KingsAge

  • Rozpoczynający wątek sos45
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Heh. :p Klonik plemion, ktory powstal tylko dlatego, ze GF skonczyla sie umowa na kilka wersji tribalwarsow. :p Nie ma to jak podkrasc pomysl...
 

DeletedUser

Guest
podkupić pomysł
podkupić...
gdyby go ukradli jużby KA nie było ;]
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie gorsza. Na początku zachwyciła mnie grafiką (zawsze to jakaś odmiana po dwóch latach plemion). Ale gdy zobaczyłem co tam się wyprawia, szybko zrezygnowałem.
 

DeletedUser

Guest
hehe pewnie 90% tych ludzi co narzekają na KingsAge to przegrani z róznych światów:)
ja tam nie narzekam gra ma błedy ale wszędzie tak jest(no oprócz plemion bo tam sami kozacy i pro gracze grają:p:p:D:p)
 

DeletedUser

Guest
hehe pewnie 90% tych ludzi co narzekają na KingsAge to przegrani z róznych światów:)
ja tam nie narzekam gra ma błedy ale wszędzie tak jest(no oprócz plemion bo tam sami kozacy i pro gracze grają:p:p:D:p)

Ja nie przegrałem .Dobra ,tylko na speedzie :D
 

DeletedUser

Guest
hehe pewnie 90% tych ludzi co narzekają na KingsAge to przegrani z róznych światów:)
ja tam nie narzekam gra ma błedy ale wszędzie tak jest(no oprócz plemion bo tam sami kozacy i pro gracze grają:p:p:D:p)

Tak się składa, że grałem na tribalwars.fr, wersji tw od GF, która została zastąpiona przez KA. Sam team tam nie zaprzeczył, że po prostu plemiona to dobry towar, który należy wykorzystać. I tak powstał "czokapik".
 

DeletedUser

Guest
haha tak i miałeś tam kilka milionów punktów ale ci się znudziłoD:D:D
zaczełeś grać w KA i nagle okazało się że jesteś piękną farmą:D:
oj jak ja lubie takich graczy co się chwalą co oni to nie potrafią i ile punktów mieli:)
hehe a ja miałem na japonskim KA 5baniek i hrabiego z czekolady a wojo było samurajskie:D:D:
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś grałem w ta grę, ale znudziła mi się po kilku godzinach. Strasznie nawalone wszystko na kupę.
 

DeletedUser

Guest
haha tak i miałeś tam kilka milionów punktów ale ci się znudziłoD:D:D
zaczełeś grać w KA i nagle okazało się że jesteś piękną farmą:D:
oj jak ja lubie takich graczy co się chwalą co oni to nie potrafią i ile punktów mieli:)
hehe a ja miałem na japonskim KA 5baniek i hrabiego z czekolady a wojo było samurajskie:D:D:

Muciek zacząłem późno...i ciebie mogło dawno nie być ,gdyby nie pomoc ..JM..
taki dobry to nie byłeś...
 

DeletedUser

Guest
podkupić pomysł
podkupić...

nieprawda :)
To była najzwyklejsza kradzież kodu gry. Gra odbywa się na silniku plemion (tylko bardzo starej wersji bo lokalizacje krajowe obsługiwane przez GameForge nie były na bieżąco aktualizowane jeszcze w czasie ich legalnego używania przez GF), w którym jedynie wymieniono grafikę i tak powstała "nowa gra"...

W sumie trudno nazwać to grą, tam powinno się zsyłać za karę graczy plemion, którzy marudzą że gra ma bugi i się nie rozwija... szybko by wracali przepraszając za bluźnierstwa :p
 

DeletedUser

Guest
no właśnie zaczełem pużno,
a przypomij sobie jaka była pomoc? pomoc ograniczyła się do wypowiedzenia wojny konfederacj a to co ja straciłem to sam odzyskałem.
i pokaż mi post gdzie jest napisane że dobry jestem?
 

DeletedUser

Guest
no właśnie zaczełem pużno,
a przypomij sobie jaka była pomoc? pomoc ograniczyła się do wypowiedzenia wojny konfederacj a to co ja straciłem to sam odzyskałem.
i pokaż mi post gdzie jest napisane że dobry jestem?
Tak......bo ci dali surek i sami też go atakowali...a i tak trwało to z miesiąc ...:D
Tu nie chodzi o to ....robisz sobie ze mnie jaja ,a sam lepszy nie jesteś!
 

DeletedUser

Guest
jak mi wypiszesz kto mi dał surki to będe wdzieczny bo wtedy to ja czyściłem magazyny z kamienia i drewna bo do woja nie potrzebne było, surki dostałem jak była wojna z NN
no właśnie sami go atakowali ale w tym co ja podbijałem to nikt mi nie pomagał.
nie robie sobie z ciebie jaj tylko z tych napinaczy co wszędzie piszą ile to oni nie mieli punktów i w jakiej grze no co to jest ściana chwały czy co?
a co do tego postu
kmic
Cytat:
Napisał Cossack Zobacz post
podkupić pomysł
podkupić...
nieprawda
To była najzwyklejsza kradzież kodu gry. Gra odbywa się na silniku plemion (tylko bardzo starej wersji bo lokalizacje krajowe obsługiwane przez GameForge nie były na bieżąco aktualizowane jeszcze w czasie ich legalnego używania przez GF), w którym jedynie wymieniono grafikę i tak powstała "nowa gra"...

W sumie trudno nazwać to grą, tam powinno się zsyłać za karę graczy plemion, którzy marudzą że gra ma bugi i się nie rozwija... szybko by wracali przepraszając za bluźnierstwa,
to to już zaczyna się robić śmieszne bo kto czego nie napisze to zaraz odzywają się głosy bo plemiona są lepsze to po jakiego wała tu albo w inne gry gracie jak plemiona są the best
 

DeletedUser

Guest
Już nie pamiętam...tyle ci pomogli ,a potem uciekłeś do innych...
Plemiona są lepsze------może pod względem grafiki gorsze,ale ogólnie plemiona są dużo lepsze od KA .
 

DeletedUser

Guest
Już nie pamiętam...tyle ci pomogli ,a potem uciekłeś do innych...
Plemiona są lepsze------może pod względem grafiki gorsze,ale ogólnie plemiona są dużo lepsze od KA .
albo coś ci się pomyliło albo problem z pamięcią masz
raz sam odszedłem bo judyta(to było pod koniec wojny z WoA) tego chciała i dwa to było jak ciebie juz dawno nie było JM, byłeś wtedy w akademi aJM
moze są i lepsze ale po jaką chusteczke wszedzie podkreślać swoja NIBY wyszość?
poczytaj forum w każdym temacie masz odnośnik do plemion
 

DeletedUser

Guest
albo coś ci się pomyliło albo problem z pamięcią masz
raz sam odszedłem bo judyta(to było pod koniec wojny z WoA) tego chciała i dwa to było jak ciebie juz dawno nie było JM, byłeś wtedy w akademi aJM
moze są i lepsze ale po jaką chusteczke wszedzie podkreślać swoja NIBY wyszość?
poczytaj forum w każdym temacie masz odnośnik do plemion
Wtedy to ja przejąłem z 20 opuszczonych i nie wchodziłem ;)Już nie grałem ;)
Było trzeba zostać i walczyć do końca ;)
 

DeletedUser

Guest
Wtedy to ja przejąłem z 20 opuszczonych i nie wchodziłem ;)Już nie grałem ;)
Było trzeba zostać i walczyć do końca ;)
a ty czemu nie walczyłeś tez miałeś ich kupe?
jak judyta powiedział zebym odszedł to odszedłem,
ale o co poszło to wiedzą zainteresowani i kilku zaufanych
 

DeletedUser

Guest
a ty czemu nie walczyłeś tez miałeś ich kupe?
jak judyta powiedział zebym odszedł to odszedłem,
ale o co poszło to wiedzą zainteresowani i kilku zaufanych

Bo mi się chciało na 2 grać ;)
Jak kończyłem ,to rozbiłem o nich całe wojo -deffa też...parę osad mogło być przejętych ,ale chyba wroga nie chcieli przejąć ;)
 

DeletedUser

Guest
jak mi wypiszesz kto mi dał surki to będe wdzieczny bo wtedy to ja czyściłem magazyny z kamienia i drewna bo do woja nie potrzebne było, surki dostałem jak była wojna z NN
no właśnie sami go atakowali ale w tym co ja podbijałem to nikt mi nie pomagał.
nie robie sobie z ciebie jaj tylko z tych napinaczy co wszędzie piszą ile to oni nie mieli punktów i w jakiej grze no co to jest ściana chwały czy co?
a co do tego postu
kmic
Cytat:
Napisał Cossack Zobacz post
podkupić pomysł
podkupić...
nieprawda
To była najzwyklejsza kradzież kodu gry. Gra odbywa się na silniku plemion (tylko bardzo starej wersji bo lokalizacje krajowe obsługiwane przez GameForge nie były na bieżąco aktualizowane jeszcze w czasie ich legalnego używania przez GF), w którym jedynie wymieniono grafikę i tak powstała "nowa gra"...

W sumie trudno nazwać to grą, tam powinno się zsyłać za karę graczy plemion, którzy marudzą że gra ma bugi i się nie rozwija... szybko by wracali przepraszając za bluźnierstwa,
to to już zaczyna się robić śmieszne bo kto czego nie napisze to zaraz odzywają się głosy bo plemiona są lepsze to po jakiego wała tu albo w inne gry gracie jak plemiona są the best

A grałeś na pierwszych wersjach KA, czy tylko na polskich? Zacznij czytać posty ze zrozumieniem...
GF miało licencje na kilka wersji plemion, a że im się spodobało to po prostu sprzedali ten sam towar, tylko, że pod inną nazwą i ze swoim logiem. Jeśli nie wiesz nic na temat genezy tej gry, to się nie wypowiadaj. Grać może i grałeś w te grę, ale nic poza tym.
 

DeletedUser

Guest
tylko na polskich
ale chłopie ja nie interesuje się kto gre zrobił co było wcześniej ja tylko gram i nie napinam się co ja to nie osiągnełem i w jakie wersje grałem bo to są tylko gry,
bo nie jestem dziecko neo co siedzi 24h przed netem i wszedzie był wszystko widzał i wszystko grał ja lubi powietrze a nie widok monitora
 
Do góry