KingsAge

  • Rozpoczynający wątek sos45
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser280

Guest
a prawda jest taka ze GF gier robić nie umie bo tylko kopjuje BiteFight/MonstersGame-na początku były identyczne dopiero potem RedMoonStudios zmieniło silnik(a powinno GF bo to oni ukradli)albo 4Story jak by to ujać wersja Demo Warcrafta.ale zeby nie bylo offtopu kiedys w to grałem i mi sie znudziło
 

DeletedUser

Guest
pierniczysz głupoty dla zasady czy z nudów ??
ty wiesz co by się działo gdyby ktoś ukradł projekt gry ?
wątpię aby to było opłacalne...

zresztą masz jakieś dowody ?
czy krzyczysz aby krzyczeć??

Mój drogi :) Nie pierniczę żadnych głupot, tylko stwierdzam fakty bo znam doskonale całą sprawę. InnoGames na początku nie miało wielkich funduszy (no bo skąd), więc chcąc rozwijać się w innych krajach potrzebowali do tego współpracowników. I tak to od 2006 roku GameForge prowadził (na zasadach licencji) Plemiona w 4 krajach - Francji, Turcji, Hiszpanii i Włoszech. Umowa licencyjna zakończyła się w lutym 2009 i wówczas Plemiona w tych krajach powróciły do IG. I dokładnie w tym czasie GameForge wydał tę samą grę własnym nakładem, po prostu kopiując sobie kod Plemion i zmieniając grafiki, nazwy surowców, paru budynków itd... Kto widział same początki KA ten doskonale wie, że nie była to żadna "imitacja plemion" ale najwyklejsza w świecie kopia. Całe menu było identyczne, nawet w paru miejscach były te same literówki. Teraz troszkę pododawali od siebie, ale fakt pozostał faktem.
KA ruszyło na początku z ostrą promocją - każdy kto zarejestrował konto w pierwszym miesiącu gry (nie wiem czy na wszystkich wersjach krajowych tak było) dostawał 3 miesiące premium gratis...

A sprawa skończyła się oczywiście w sądzie (dobrze się złożyło że GF jak i InnoGames to firmy niemieckie), stosownym "zadośćuczynieniem"...

Więc zanim zaczniesz kogoś nazywać krzykaczem najpierw wypadałoby coś wiedzieć o danej sprawie. :rolleyes:

PS. Nie mówiąc już o tym, że moderatorzy forum KA mieli odgórne przykazanie aby kasować każdy temat w którym pada słowo "plemiona", zaś za uwagi o "wyjątkowym podobieństwie" leciały po prostu bany...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tylko na polskich
ale chłopie ja nie interesuje się kto gre zrobił co było wcześniej ja tylko gram i nie napinam się co ja to nie osiągnełem i w jakie wersje grałem bo to są tylko gry,
bo nie jestem dziecko neo co siedzi 24h przed netem i wszedzie był wszystko widzał i wszystko grał ja lubi powietrze a nie widok monitora

Cały czas "napinasz" się w tym temacie. Próbowałeś wtrącić swoje trzy grosze, do tematu o, którym nie masz nawet bladego pojęcia. Nikt tutaj nie piszę jakie to topki osiągnął w takich i siakich grach, a to, że grywało się tu i ówdzie to chyba nic złego, nie? Napisałem co sądzę o tej całej grze. To jest moje zdanie, podparte odpowiednimi argumentami, nie musisz się z nim zgadzać. Tylko zachowaj odpowiedni poziom dyskusji, bo chyba to w dobrym kierunku nie idzie.
 

DeletedUser

Guest
W tej grze wszystko się może zdarzyć ,powinni ją nazwać KingsBug :D
O ich adminach to już się nie wypowiem...powiem tylko,że bym dostał wpis do profilu ;)

No no no
kogo moje piękne oczy widzą :D

Pozdrowienia dla masonów :)

fakt
BugAge fajna gierka ;)
dla ludzi o mocnych nerwach :p





kogo moje oczy tu widzą ??:-D

Co do KA ee tam szkoda slow bug bugiem łatany jak nasze drogi a team pożal się boże aż szkoda komentować
 

DeletedUser

Guest
ludziska kochane jakie bugi???
ja od jakiegoś czasu nie widziałem żadnego na swoje oczy na 526 osadek coś powinno wyskoczyc jakby było...
żal że jak jest cos co wam nie pomaga w grze to eee buuug -a jak pomaga to buguś ,może takie jest założenie programistów ?
 

