Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
W najlepszym schemacie daje to 3h latania lacznie po laski i to nie takiego odejsc od kompa ino co 10 minut wysylanie, ktore trwa nie jeden raz ino przez x czasu w zaleznosci od predkosci swiata. Czy warto to kazdy sobie powinien odpowiedziec wedlug swoich wartosci.
 
9xikWEb.jpg

CUIcLCu.jpg

DY4zZBH.jpg

iv0Y1SR.jpg

AkZTlyN.jpg

zoWalxs.jpg

tPdHKBO.jpg

qzfw3NN.jpg

85xa37.gif

5XIJkgy.jpg

hacker-typing_1.gif

46ZNECj.jpg

64INDvi.png

5ZPkOkY.jpg

EtZHVTh.jpg

Av9XXzC.png

sGLS4IH.jpg

7cgh24y.jpg
 
Ten z tą walka to przesadziłeś, przecież miejsca w dominacyjnym za darmo były :cool: ,jak my nic na tym serwie nie robiliśmy
 
Dziękuję dziewczyny i ekipo za fajnie spędzony czas w sojuszu. Był to dobrze obsadzony serwer szkoda tylko że tak krótki i bez przeciwnika po kilku tygodniach gry :/ Tym którzy dograli do końca z przeciwnego obozu wielki szacun za wytrwałość. Powodzonka i do zobaczyska kiedyś tam na jakimś serwie.
 

DeletedUser35664

Guest
Dobry wieczór widzowie.
Pozdrówki dla wiadomo kogo za zmianę banerka.

Śmieszy mnie jak jakieś enpecety gratulują sobie izi serwerka na którym nawet reda nie było.
Po ramionach się jeszcze poklepcie i dajcie sobie buziaczka enpecety z jakiejś Himery.
Kto komu dzisiaj na śmigle?
Rada lisów czy koło gospodyń wiejskich?

Pozdrawiam czule.

Oficjalny sponsor użytkownika diabeloos
 

DeletedUser35664

Guest
Proszę już mnie nie zmuszać do logowania się na te platformę i nie zachęcać do powrotu czy też angażowania się w projekty społecznościowe i tym podobne.

W momencie gdy nie ma co liczyć na najbliższych nie widzę sensu aby dalej brać udział w tej karuzeli śmiechu. Odcinam się od fantazyjnej uciechy z dumnego kończenia jakiś podrzędnych serwów gdzie liczą się tylko staty a nie współtworzenie dobrej atmosfery i organizacji w sojuszu którą obiecało się najlepszym z najlepszych.

Miała być top ekipa. Wyszedł moloch z nowotworami. Bez ambicji i bez poszanowania własnych graczy którzy oddawali serca w najcięższych chwilach. Byleby tylko podlizać się nieistotnym enpecetom.

Nie warto było grać.

Bez odbioru
IMG_6832.jpeg
 
Proszę już mnie nie zmuszać do logowania się na te platformę i nie zachęcać do powrotu czy też angażowania się w projekty społecznościowe i tym podobne.

W momencie gdy nie ma co liczyć na najbliższych nie widzę sensu aby dalej brać udział w tej karuzeli śmiechu. Odcinam się od fantazyjnej uciechy z dumnego kończenia jakiś podrzędnych serwów gdzie liczą się tylko staty a nie współtworzenie dobrej atmosfery i organizacji w sojuszu którą obiecało się najlepszym z najlepszych.

Miała być top ekipa. Wyszedł moloch z nowotworami. Bez ambicji i bez poszanowania własnych graczy którzy oddawali serca w najcięższych chwilach. Byleby tylko podlizać się nieistotnym enpecetom.

Nie warto było grać.

Bez odbioru
View attachment 16810
i dobrze nikt tesknic nie bedzie
 
Proszę już mnie nie zmuszać do logowania się na te platformę i nie zachęcać do powrotu czy też angażowania się w projekty społecznościowe i tym podobne.

W momencie gdy nie ma co liczyć na najbliższych nie widzę sensu aby dalej brać udział w tej karuzeli śmiechu. Odcinam się od fantazyjnej uciechy z dumnego kończenia jakiś podrzędnych serwów gdzie liczą się tylko staty a nie współtworzenie dobrej atmosfery i organizacji w sojuszu którą obiecało się najlepszym z najlepszych.

Miała być top ekipa. Wyszedł moloch z nowotworami. Bez ambicji i bez poszanowania własnych graczy którzy oddawali serca w najcięższych chwilach. Byleby tylko podlizać się nieistotnym enpecetom.

Nie warto było grać.

Bez odbioru


Zabawne, że pisze to gość, który miał ten projekt prowadzić, dmuchał balonik a po tygodniu gry stwierdził, że real ważniejszy. Tak samo jak drugi założyciel. Jak już coś piszesz, to pisz prawdę ziomek. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał.

Ja dziękuję wszystkim za gierkę.

Gratulacje dla alphahydranoid za top1. Ciężko będzie pobić rekordzik
 
Dobry wieczór widzowie.
Pozdrówki dla wiadomo kogo za zmianę banerka.

Śmieszy mnie jak jakieś enpecety gratulują sobie izi serwerka na którym nawet reda nie było.
Po ramionach się jeszcze poklepcie i dajcie sobie buziaczka enpecety z jakiejś Himery.
Kto komu dzisiaj na śmigle?
Rada lisów czy koło gospodyń wiejskich?

Pozdrawiam czule.

Oficjalny sponsor użytkownika diabeloos
Dzień dobry, widzę bez zmian kontynuacja poprzedniego slangu.

Gierka będzie lepsza bez takich osób jak ty. Cieszy mnie twoja decyzja.

Pozdrawiam z Koła Gospodyń Wiejskich - serwujemy dużo dziobów.
 
Proszę już mnie nie zmuszać do logowania się na te platformę i nie zachęcać do powrotu czy też angażowania się w projekty społecznościowe i tym podobne.

W momencie gdy nie ma co liczyć na najbliższych nie widzę sensu aby dalej brać udział w tej karuzeli śmiechu. Odcinam się od fantazyjnej uciechy z dumnego kończenia jakiś podrzędnych serwów gdzie liczą się tylko staty a nie współtworzenie dobrej atmosfery i organizacji w sojuszu którą obiecało się najlepszym z najlepszych.

Miała być top ekipa. Wyszedł moloch z nowotworami. Bez ambicji i bez poszanowania własnych graczy którzy oddawali serca w najcięższych chwilach. Byleby tylko podlizać się nieistotnym enpecetom.

Nie warto było grać.

Bez odbioru
View attachment 16810
Wspierając hipokryzję stajesz się hipokryta ..Jak nie rozumiesz koledzy na milas ci wyjaśnia
Proszę już mnie nie zmuszać do logowania się na te platformę i nie zachęcać do powrotu czy też angażowania się w projekty społecznościowe i tym podobne.

W momencie gdy nie ma co liczyć na najbliższych nie widzę sensu aby dalej brać udział w tej karuzeli śmiechu. Odcinam się od fantazyjnej uciechy z dumnego kończenia jakiś podrzędnych serwów gdzie liczą się tylko staty a nie współtworzenie dobrej atmosfery i organizacji w sojuszu którą obiecało się najlepszym z najlepszych.

Miała być top ekipa. Wyszedł moloch z nowotworami. Bez ambicji i bez poszanowania własnych graczy którzy oddawali serca w najcięższych chwilach. Byleby tylko podlizać się nieistotnym enpecetom.

Nie warto było grać.

Bez odbioru
View attachment 16810
Wspierając hipokryzję stajesz się hipokryta ,koledzy z milas ci wyjaśnia
 
Leito, drogi przyjacielu, życie to nie bajka, to krwawa jadka!
piluja.gif

Pamiętaj że jeśli nie możesz dorównać innym to zawsze możesz napsuć im krwi i napaskudzić w życiu.
okok.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry