KingsAge

  • Rozpoczynający wątek sos45
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja nie znam sie na jakich enginach jest Kings.. ale takze gram na 1 serwie i mi sie podoba :D
 

DeletedUser

Guest
KingsBug

dość ze sprzyja deffiarzą 3 ataki w 1 s -3 s przerwy i 3 ataki a żeby podbić wioskę 10tys to trzeba 5-6 grubych... do tego sama w sobie defiarska gra i suport upośledzony.. aż nie chce się grac ale gram wchodzę raz na 2 dni
 

DeletedUser

Guest
:)

Witam KA:)

na KA jestem rimma2;D gram na 1ś 9ś
POzdrawiam wszystkich
Malarta w szczególności:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
każdy narzeka na bugi w KA ale raz ja ich nie widze (teraz) a grałem na dwóch światach (teraz gram tylko na ś1)
a dwa ci co narzekają pewnie byli farmieni od początku gry i to im przeszkadzało
 

DeletedUser

Guest
ja się nie wypowiem wasze wypowiedzi w zupełności wystarczą :)
Ś7
 

DeletedUser2136

Guest
s6
spodobała mi się, chociaż brakuje systemu walk z Ikariam
jak poznałem KA sprawdziłem oryginalne Plemiona - KA jest ładniejsze.. ;-)

byłem na miejscu 19, kręce się koło 25 na serwerze, znudziła mi się
 

DeletedUser

Guest
KA ładniejsze od Plemion?? A w życiu :D Uwielbiam patrzeć na wioskę nocą, magia :] Przydałoby się w Grepo wprowadzić "noc" :]
 

DeletedUser2136

Guest
noc była w Zielonym Imperium.. i tylko dlatego, że autobus w nocy jechał na światłach było fajnie.. :p
ładniejsze KA, bo nawiązywało stylistyką do Ikariam, bardziej niż Plemiona..

ale o gustach się nie dyskutuje.. :p
 

DeletedUser

Guest
nicpek to ty pykasz na ka?
chodź na sw1 -coś się znajdzie
akoz

macie troszke rację -po 500 wiosce troszkę nuda wieje ale potem te >200 ataczków i zdecyduj gdzie naprawde biją :)
 

DeletedUser2136

Guest
pykam w KingsAge, ale na s6

ale za to wyczytałem że jesteś w NVM ;-)
ja oddałem konto we wrześniu, po półrocznym urlopie, zyzio prosił, chyba whookash (mogę się mylić) dostał banicję, a ja i tak nie grałem w sumie już.. ;-)
ciekaw jestem, kto jeszcze ze starej gwardii tam został
 

DeletedUser

Guest
nicpek

* Całkowicie: 8
o Santok [53:96]
o Skwierzyna [51:94]
o Baczyna [52:93]
o Barlinek [52:93]
o Gorzów [52:94]
o Kłodawa [51:93]
o Międzyrzecz [56:86]
o Witnica [49:89]

Grupa XII 1,025,013

wiekszosc została
 

DeletedUser2136

Guest
ło matko! deja vu.. :D

normalnie, jak bym wczoraj się logował, a nie prawie dwa lata temu.. :)

pozdrowienia dla starych wyjadaczy z TOP1 Delty zawieszających serwer na półtora dnia :p

podsumowując - najlepsza gra strategiczna w jaką grałem..
 

DeletedUser

Guest
nie malarciku
w ika gram na beta,xi,my i delcie jako akoz,-2,-3,-4
w ka wiesz gdzie jako stz
w grepolis.de jako sos45
...........
 

DeletedUser

Guest
gra ktoś na 4 świecie ?? Ja gram pod nickiem KUCOL

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Mój drogi :) Nie pierniczę żadnych głupot, tylko stwierdzam fakty bo znam doskonale całą sprawę. InnoGames na początku nie miało wielkich funduszy (no bo skąd), więc chcąc rozwijać się w innych krajach potrzebowali do tego współpracowników. I tak to od 2006 roku GameForge prowadził (na zasadach licencji) Plemiona w 4 krajach - Francji, Turcji, Hiszpanii i Włoszech. Umowa licencyjna zakończyła się w lutym 2009 i wówczas Plemiona w tych krajach powróciły do IG. I dokładnie w tym czasie GameForge wydał tę samą grę własnym nakładem, po prostu kopiując sobie kod Plemion i zmieniając grafiki, nazwy surowców, paru budynków itd... Kto widział same początki KA ten doskonale wie, że nie była to żadna "imitacja plemion" ale najwyklejsza w świecie kopia. Całe menu było identyczne, nawet w paru miejscach były te same literówki. Teraz troszkę pododawali od siebie, ale fakt pozostał faktem.
KA ruszyło na początku z ostrą promocją - każdy kto zarejestrował konto w pierwszym miesiącu gry (nie wiem czy na wszystkich wersjach krajowych tak było) dostawał 3 miesiące premium gratis...

A sprawa skończyła się oczywiście w sądzie (dobrze się złożyło że GF jak i InnoGames to firmy niemieckie), stosownym "zadośćuczynieniem"...

Więc zanim zaczniesz kogoś nazywać krzykaczem najpierw wypadałoby coś wiedzieć o danej sprawie. :rolleyes:

PS. Nie mówiąc już o tym, że moderatorzy forum KA mieli odgórne przykazanie aby kasować każdy temat w którym pada słowo "plemiona", zaś za uwagi o "wyjątkowym podobieństwie" leciały po prostu bany...



MASZ 100% RACJE :D bo sam gralem od poczatku az do konca ;>
wszystko co napisales to prawda:)
 

DeletedUser

Guest
wszystko z plemion sciagniete -.- gralem ale tam tez mnie sojusz podbil -.-
 

DeletedUser11844

Guest
Odp: KingsAge

Hejka tym co grali czy grają w KA, mi się już znudziło, za to Polis zaczyna mnie wciągać
Pozdrowionka Kucolku
 

DeletedUser

Guest
Odp: KingsAge

Niestety gierka jest już przeżarta premką... wszystko dzięki opcji "koło fortuny" za którą, między innymi, możemy zdobyć dziesiątki tysięcy surowców już w pierwszych dniach gry, podczas gdy reszta zbiera godzinę 30 żelaza żeby wytworzyć wreszcie tego giermka...

Zrobiło się tam jeszcze gorzej niż na grepo pod tym względem.
 
Do góry