DeletedUser

Guest
gralem w KA na poczatku, na s1 ;)
po kilku dniach gra zaczela sie nudzic, od poczatku wszyscy znajomi, ktorych w to wciagalem pisali mi "przeciez to kopia plemion" ;))
wiadomo... duzo gier bylo/jest podobnych ;] ale bez przesady ^^
 

DeletedUser

Guest
ludziska kochane jakie bugi???
ja od jakiegoś czasu nie widziałem żadnego na swoje oczy na 526 osadek coś powinno wyskoczyc jakby było...
żal że jak jest cos co wam nie pomaga w grze to eee buuug -a jak pomaga to buguś ,może takie jest założenie programistów ?

ty masz 526 wiosek i nie masz na KA bogów po 1 na jakim s grasz i mas te 5256 po 2 jak nie widzisz bugów i nie spotkałeś to moze dlatego ze walisz tylko w barbany ??:confused:
 

DeletedUser

Guest
jedni bugi znajdują inni nie
ja na przykład wiem jak szkolić CR w koszarach na 5 poziomie :]
ino premka jest potrzebna :p

SoS nie broń KA
tu modzą ludzie z plemion
i kasują wszystko co jest pozytywne o tej grze :D
w końcu jak już kiedyś powiedziałem
jeden z naczelnych zielonych błaznów
inteligencją nie błyszczy :)
to ma jakieś dziwne odszczeknięcia o.0
 

DeletedUser

Guest
KingsBug, naszpikowane bugami jak większość gier GF ^^ A pamiętacie bug z rekrutacją wojsk? Dało radę w kilka godzin postawić pełną zagrodę wojska xD I to ma być gra? Gdzie z każdą kolejną aktualizacją naprawiali jedno, a psuli kilka innych rzeczy dodając kolejne rozwiązania tylko po to, by jak najbardziej zatrzeć podobieństwo do Plemion...taka prawda ;)
 

DeletedUser

Guest
Z hrabią jak nie miałeś wymagań było dobre...to z wojskiem też :D
 

DeletedUser

Guest
teraz już od dość dawna nie ma ułatwień...i co cieszy w KA nie jest problemem ilość surki na kolejnych grubasów ,tylko cele się bunkrują
za to tu w grepo kolejne punkciki to wielka bolączka ,a celów w koło mnoga:cool:
 

DeletedUser

Guest
fakt...
bunkry to porażka :/
KA skończą jak plemiona
ze świecą trzeba będzie szukać bystrego gracza
bo zaleją ją małolaty o.0
 

DeletedUser

Guest
nadal bug jest ze szpiegami na s8 zresztą ostatnio nie mogłem w nocy przeskanować wioski szpiedzy padli ataku nie było i raportu tez nie
 

DeletedUser

Guest
bo ta gra ma jedną wielką wadę
support
banda [ciach] potrafiącą panoszyć się na forum
a nic nie potrafią załatwić :/

GA analfabeta wysyłający wiadomości pisane bóg wie o czym i po co ?
jeszcze te błędy z jakimiś kosmicznymi komendami :D
fa który na forum buszuje w nocy bo w dzień się pewnie boi że każą mu coś wyjaśnić albo na forum poprawić...
w sumie to nawet forum jest zabugowane :D
 

DeletedUser

Guest
Gienek pisał kiedyś ze Ka ma upośledzony silnik gry i gracze będą odchodzić ale nie tylko upośledzony ma silnik ale tez team wiec nie ma co się dziwić...
 

DeletedUser

Guest
Hehe, co do supportu to swieta racja - przez nich zakonczylem gre w KA

Bylem top 20 na swiecie 2 po czym dostalem bana. Niestety GO Bialasek09 zapomnial aktywowac urlop podczas bana, ktory mi sie nalezal wg regulaminu. No i po odwolaniu poprawil blad na ban z urlopem jednak kilku wiosek juz nie mialem - w trakcie wojny.

Olalem gre do konca zalatwiajac sobie bana stalego. I tyle z KA
 

DeletedUser

Guest
ja tez widziałem ze RAD TGO na 2 dni dał z możliwością potem poprawił ze nie można każdy wie ze w 2 dni można stracić prawie wszystkie wioski
 

DeletedUser

Guest
Hehe, co do supportu to swieta racja - przez nich zakonczylem gre w KA

Bylem top 20 na swiecie 2 po czym dostalem bana. Niestety GO Bialasek09 zapomnial aktywowac urlop podczas bana, ktory mi sie nalezal wg regulaminu. No i po odwolaniu poprawil blad na ban z urlopem jednak kilku wiosek juz nie mialem - w trakcie wojny.

Olalem gre do konca zalatwiajac sobie bana stalego. I tyle z KA

Heh ja miałem to samo na ś8 dostałem bana nawet nie z mojej winy,a to przez moją nie wiedzę że brat grał na drugim komputerze i nie wpisał gry na wspólnym IP po odezwie do GO shivanna kazali mi sie zglosic do supportu... ok ja i brat weszlismy na IRC-a co sie okazuje shivanna od razu dała sprawę do SGO a ten napisał że ja to ja i nie ma innej osoby i że kłamie bo jemu wykazuje że piszę z jednego komputera...chociaz za kazdym razem pisalismy z bratem w jednej sekundzie to o co nas pytał. po prostu żal straciłem ochotę na granie i konto premium na 4 miesiące opłacone :mad:
 

DeletedUser528

Guest
Na pierwszy rzut oka połowa gry żywcem z plemion ściągnięta , ale cóż, mogę się mylić...

Ma pewną różnice, na forum plemienia w Plemionach można robić ankiety, a w Kings Age trzeba korzystać z forum głównego to utrudnienie. :)
 
Do góry