[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

DeletedUser23379

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Inno cierpliwe jest, łaskawe jest. Dba o kondycje współczesnego człowieka, sięga więc do drastycznych środków, by oderwać go od komputera. Niedzielny rosół będzie się wydawać jakby bardziej złocisty, mecz na kanapie z rodzinką wydarzeniem zapamiętanym na lata. Piękne, wzruszyłam się tym bezinteresownym gestem
smiley_emoticons_lol.gif
.


Koniec i bomba, kto płaci ten trąba.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

wchodzę sobie radośnie na grę, patrzę i oczom nie wierzę...
Kiedyś śmialiśmy się że Inno wprowadzi do sprzedaży paczki ogni za złoto, biremy, miasta czy koronki i żarty stają się realne, niedługo będą handlować na Allegro oraz innych serwisach aukcyjnych
smiley_emoticons_flucht2.gif


 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Czy nasz szanowny Support może się wypowiedzieć na ten temat ?
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

zdajecie sobie sprawę ze psujecie grę ? czy to świadome ?
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

To już nie jest psucie gry, to robienie z gry kuriozalnej poczwary, a przy okazji tłusty, środkowy palec skierowany do graczy, w szczególności tych ze stażem.

Zawsze twierdziłam, że Inno to nie Caritas i mają prawo zarabiać, a gra (co gdzieś tam pokazują rankingi), choć nastawiona na złotników, nie jest całkiem zdestabilizowana. Ale są pewne granice jakieś przyzwoitości, jakieś granice absurdu - a właśnie wszystkie zostały przekroczone
smiley_emoticons_headbash.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nie, no żarty się skończyły. Jak MG ma zmysły za kasę, to ja też chcę. To, że oferujecie coś takiego w promocji to skandal. To, że niektórym, to naruszenie zasad antykonkurencyjnych. Czy INNO wie co to UOKiK?? Tylko prosze nie mówić, że niemiecka firma i niemieckie prawo. Tam też jest ich UOKiK.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nie, no żarty się skończyły. Jak MG ma zmysły za kasę, to ja też chcę. To, że oferujecie coś takiego w promocji to skandal. To, że niektórym, to naruszenie zasad antykonkurencyjnych. Czy INNO wie co to UOKiK?? Tylko prosze nie mówić, że niemiecka firma i niemieckie prawo. Tam też jest ich UOKiK.

A kupowałaś w ostatnim czasie złoto,bo kto był na grze to widział że po aktualizacji pojawiła się informacja o przecenie złota +10 %,a później momentalnie zmienili na zmysły.Czy ktoś z supportu wytłumaczy o co chodzi?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Kupowałam w ostatnim czasie złoto. Pewnie w ciągu tygodnia wstecz. mam oferte +10%, ze zmysłami nie mam, a chce ze zmysłami, bo to więcej warte niz te 10%.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

No to dziwne to jest,support działać nie spać :)
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

mam kilka pytań do Supportu. chociaż i tak nie otrzymam treściwej odpowiedzi jak każdy z nas. spróbuje mimo wszystko...

co miało na celu uruchomienie takiej opcji zakupu z aż tak ogromnym bonusem ?!
czemu w takim razie takiej opcji zakupu złota nie maja wszyscy !?
czym kierowaliście się przy wyborze tych "wybrańców" którzy maja taka opcje ?
zdajecie sobie sprawę ze sami niszczycie ta grę ?

i ostatnie pytanie- kiedy będzie możliwość zalogowania się 2 tyg przed startem serwera ? oczywiście po wpłacie pieniędzy na konto Inno.
proponuje jeszcze dodać opcje zakupu miasta na start (10k). myślę ze 20k złota będzie adekwatne. pomyślcie nad tym bo to przecież dodatkowy zarobek a o to tu chodzi co nie ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Kupowałam w ostatnim czasie złoto. Pewnie w ciągu tygodnia wstecz. mam oferte +10%, ze zmysłami nie mam, a chce ze zmysłami, bo to więcej warte niz te 10%.

Kupowałam najmniejszy pakiet 11.06, a ofertę mam.

Zaczynam się zastanawiać, bo teraz już chyba wszystko jest możliwe, czy to nie jest zależne od rankingu atakujących? Wybitnie głupie by to było. A może po prostu dla tych, którzy w przeciągu np.półrocza zakupili jakieś większe pakiety?

