Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
Tylko pytanie ile osób rzeczywiście uczciwie klika, a nie używa clickerów. Myślę, że nie wszyscy. Oczywiście każdy robi jak uważa, moim zdaniem powinno być to banowane itd itd. Wgl zastanawia mnie jaką satysfakcję mają osoby, które używają botów i tym podobnych rzeczy. Przecież to trochę jak gry wyścigowe tylko że my trzymamy gaz, a skręcani czy hamowanie wykonuje sama gra. No trochę nuda ale ponownie: jak kto uważa.


PS. Jako widz: nie sądzę by akurat boty, clickery czy inne tego typu rzeczy zdecydowały o zwycięstwie/porażce na tym serwerze
 
Tylko pytanie ile osób rzeczywiście uczciwie klika, a nie używa clickerów. Myślę, że nie wszyscy. Oczywiście każdy robi jak uważa, moim zdaniem powinno być to banowane itd itd. Wgl zastanawia mnie jaką satysfakcję mają osoby, które używają botów i tym podobnych rzeczy. Przecież to trochę jak gry wyścigowe tylko że my trzymamy gaz, a skręcani czy hamowanie wykonuje sama gra. No trochę nuda ale ponownie: jak kto uważa.


PS. Jako widz: nie sądzę by akurat boty, clickery czy inne tego typu rzeczy zdecydowały o zwycięstwie/porażce na tym serwerze
Dokładnie zadecydowały 2 czynniki.
1.Dyplomacja
2.Zebranie graczy którzy umieją wykorzystać mechanikę gry na maksa wszelkimi możliwymi metodami .
 
Tylko pytanie ile osób rzeczywiście uczciwie klika, a nie używa clickerów. Myślę, że nie wszyscy. Oczywiście każdy robi jak uważa, moim zdaniem powinno być to banowane itd itd. Wgl zastanawia mnie jaką satysfakcję mają osoby, które używają botów i tym podobnych rzeczy. Przecież to trochę jak gry wyścigowe tylko że my trzymamy gaz, a skręcani czy hamowanie wykonuje sama gra. No trochę nuda ale ponownie: jak kto uważa.


PS. Jako widz: nie sądzę by akurat boty, clickery czy inne tego typu rzeczy zdecydowały o zwycięstwie/porażce na tym serwerze
ci wyżej uczciwie nie klikają
 
Mazur, mnie zastanowiło, dlaczego ludzie od Was jak nekromanta czy jestem numerem1, którzy albo złocili tutaj albo na innych światach, tak szybko skończyli grę. Wielka szkoda, że nie pograliście dłużej, bo się ciekawie zrobiło. A ta mini akcja to było kilka stron buntów, wybronionych chyba w 100% jednak.

Dion był super, ale także dlatego, że trwał odpowiedni czas. Na tak szybkim świecie jak ten, każdy błąd boli znacznie bardziej.
Nie mogę się wypowiadać za niektórych graczy, ale prawda była taka, że częśći data mocno nie podpasowała. Były osoby co wchodizły siedząc jeszcze na wakacjach/wyjeżdżając dopiero na nie, czy borykając się z problemami w realu. W większości z tych przypadków przeważył real i brak czasu na grę.
 
Albo skasować oczyszczenie(popieram w 100%), albo znerfić sztormy/gniewy, jeśli chcą oczyszczenie zostawić. Bo niestety obecnie gniewy psują całkowicie rozgrywkę.
o i to jest rozwiązanie moim zdaniem godne przemyślenia. Zamiast gniew 10-30% to 5-15%
Chociaż dziwnym trafem jak rzucam gniewy to zwykle i tak muszę 2-3 zeby katy ściągnąć,a jak ja lecę i dostanę to jeden ściąga wszystkie xD
już się w sumie przyzwyczaiłam...
 
Albo tak silny jak duzo bierzesz w martwym ciagu

Nie no shadow juz ustalone, jako polonia bysmy padli po tydoniu bo bardzo rozrywkowe towarzystwo, jako malopolska lecimy
i w jednym i w drugim wypadku byłybyśmy w jednym sojku, wiec mnie to pasuje :D ale jako emigracja byłby marcinek, lord i jeszcze parę zacnych nicków :D zastanów się nad tym ;)
 
Nie mogę się wypowiadać za niektórych graczy, ale prawda była taka, że częśći data mocno nie podpasowała. Były osoby co wchodizły siedząc jeszcze na wakacjach/wyjeżdżając dopiero na nie, czy borykając się z problemami w realu. W większości z tych przypadków przeważył real i brak czasu na grę.
:rolleyes:
dawaj na nowy, będzie długa "jesień"
 
o i to jest rozwiązanie moim zdaniem godne przemyślenia. Zamiast gniew 10-30% to 5-15%
Chociaż dziwnym trafem jak rzucam gniewy to zwykle i tak muszę 2-3 zeby katy ściągnąć,a jak ja lecę i dostanę to jeden ściąga wszystkie xD
już się w sumie przyzwyczaiłam...
każdy tak ma, podobnie ze sztormem
 
o i to jest rozwiązanie moim zdaniem godne przemyślenia. Zamiast gniew 10-30% to 5-15%
Chociaż dziwnym trafem jak rzucam gniewy to zwykle i tak muszę 2-3 zeby katy ściągnąć,a jak ja lecę i dostanę to jeden ściąga wszystkie xD
już się w sumie przyzwyczaiłam...
Zacznij robić te dziwne mieszane walce z 10 różnych jednostek to będziesz miała na finiszu te 10 katasow xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry