Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33318

Guest
giphy.gif
Dalto szykuj zakonczenie plecow
edit:reszta tez moze szykowac oprocz 40 koksow i ludzi wuja
 

DeletedUser24372

Guest
Sytuacja nie jest taka sama^^
Taka prawda walczymy w dwa sojusze z całym światem^^ Tak jak Wy weszliście w dwa soje po 40 osób tak my weszliśmy w dwa soje z The Haters tyle, że w pakcie. Nikt nie chciał tworzyć takiego ,,kołchozu'' tak jak to określił jeden z Waszych graczy tego co u Was panuje. The Haters w swoim gronie robiło swoje a My swoje. Zapowiadał się fajny świat, każdy bije się z każdym, ale Wy oczywiście musieliście spaczyć ten świat.

To Wy ustaliliście pakty przed wejściem na świat. Nikomu się to nie spodobało i efekt jest jaki jest. Nikt nie kazał wam od początku świata trzymać się za rączki tylko mogliscie politykę układać już na świecie. Może gdybyście tak zrobili to nie byłoby takiej sytuacji jak jest. To Wy ją tym paktem spaczyliscie to macie efekty :)
 

DeletedUser30696

Guest
Tomek Ty się na dimale popisałeś, także możesz utkać pusię
Tam też tak pajacowałeś, a jak przyszło co do czego, to wywiesiłeś szare flagi.

po co miał grać na serwerze który już jest prawie martwy? Zero frajdy, na dodatek jedyne co umieliście to moralowce. Nudny świat.
 
To Wy ustaliliście pakty przed wejściem na świat. Nikomu się to nie spodobało i efekt jest jaki jest. Nikt nie kazał wam od początku świata trzymać się za rączki tylko mogliscie politykę układać już na świecie. Może gdybyście tak zrobili to nie byłoby takiej sytuacji jak jest. To Wy ją tym paktem spaczyliscie to macie efekty :)
Naucz się czytać ze zrozumieniem :) wtedy pogadamy :D
 
Kacperek jak nie rozumiesz co się do ciebie mówi 3 razy to się lepiej nie odzywaj
Ty też nie rozumiesz, dostałes tam i dałeś szare, trzeba nie było wbijać na taki świat jak masz problem, że były moralowe klocki ;) Albo co taki mocny i nie mogłeś sobie czy sojuszowi klocków klinować?Taki pro gracz? Cienias a nie gracz skoro tak szybko się poddaje waląc szaraki :D
 
No jestem akurat sobie tylko słupy nie atakują a pajacujesz to ty swoimi wypowiedziami o dimale jak nie był dla was to po co wbijaliście? Teraz tylko płaczesz jak dziecko bo nie umieliście sobie klocków klinować beka. Gram krócej niż ty czy Johny który ma 4 próby na nałożenie klocka przy moich 7,8 bez spowalniaczy do synchro więc no nie wiem co sądzić o was
 

DeletedUser30644

Guest
Ahh biedni zawodnicy. Zwłaszcza po tym jak wygrali w grepolisowego totka i okazało się, że ja nie gram.
Niestety dla was wujo pokazał dlaczego ma „Wielki” w nicku. Nie wspominając o całej reszcie wesołej karawany zniszczenia.
 
No jestem akurat sobie tylko słupy nie atakują a pajacujesz to ty swoimi wypowiedziami o dimale jak nie był dla was to po co wbijaliście? Teraz tylko płaczesz jak dziecko bo nie umieliście sobie klocków klinować beka. Gram krócej niż ty czy Johny który ma 4 próby na nałożenie klocka przy moich 7,8 bez spowalniaczy do synchro więc no nie wiem co sądzić o was
Żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie w którym wiecie wszystko
 

DeletedUser30644

Guest
I nie rozumiem tego plucia się do wejścia w pakcie. Tonący brzytwy się chwyta. Byle się usprawiedliwić. Gdybyśmy weszli jako The Haters 1 i 2 to nie byłoby problemu, a i tak mielibyśmy mniej graczy od inkwizycji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry