Hiperborea - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

@grabbek -
Ale czemu zakładasz od razu że ja nie mam poszanowania dla prawa? owszem są zasady które uważam za słuszne, ale i są takie które są jak dla mnie bezsensowne...
No i zapewne wiesz że na wszystko są sposoby... A sądy nie są Cięte na cfaniaczków, bo sąd jest od władzą sądowniczą czyli jest ostatni w kolejce... xD, tylko prokuratura za byle co małolata pośle w kraty za to że był twardy i nie wydał kolegi... I w tym temacie wiem sporo akurat..
(i co by nie było nie nosze dresu, wygolonej czachy, granów, i nie jestem za "JP" ani nie słucham HH)

I tak w końcu każdy gracz dąży by być na szczycie, bądź by on i znajomi byli an szczycie (sojusz) poza tym wybudowanie Cudaków to też swego rodzaju osiągniecie szczytu.. ']
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Hiperborea - Party

kiepskie to środowisko, skoro nie nauczyło cię szacunku do prawa
a to nie wiesz że w PL to jest powszechne, narodowe wręcz?
zabory, komunizm stworzyły takie warunki że tylko kantować trzeba było żeby funkcjonować, do dzisiaj to jest bo zostaje takie coś na całe pokolenia


I tak w końcu każdy gracz dąży by być na szczycie, bądź by on i znajomi byli an szczycie (sojusz) poza tym wybudowanie Cudaków to też swego rodzaju osiągniecie szczytu.. ']
małe sprostowanie, nie wszyscy ale większość :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Misieq, ale to rywalizacja nakręca grę... to dzięki niej staramy się i rozwijamy, dajemy z siebie coraz wiecej by być coraz silniejsi, by przeć do przodu...

Nie powiesz mi że grasz tylko po to by pograć, i nie chciałbyś wejść na szczyt?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Hiperborea - Party

ja to wiem, nie musisz mi tłumaczyć, dodałem tylko małe sprostowanie bo rzeczywiście jest tak że niektórzy w ogóle nie patrzą na rywalizację, sam miałem takie okresy w grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

cóż, jak dobrze ze ja nie miewam okresu ;] xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

retrtyk zachowujesz sie troche jak dziecko. te twoje emotki ";]" i "xD" w co drugim zdaniu sa bardzo irytujące, jeszcze bardziej irytujące są twoje poglądy.


ps. ma ktos zamiar grac na Helorusie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

RETRYK... nie retrtyk ;] to jest spora różnica xDD


:cool: od tego są by ich używać "ikx de" ale tam wiem jestem od emotek uzależniony...
Nie mniej są zgodne z zasadami, i moralnie jest na nie przyzwolenie ^_^

A co do poglądów to cóż, mamy wolny kraj, prawie wolne forum, a jak na razie postów mi nie usuneli, więc mogę je wygłaszać, i na ich temat rozmawiać, co nie znaczy ze komukolwiek je narzucam... "uśmieszek"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

RETRYK... nie retrtyk ;] to jest spora różnica xDD


:cool: od tego są by ich używać "ikx de" ale tam wiem jestem od emotek uzależniony...
Nie mniej są zgodne z zasadami, i moralnie jest na nie przyzwolenie ^_^

A co do poglądów to cóż, mamy wolny kraj, prawie wolne forum, a jak na razie postów mi nie usuneli, więc mogę je wygłaszać, i na ich temat rozmawiać, co nie znaczy ze komukolwiek je narzucam... "uśmieszek"

Prawda.
Ale to dziwne ... bez podboju.
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Hiperborea - Party

jak dla mnie taki świat to jest dno ale może otworzyli go po to by odciągnąć nobów od Koryntu tylko szkoda że ich tam nie będzie bo nobki to moi ulubieni gracze najpierw dają pkt kultury i surki a potem to już całe miasta ale dobra jak tak to na Koryncie będą naprawdę epickie wojny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Oj, oj - Nie chcesz nie graj przecież, nikt Cię nie zmusza. Masz sporo światów, wybierz taki jaki Tobie pasuje, proste. Się żalicie, płaczecie - aż się człowiek za głowę łapie jak to wszystko czyta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

jak dla mnie taki świat to jest dno ale może otworzyli go po to by odciągnąć nobów od Koryntu tylko szkoda że ich tam nie będzie bo nobki to moi ulubieni gracze najpierw dają pkt kultury i surki a potem to już całe miasta ale dobra jak tak to na Koryncie będą naprawdę epickie wojny
nie wiem co odpisać ale z tego co pamiętam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Helorus to nowy świat w angielskiej wersji językowej :) U nas najnowszy serwer z podbojem pojawi się już niedługo, na początku grudnia.

I to jest do pupy, niestety. Serwery powinny być wpuszczane rzadziej, no ale wiem że to nie jest zależne od Was - też niestety. Wrr...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Na nowy serwer czekałem 3 miesiące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Helorus to nowy świat w angielskiej wersji językowej :) U nas najnowszy serwer z podbojem pojawi się już niedługo, na początku grudnia.


Nowy angielski świat ajuż dominowany rpzez Polaków...
Ludzie a jak wam się HiperBorea niepodoba to nie grajcie... to chyba nie takie trudne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

będzie tak jak na ikariam tylko bez utrzymania jednostek a co do budowy na ful miasta to jest bardzo łatwo to zrobić wystarczy siedzieć przy kompie i znać kolejność budowy
 
Do góry