Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

niech zrobią świat z cudakami nowy system podboju prędkość 3 sojusz 60 osób bonus nocny 23- 7 to ludzie się znajdą do gry większość z nas starych wyjadaczy czeka na taki świat bynajmniej ja na taki czekam bo to są dobre ustawienia
 

DeletedUser30330

Guest
Oby nie, byłaby nuda. Póki co i Dzika Horda nie mówią ostatniego słowa jeszcze :D
Już powiedzieli, ale dobrze im tam, za głupotę się płaci, dostali to o co się prosili już dwa miesiące.
A to był jedyny świat na którym w takim składzie mogli coś ugrać, bo wątpię, aby na jakimś świecie jeszcze zabrakło topowych sojuszy
 

DeletedUser30330

Guest
Tacy jak ty i byrdol powinni mieć zakaz zbliżania się do urządzeń mający dostęp do internetu.
Na to jest paragraf, bo to co odwalacie dawno nie jest już grą tylko nękaniem.

Ale przysłowie"każdy orze jak może" idealnie się tu sprawdza, bo nieźle odstajecie umiejętnościami na czele z byrdolem i te cofki 8s po kolonie xd
 
Colo śmieszny jesteś z tymi swoimi wypowiedziami na forum - na poprzednim olimpie też baner zdobyłeś za rzucanie błyskawic? Ale widać znudziło ci się już od jakiegoś czasu jaka szkoda..

A co do ekipy póki co - wygrana za pomocą całogodzinnych fejków na topowych graczy wrogiego sojuszu aby zniechęcić ich do gry no nieźle szacuneczek się należy. Kilka osób od was na szczęście zachowała swój honor i nie bawiła się w te wasze gierki - i dla nich gratulacje że są u was ludzie którzy potrafią samodzielnie myśleć.
 

DeletedUser30330

Guest
Śmieszne to są kolony od pewnego gracza :D
Nauczcie go przejmować miasta od nieaktywnych graczy, a potem bierzcie się za wygrywanie światów :D
Pati Pati Pati SZAAAALEETTOOOOO
Trudno na tym świecie o graczy którzy przemuja nieaktywnych graczy, a co dopiero aktywnych, a czyszczenie?? 90% graczy na tym świecie topi się czyszcząc nawet swoich graczy, zobacz mój profil PannaZkrainyRóżu, nawet top2 jest większym słupem niż Kacperek xd a to pokazuje jaki poziom jest na świecie haha..

Miano najgorszego świata Grepolis należy do Lato. Z byrdolem na czele xd
 
Colo śmieszny jesteś z tymi swoimi wypowiedziami na forum - na poprzednim olimpie też baner zdobyłeś za rzucanie błyskawic? Ale widać znudziło ci się już od jakiegoś czasu jaka szkoda..

A co do ekipy póki co - wygrana za pomocą całogodzinnych fejków na topowych graczy wrogiego sojuszu aby zniechęcić ich do gry no nieźle szacuneczek się należy. Kilka osób od was na szczęście zachowała swój honor i nie bawiła się w te wasze gierki - i dla nich gratulacje że są u was ludzie którzy potrafią samodzielnie myśleć.
Owszem bo na urlop się powoli wybieram o którym już dawno wspominałem, błysków mniej rzucam a kolega szatan dalej płacze jak byśmy mu krzywdę robili xd. Miejmy nadzieję że się spotkamy na jakimś świecie bo mam zamiar wpaść z powiększoną ekipą.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry