Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Też kiedyś za sowich młodzieńczych lat grałem Heroesa 3, nawet 1 liznąłem, ale to maskara była.
Teraz jednak jest za 5 może tam ktoś chętny na grę przez neta?
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie najlepsza jest III a w nim edytor map
ulubiony zamek: Bastion (on rządzi i wymiata)
ulubiony bohater: Gem
ulubiona jednostka: Centaur Bojowy i Złoty Smok;);)
 

DeletedUser

Guest
w 3 niepogram bo obecnie niemam a szkoda ale chetnie zmierze sie w 5 zainteresowanych prosze o PW ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahh te stare czasy Heroes'ów

Mam każdą część oprócz jedynki bo się gdzieś straciła :D
Heroes V to taka trójka w 3D. Ubisoft się jakoś nie postarał bo ani fabułą nie wciąga a wszystkie jednostki normalnie wycięli z poprzedników.

Heroes IV - dla mnie najgorsza część całej sagi... Po prostu nie zasługuje na końcówkę Might & Magic bo częścią tej serii nie jest ani nią nie może być. Ni klimatu ni składu...

Heroes III - najlepsza część wszystkich Hirołsów :) Klimat i mechanika gry powala a grafika... no może troszeczkę przestarzała ale do tej gry pasuje jak ulał.
WoG - boski...
 

DeletedUser

Guest
Już nie broń tej czwórki. Jako oddzielna gra nawet nawet ale WoGóle nie jest w stylu M&M
 

DeletedUser

Guest
Też kiedyś za sowich młodzieńczych lat grałem Heroesa 3, nawet 1 liznąłem, ale to maskara była.
Teraz jednak jest za 5 może tam ktoś chętny na grę przez neta?

A grasz w podstawową wersję czy w jakiś dodatek, bo jestem zainteresowany twoją propozycją.:)
 

DeletedUser

Guest
świetna gra polecam mam normalną i 2 dodatki normalną mi tata usunął mi bo za nudna ale mi sie podobała:(:(:( ale to nic:)







ulubiony zamek : WROTA ŻYWIOŁUW i twerdze
ulubiona jednostka żywiołak magmy i cyklop
 

DeletedUser

Guest
dobiję was - początkiem herosów była gra KINGS BOUNTY na uwaga - COMMODORE 64

mieściłą się na 1 dyskietce 5,25 cala i miała tylko 1 główna misję składającą się ze zdobycia 26 zamków i pokonania ich władców

BARDZO DAWNE CZASY - ale jakie fajne

1 raz udało mi się zhakowac tę grę bo miałem az 2 płytki - szybko z napędu wyjąłem 1 i włożyłem 2 płytkę = efekt to armia z 1 płytki i mapa z 2 płytki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@up - nie martw się, nie dobiłeś nas (chyba... :p)


Ale, wbijając się do tematu.

HOMM III... grafika tak naprawdę się nie zestarzała, szczególnie w zamkach :) Klimacik i grywalność... nie do opisania są te dwie rzeczy. Aż smutno się robi człowiekowi na duszy, że takiego rodzaju gry coraz rzadziej wychodzą...

Co do moich ulubionych jednostek, w każdym zamku się jakaś ciekawa znajdzie:

Zamek:
Pikinierzy - za to, że uratowali mi siedzenie nie raz...
Krzyżowcy - za skuteczność w walce i te ich zbroje :p

Bastion:
Enty - Czołgi armii natury. Zatrzymują przeciwnika. I idą jak "pakiery" :D

Forteca:
Arcymagowie - mam sentyment do magów.
Skorpeny - jedne z najgroźniejszych jednostek w grze moim zdaniem. Nie możesz im oddać. I mają SZEŚĆ rąk... ;)

Twierdza:
Behemoty - że też nikt im pazurów nie obciął...

Inferno:
Rogate demony - demoniczny wygląd, demoniczne rogi, demonicznie cię na nie nabiją...
Czarcie Lordy - tu krótko. Bacior :p

Nekropolia:
Licz - Trucizną go! (jedyna dystansowa jednostka Nekropolis, to jak jej nie lubić...)
Czarny Rycerz - ta aura zła... I te podwójne obrażenia... ;)

Lochy:
Minotaury - za te tasaki w ich rękach.
Czarne Smoki - Potęga i majestat sam w sobie...

Cytadela:
Gorgony - chcesz z byka? Czy umierasz już ze strachu? :p

Wrota Żywiołów:
Feniks - padłeś? powstań! Powe... eeee... Feniks!

WOG... Najlepszą wprowadzoną opcją był Kapitan. Doświadczenie dla jednostek byłoby dobre, jakby zostało doszlifowane (no, chyba, że grałem nie w ostateczną wersję i nie wiem wszystkiego...). Ale sam w sobie dodatek niezły, tym bardziej że stworzony przez grupę moderską...

