Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zawiewa mi tu hipokryzja bo wy tez mieliscie swoj drugi czlon a ze sie rozpadl/rozebraliscie tamtych grajkow to juz nie nasza wina a to ze nasze maja sie dobrze to juz cos jest nie tak mowisz ze mamy koalicje ,,calego swiata'' ale wam nikt nie broni szukac kolejnego paktowicza bo jak narazie troche slabo wam idzie ta rozgrywka.A tym bardziej ze zaczynacie stawiac mur 25 w wioskach na froncie z nami a sami smialiscie sie z sezonow na poczatku serwera ze graja w taki sposob.
Z tym drugim członem widzę, że jesteś mocno niedoinformowany :D
A jak inaczej można bronić się przed masą fejków niż murem? Skoro to jest na 2 paczki offa to dlaczego tego jeszcze nie rozwaliliście?
 

DeletedUser30472

Guest
Wiochę stracić to nie wstyd, no ale niech będzie. A z tymi fejkami to nie macie się co chwalić że Kosie wioski wzięliście, bo to trochę wstyd tak wiochę wziąć Pozdro ;)
 
Sytuacja nie jest taka sama^^
Taka prawda walczymy w dwa sojusze z całym światem^^ Tak jak Wy weszliście w dwa soje po 40 osób tak my weszliśmy w dwa soje z The Haters tyle, że w pakcie. Nikt nie chciał tworzyć takiego ,,kołchozu'' tak jak to określił jeden z Waszych graczy tego co u Was panuje. The Haters w swoim gronie robiło swoje a My swoje. Zapowiadał się fajny świat, każdy bije się z każdym, ale Wy oczywiście musieliście spaczyć ten świat.
Trzeba było wejść bez paktu to też byśmy bez niego grali,proste
 
Wiochę stracić to nie wstyd, no ale niech będzie. A z tymi fejkami to nie macie się co chwalić że Kosie wioski wzięliście, bo to trochę wstyd tak wiochę wziąć Pozdro ;)
powtórzę, jak kosa z ekipą fejkowali trelkę na synopie to się świetnie bawili i jeszcze cisnęli ją na grupce wyzywając wiadomo od kogo. Trelka jakoś wioch nie traciła(a nawet podbiła) ani nie miała problemu ze znalezieniem kolona w spamie poleceń - wy macie. Macie w podglądach poleceń masę filtrów, które pozwolą wam wywalić syf z ruchów, wystarczy umieć i chcieć.
A i z własnego doświadczenia wiem, że prędzej serwer wywali niż pojedynczej osobie na którą leci 500 poleceń grę.
 

DeletedUser15394

Guest
Z kociołkiem pakt nie mógł powstać bo słabo by to wyglądało w walce z sezonami - nawet autoboty na messynie nie miały z każdej strony frontu :p a są to najlepsi z najlepszych i na tym świecie nawet sami myślę że wygraliby tamtym składem. Na szczęście cuda to dosyć nieprzewidywalna walka i wszystko może się zdarzyć jeśli przetrwamy walkę na tyle sojków będzie coś pięknego jak sławny kosiarz zablokuje komuś cudaka :D Swoją drogą ciekawe jak długo będzie trwał pakt Inkwizycji z Kociołkami bo chyba cudów razem nie będą budować bo to by już kompletnie sensu nie miało :D
 

DeletedUser30472

Guest
Zawiewa mi tu hipokryzja bo wy tez mieliscie swoj drugi czlon a ze sie rozpadl/rozebraliscie tamtych grajkow to juz nie nasza wina a to ze nasze maja sie dobrze to juz cos jest nie tak mowisz ze mamy koalicje ,,calego swiata'' ale wam nikt nie broni szukac kolejnego paktowicza bo jak narazie troche slabo wam idzie ta rozgrywka.A tym bardziej ze zaczynacie stawiac mur 25 w wioskach na froncie z nami a sami smialiscie sie z sezonow na poczatku serwera ze graja w taki sposob.
Hahahahahah co do murów to, popatrz gdzie wysyłaliście łódki, bo po dwóch dniach jak byłem na wyspie już murki +20 ;) Chyba że się koledzy nie przyznają i sami obstawiają.
 
Do góry