Właściwie to nie jest istotne, mogliby dać tylko blondynom lub leworęcznym - sam pomysł takich zmysłów jest absurdalny, a to, że nie każdy otrzymał tę ofertę jest oburzające.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Raczej nie ma to znaczenia. Ja dostałem tę ofertę na koncie, gdzie na Idalium zdobyłem ledwie 14k punktów w ataku i złota w ogóle nie kupowałem...trochę mam z jakichś starych czasów, zdobytych przez targ na Baris bodajże:)
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Jak ja się cieszę że to dali, już nigdy więcej nie zagram w tę grę, kończę świat i żegnajcie.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Są tacy gracze, którym sie to spodoba niestety i teraz latanie 24 godz na dobę będzie miało jeszcze większy sens :) wojo z eventu, zmysly z doładowań. Nawet produkować nie będzie trzeba. Apka za to w nocy będzie dawała znać, że działa.

Swoja drogą mam prośbe do supportu zeby przekazali w Inno, niech przestaną zatrudniać na stanowisku techników: pasterzy, piekarzy, malarzy, fizyków, karateków, itp a jednak sprobowali z prawdziwymi technikami :)

albo chociaż w tej wiadomości o aktualizacji dodajcie rubrykę: wprowadzone nowe błędy

bedzie przejrzyście
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Mam pytanie czy gra Grepolis zostanie zlikwidowana jeszcze tego lata czy też dopiero jak się pokończą otwarte światy? Mając taka informację moglibyśmy sobie jakoś zaplanować zabawę.

Nie ma w planach likwidacji Grepolis. Jeśli taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości, na pewno zostaniecie poinformowani z dużym wyprzedzeniem. Gra cały czas się rozwija i nie zostanie zamknięta jeszcze przez długi czas.

Na temat promocji premium nie możemy rozmawiać na forum, proszę, abyście w tej sprawie zgłosili się do nas przez system obsługi gry, który dostępny jest w tym miejscu.

Nie, no żarty się skończyły. Jak MG ma zmysły za kasę, to ja też chcę. To, że oferujecie coś takiego w promocji to skandal. To, że niektórym, to naruszenie zasad antykonkurencyjnych. Czy INNO wie co to UOKiK?? Tylko prosze nie mówić, że niemiecka firma i niemieckie prawo. Tam też jest ich UOKiK.

Członkowie Teamu nie są w żadnym stopniu odpowiedzialni za spory prawne, w tym przypadku zachęcam do kontaktu z działem prawnym InnoGames - kontakt dostępny tutaj.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

skoro już sobie tak miło rozmawiamy odnośnie promocji to w sumie też jest akcja ściągania starych graczy, w sumie jest ok szkoda, że wwala tylko na serwer KOS i nie ma możliwości wybrania innego świata (to dotyczy żarcików odnośnie tego świata i mityków na początku gry) ale gdybym wróciła starym kontem to dostaję taką ładną pomoc,

 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Na temat promocji premium nie możemy rozmawiać na forum, proszę, abyście w tej sprawie zgłosili się do nas przez system obsługi gry, który dostępny jest w tym miejscu.

A dlaczego nie możemy?

Już po tym wpisie niżej miałem napisać co myślę ale odpuściłem bo to widzę grochem o ścianę.

Zachęcamy wszystkich do dyskusji, także jeśli jest to konstruktywna krytyka, bo dzięki temu wiemy co wam nie pasuje i co należy poprawić.

Nasze opinie i konstruktywne komentarze to perły rzucane przed wieprze.
 

DeletedUser23048

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ja tak naprawdę pretensji nie mam i Wy tez nie powinniście mieć. Wzięliście pod uwagę, że programiści i cały support stara się by było dobrze. Założę się, że gdybyście to Wy dostali taką możliwość a inni się sprzeciwiali to wy nie mielibyście nic przeciwko temu, że dostaliście. A przecież jakoś pieniądze trzeba zarabiać nie ? :D Nikt Was nie zmusza do kupna, choć oferta wygląda zachęcająco i skorzystam ;) Raz się żyje :D

generImg.jpg
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ja tak naprawdę pretensji nie mam i Wy tez nie powinniście mieć. Wzięliście pod uwagę, że programiści i cały support stara się by było dobrze. Założę się, że gdybyście to Wy dostali taką możliwość a inni się sprzeciwiali to wy nie mielibyście nic przeciwko temu, że dostaliście. A przecież jakoś pieniądze trzeba zarabiać nie ? :D Nikt Was nie zmusza do kupna, choć oferta wygląda zachęcająco i skorzystam ;) Raz się żyje :D

[SPR]View attachment 6591[/SPR]

hehe dobre...ale już schowaj bo jak mama zobaczy że wyjąłeś piniędze na passata to ci konto usunie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry