Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Opisywac gry chyba nie ma sensu. Jesli ktos zainteresowany to wystarczy wpisac w google fraze.
Czy znajde tutaj moze chetnych na gre przez neta w te jakze wspaniala gre?

Ps. Mam polska zlota edycje jakby cos, wiec prosze o dostosowanie sie do tej wersji.
 

DeletedUser

Guest
Grałem w Heroes III, ale bardziej mi się spodobała piąrka >przeszedłęm całą, teraz czekam na szóstkę.
 

DeletedUser

Guest
Parę lat temu pierwszy raz zagrałem i mogę powiedzieć tyle:
1. Ulubiony zamek - Wrota Żywiołów
2. Ulubiona jednostka - Czarodziej
2. Ulubiony bohater - Gelu

Dlaczego? Bo Gelu daje tych łuczników ;) Czarodziej ma niezłe dmg, a Wrota Żywiołów mają budowlę, które daje wszystko czary :)
 

DeletedUser

Guest
Żelu? :p

Hirosy są zbyt matematyczną grą, by grać czarami :p
Rozumiem, jakieś wspomagające atak, ale zagłębiać się we wszystkie szkoły? Szkoda miejsca ;)

Pojechałbym Cię moim Crag Hackiem ;P
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem w każdą część HoM&M.Pamiętam, jak jeszcze w 2-kę z rodzicami grałem (miałem 5 lat :D).Za nim mi wytłumaczono po co rozbudowywać budowle, albo dlaczego muszę walczyć(chciałem non-stop budować):D.

Co do piątki.Kiedyś zrobiłem bohatera, który miał większość czarów (tylko magii światła brak było) i jaki to dawało efekt...:D
 

DeletedUser

Guest
ja tez se pomykam czasami i moim ulubiomy zamkiem jest forteca :)
bardzo dobra gra !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja tam w piątkę jeszcze nie grałem, ale trójka to mistrzostwo świata i czwórka pomimo różnic też mi się podobała. Najlepiej mi się zawsze grało barbarzyńcami, cyklopi byli ekstra.
 

DeletedUser

Guest
powiem jedno --po co walczyć skoro 200 smoczków może się do ciebie za jednym kliknięciem przyłączyć?
w mojej armii często było ze 2-3tys. smoczków
 

DeletedUser

Guest
a mi sie cyferki nie miescily w ekranie :rolleyes:
nom HMM III jest niezla, ah te stare czasy :cool:
 

DeletedUser803

Guest
Ahh ci Heroes'i:)

Jak tylko wróci mi laptop z naprawy(Pewnego sobotniego wieczoru po xx godiznach ciągłego grania na max detalach grę Guild Wars spaliła mi się karta graficzna, słyszałem, że to możliwe po częstym wielogodzinnym graniu, ale nie sądziłęm,że stanie mi się to za pierwszym razem:( ) to bardzo chętnie zagram z Tobą przez internet. Można by się umówić na jakiś weekend i włączyć którąś z plansz XXL.

Mój ulubiony zamek:
Zamek:)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam najbardziej z sagi herosow wole poniewaz,mozna juz biegac samym bohaterem i grafika tez super!
 

DeletedUser

Guest
Dla tych co nie grali w piątkę - polecam! Heroes V to taka III w 3D, tyle że bardziej rozbudowana :)
 

DeletedUser

Guest
No i wlasnie ta grafika jak i inne elementy mi sie nie podobaja w V. :>
 

DeletedUser

Guest
Heroes V jest jak III tylko ze lepsza grafika,dlatego mi sie nie podoba...
 

DeletedUser

Guest
popieram, Heroesi tylko w dwóch wymiarach mają rację bytu :)
 

DeletedUser

Guest
W 2 gralem jak chodzilem do LO ja ale to byl szal :D
Potem wyszla 3 troszke sie rozniaca ale i tak mam sentyment do 2 te pastelowe kolory....Nie trzeba bylo karty graficznej za 2500 zl a tylko zwykly S3 Virge 2mb a grywalnosc byla boska
 
Status
Zamknięty.
Do góry