Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ale dawaj te konkrety, bo piszesz o tych moich "zakłamanych tekstach" a ani razu nie rzuciłas komu to rzekomo miałem pisać, farmazonie

Btw, tak nie ukrywałaś tego, że nawet na tym serwerze siedziałaś będąc z nami na zielono i biorąc od nas nerki xd
Boki zrywać - miałam na forum napisać "ja inaczej zwana Zepelin proszę o nerke , ... i bbcode miasta" czy jak ?
Jakaś nowomoda ?
Kawa, Asardi i Blady wiedzieli, więc wystarczy. Miej pretensje do nich, że mnie ukrywali xd
Z tego co kojarzę to jedyne co pisałem, to to, że wszędzie dostajesz buta, jedynie w mdg się jakoś utrzymujesz.
o cudach nie kojarzę, zresztą twój pancio grał same dominację, więc niezbyt miałabyś okazję xd
Kamratek coś Ci to mówi ?
O jaki Ty święty i oczywiście zaraz mi powiesz, że na Nagidos tez nie szczułeś na mnie ? hehe
Ciekawe, że jak dostaje buta to tylko tam, gdzie wy jesteście w pakcie - przypadek nie sądzę.

Nie nasza wina,ze druga strona przyszła z nożami na strzelanine xd
A ja myślałam, że to ogólnodostępne forum i broń strzelnicza jest zakazana.
No my na helio myśleliśmy że to po prostu jakiś nowy "gracz którego warto unikać" ale potem okazało się że to ty xD
My czyli kto ? Ale w sumie nawet śmieszne to co napisałeś
 
Boki zrywać - miałam na forum napisać "ja inaczej zwana Zepelin proszę o nerke , ... i bbcode miasta" czy jak ?
Jakaś nowomoda ?
Kawa, Asardi i Blady wiedzieli, więc wystarczy. Miej pretensje do nich, że mnie ukrywali xd

Kamratek coś Ci to mówi ?
O jaki Ty święty i oczywiście zaraz mi powiesz, że na Nagidos tez nie szczułeś na mnie ? hehe
Ciekawe, że jak dostaje buta to tylko tam, gdzie wy jesteście w pakcie - przypadek nie sądzę.
Tyle odnośnie ciebie farmazonie, zróbcie sobie jakiś casting w tym mdg kto ma z nami się cisnąć, bo póki co wystawiacie zespół, a nie drużynę. :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-08-03-22-44-21-34.jpg
    Screenshot_2022-08-03-22-44-21-34.jpg
    79,2 KB · Wyświetlenia: 55
Tyle odnośnie ciebie farmazonie, ............

HLIq5RlQEE.png

"ja inaczej zwana Zepelin nie chce od was niczego,bo jestescie <...>"

A ty zrobiłaś na odwrót i nadajesz na nas najwięcej,ale jak trzeba nereczkę to grzecznie wpisujesz na forum bbcode :)
Hahaha - Jak oddasz wszystkie nerki , które rzuciłam graczom klanu i będziemy kwita.
W sumie nie wiem, w czym masz problem, ze sojusznikowi dałeś nerkę.

Ja nadaje na was - niby gdzie i kiedy ? xd
 
No czyli ktoś mi mówi jedno, drugie tobie
Czekamy aż się sam zainteresowany wypowie
Haha no niestety Kacpi to co jedni mówią na drugich w grepo to można by książki napisać (nie wiem kto by to wydał bo nawet Pudelek wysiada haha) . A tom II to - "on powiedział że..." Już dawno się nauczyłam żeby słuchać jednym wypuszczać drugim a opinie wyrabiać sobie na podstawie własnych doświadczeń:))) W sumie to to jest też jedna ze strategii - propaganda górąąąąąą hihihih. Pozdrowionka dla wszystkich w róznych kolorach:)
 
Haha no niestety Kacpi to co jedni mówią na drugich w grepo to można by książki napisać (nie wiem kto by to wydał bo nawet Pudelek wysiada haha) . A tom II to - "on powiedział że..." Już dawno się nauczyłam żeby słuchać jednym wypuszczać drugim a opinie wyrabiać sobie na podstawie własnych doświadczeń:))) W sumie to to jest też jedna ze strategii - propaganda górąąąąąą hihihih. Pozdrowionka dla wszystkich w róznych kolorach:)
ziomal czacha dobrze prawi, polać jej

Oszczep to na wszystkich ma kartoteki pozakładane, kiedyś pokazywał screeny, że na każdego ma osobny folder na kompie. Nic się nie ukryje!
 
Do góry