A teraz... Za Erathię! Za Imperium Gryfów!
 

DeletedUser

Guest
WOG... Najlepszą wprowadzoną opcją był Kapitan. Doświadczenie dla jednostek byłoby dobre, jakby zostało doszlifowane (no, chyba, że grałem nie w ostateczną wersję i nie wiem wszystkiego...). Ale sam w sobie dodatek niezły, tym bardziej że stworzony przez grupę moderską...

A teraz... Za Erathię! Za Imperium Gryfów!

Człowieku zdecyduj się w co ty grasz :p

Co do ulubionych jednostek to

Zamek

Kusznicy - 40x3 i robisz sieczke z wrogów :p
Krzyżowcy - po prostu ich uwielbiam, podwójny atak a jak maja dużo expa to praktycznie co atak podwójne dmg i nie musisz walczyć :)

Bastion

Krasnoludy - jak nie elfy to krasnale :p
Pegazy - szybki atak, wycofanie, przytłumienie wroga strzłami i ponowny atak = koniec bitwy...

Forteca

Gremliny (gremlinkołaj) - z doświadczeniem niepokonani a szczególnie jak trafią się za strażników większe gremliny <hihi>
Dżiny - Za losowość, jak jesteś w trudnej sytuacji to są do d...nieważne... a jak możesz sobie poszpanować wielką armią załatwqią każdego jednym ciosem...ehh...

Twierdza

Cyklopy (czyt.Katapulty) - ...
Urukowie - za to coś czym rzucają :)

Inferno

Magogi - Najlepsi do walki z moim kolegą, stawia na zamek i na kuszników, obstawia ich krzyżowcami a ja ich podpalam...proste, nie?
Rogate Demony (czyt.Rogate Krzyżowce) - alternatywa zamkowych krzyżowców :)

Nekropolia

Nie lubię tego zamku :d

Lochy

Harpie - atak i powrót i tak w kółko
Minotaury - taki traktor, jedzie i zabija każdego :D

Cytadela

Wywerna - ...i śmierć nadeszła z powietrza...
Gorgony - jak moi kuple się wściekają jak im 5 archaniołów ginie tylko przez wzrok...haha... :D

Wrota Zywiołów

Nienawidzę tego zamku...


A ulubiony bohater to Solmyr i Lord Haart/Christian
 

DeletedUser

Guest
Człowieku zdecyduj się w co ty grasz :p

Herb Erathii (dla mniej obeznanych - kraj naszych Zamkowych bohaterów) ma w herbie gryfa, nie? :p
(Wiem, imperium to już taka nazwa z piątki. Ale mimo wszystko pasuje i tu :p)

Minotaur może i traktor, ale jak spotka Sześcioręką to traktor idzie do mechanika... :D


Zapomniałem wspomnieć o bohaterach, czyż nie?
Moimi ulubionymi są Ivor, Sorsha, Gelu i Astral :)
 

DeletedUser5492

Guest
Widzę ze dużo tutaj fanów Heroes-ów, i pozdrawiam ich wszystkich.
A co do zamków to wszystkie są dobre, ale najbardziej lubię grać Cytadelą w Heroes-ach 3, to jest dopiero zamek. Może wydawać się słaby, ale potrafi dużo:)
 

DeletedUser

Guest
taaaa

i tak bym cie zniszczyl:)

zamek zywiolow i gosciu z psychikami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co wy tu walicie jak wam dam z powietrza laserkami a raczej Archaniołami według mnie to najlepsza jednostka w całych heroes jak trzeba orzywi jak trzeba przywali jak trzeba nie ginie co chcieć więcej.
a co do bohaterów to najlepsi według mnie to Tyris kolega nią gra ja gram Sylwią a jak trzeba to któryś zagra Syncą jest taki no nie.
 

DeletedUser1608

Guest
Po przeczytaniu paru stron tematu poszukałem, starej, zakurzonej płytki i zabieram się do instalacji. Pamiętam parę lat temu jak grało się przez neta z kumplami rozmawiając w miedzy czasie na ventrilo. Tylko lipa jak ktoś był zamulony bo się czekało wieki na swoją kolej.
 

DeletedUser

Guest
Dlatego najlepiej się gra w trybie "gorące krzesło" :p IMHO ofcourse ;)

@mayys10:
Archaniołki najlepsze? Zna się parę trików na nie :p
Przykładowo mag z oślepieniem w księdze czarów i czarnymi smokami w armii :D
 

DeletedUser

Guest
mialem okazje grac w I II III IV V i najbardziej wlasnie mi sie podoba III;D;D;D
 

DeletedUser

Guest
Co wy Wiecie o walce, Gelu i jego 1000 Strzelców Wyborowych i pada wszystko od smoków po Archanioły xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry