 

DeletedUser5

Guest
Ten problem został już zgłoszony do techników, którzy pracują nad jego rozwiązaniem. Nie jesteśmy niestety w stanie stwierdzić kiedy Grepolis będzie działać poprawnie. Bardzo przepraszamy za wszelkie komplikacje.

Edit: Vilgefortz, support nie śpi, podobnież jak panowie zajmujący się serwerami, którzy je właśnie naprawiają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A support już śpi bo dawno po dobranocce i nic się nie dowiemy - mnie też nie działa :)

o jednak ktoś nie śpi :p
 

DeletedUser

Guest
Jednym słowem tragedia....coś czuje że przez dzisiejsze problemy techniczne nie będe najlepszym graczem nowego świata ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze ze jeszce ataki nie weszly w deceydujaca faze bo wtedy to bym sie wkurzyl:D
Ja mam problem z zalogowaniem sie na beta i MY, a takze na NY. Chyba administarcja dala ciala. 5 dni nowego swiata i taka klapa. Chyba zlekcewazyli graczy;)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze ze jeszce ataki nie weszly w deceydujaca faze bo wtedy to bym sie wkurzyl:D
Ja mam problem z zalogowaniem sie na beta i MY, a takze na NY. Chyba administarcja dala ciala. 5 dni nowego swiata i taka klapa. Chyba zlekcewazyli graczy;)


Wydaje mi sie że to DDOS :) wiec to chyba nie administracja dała ciała :D
 

DeletedUser5941

Guest
Festyny udało się jakoś odpalić ale wysyłanie teraz ataków to masakra.
 
Do góry