Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Każdy ma swoje zdanie,ale heroes IV to nowa odmiana :p
Poza tym ma fajne Soundtracki :D
 

DeletedUser1359

Guest
trójka jest super tylko ten dodatek WOG jest trochę za bardzo przekombinowany
 

DeletedUser

Guest
Witam też gram w H3...

Po świetach jak wróce od rodziców (święta pasowało by z rodziną spędzać) to mozemy się ugadać na jakąś nockę żeby się rozeznać kto co potrafi a póxniej jakieś mini turnieje 4FuN może z małymi nagrodami się zobaczy :):):)

Ulubiony zamek: Bastion
Jednostka: Krasnolud (kozak jakich malo)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam nigdy nie lubiłem krasnoludów :p
Zawsze stały i się nie ruszały :D Elfy rządzą :D
 

DeletedUser

Guest
Ja również gram w H3 xDD Posiadam złotą edycję więc moąna by się zgadać tak jak 2x@up mowi jakąś nocke czy coś xD

Ulubiony zamek: Nekropolia
Jednostka: brak ale umiejetnosc nekromancji ROX xDD
 

DeletedUser

Guest
no to najs już widze że pare osub by się znalazł jeszcze odemnie by z 2 osoby doszły bo czasem z nimi pogrywam... Jutro jakos wracam do siebie na nirmalnego neta a nie ten syf co mam przez święta więc będe mógl założhyc kanały na TS lub VT moim do gry w h3 aby latwiej się porozumiewac xDD
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej zaaa xD tylko trzeba sie zgadac co i jak i kiedy xDD
 

DeletedUser

Guest
Dla wszystkich chętnych aby pograć w H3 i otrzymać ip TS'a prosze o pisanie na pw bo nie chce spamu ludzi na kanałach :)
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie wole loch najlepszy smok
a po za tym H3 jest najlepszy :cool:
 

DeletedUser

Guest
H III najlepsze spedziłem nad cała saga od 1-5 spedziłem około 6 lat .. 5 nie jest fajna.. najlepsza 3 plus dodatki i chronicles.. 4 nie ma tego klimatu co 3 .. a 1-2 dobre do zabawy .. :)

Forteca
Jednostka - Tytani
 

DeletedUser

Guest
otwarty jestem na wiekszosc sobot i niedziel tylko jaka czesci z dodatkiem , bez ?
 

DeletedUser

Guest
:pP

Ja tam wolę Solmyra :p Albo necro. sandro :D najwięcej miałem 789 tys archaniołw:cool: może było by wiecej ale juz dalej gry ciągnąć sie nie dało :mad:
 

DeletedUser5

Guest
Hmm, trójkę pamiętam z zamierzchłych czasów, kiedy to bałam się grać w gry i wyłącznie obserwowałam i kibicowałam komuś z rodziny ;) Za to jakieś dwa lata temu zaczęłam grać w Heroes IV, przyzwyczaiłam się i nie mogę się przekonać do powrotu do III, jakoś nie odpowiada mi grafika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Heroes 3 są super, ale wolę piątkę. Mam Dzikie Hordy i podstawową. 5-ątka niestety niema edytora map. Jest niby to "wylosuj mapę" ale to nie to samo... W piątce najbardziej lubię Inferno, Nekropolis i Lochy. W trójce lubię Lochy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grałem w Heroes III, ale bardziej mi się spodobała piąrka >przeszedłęm całą, teraz czekam na szóstkę.

Grałem w Heroes III, ale bardziej lubię Heroes V. Nie przeszedłem jej, ale przeszedłem dodatek Dzikie Hordy bez kodów!!!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
jak heroes to tylko III i IV w trójce
ulubione dwa zamki Zamek i Forteca
Ulubiony heros Sylvia
Główny skład:Archanioły,Czempiony,Kapłani,Krzyżacy,Grywy Królewskie,Kusznicy i Tytany
ja chętnie bym zagrał z wami ale nie mogę ponieważ mam angielską wersje z nowym Zamkiem z ogniopiurami
 
Status
Zamknięty.
Do góry