Likwidacja przybliżonego czasu ataku.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2800
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za likwidacją przybliżonego o +/- 10 lub 30 sekund czasu dojścia ataku?

  • Tak, jestem za likwidacją.

    Głosy: 47 58,0%
  • Nie, chcę żeby zostało tak jak jest.

    Głosy: 34 42,0%

  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser2800

Guest
Dziękuję, ja kończę grę tak jak większość moich znajomych. Tylko jeden z nich został i będę czekał na informację od niego gdy ta gra już runie i straci 95% swoich graczy ;)

Ten system jest stworzony dla noobów i troli którzy mając jedynie 2 wioski, a grając przez tak długi czas, mogą pokonać doświadczonych i setki razy silniejszych graczy, manewrując w debilny sposób wojskami.

Pozdrawiam również ekipę i żegnam.
 

DeletedUser

Guest
Tak o to kolejny z naszych dobrych graczy i radny odchodzi z epsilonu, jak tak dalej pójdzie to z Gladiatorow (top1) nic nie zostanie, tu sie nie da porządnie zrobić akcji, sam tego nie raz doświadczyłem, obrońca ma ogromna przewagę a atakujący tylko rwie włosy z głowy jak widzisz raporty z atakow ktore slal cala noc lub caly dzien. Dobry gracz z zaprawą np z plemion, moze bronic sie praktycznie bez wojska dlugie tygodnie czekajac na pomoc, jedyna szansa na sukces to na przetrzymanie goscia tak zeby byl bardziej zmęczony wiecznymi atakami i unikami ze sam skłonił sie w koncu po straci dwóch głównych miast zakończyć grę i kasować konto, tak musieliśmy zrobic np z jednym graczem i atakować go na bonusach nawet bo nie szlo go "dojechać" gdyż ciągle wbijał kliny i ociekał wojem wpadając powrotami na kolony i inne cuda.

Ja daje tej grze czas do konca sierpnia i ogłaszam u nas w Gladiators hegemony ze jak sie to nie zmieni do minimum sekundy +/- kasuje konto i daje ankiete czy caly sojusz w solidarnosci za tym nie powinien zlikwidowac konta i zakonczyc przygode z gra bo to sie staje dla dobrych graczy juz nie znosne i pewnie wielu z naszych zrobi to samo, mam dość olewania pro graczy ktorzy wydaja krocie na premium kosztem graczy noobkow tylko sie broniących, zresztą tacy i tak nie potrafią tego dodatkowego bonusu wykorzystać.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się^
Jeżeli się nie mylę to top 1 we wszystkich rankingach jesteśmy my (Valhalla)
Wiec prosił bym o sprostowanie swojej wypowiedzi.
A co do ogólnej dyskusji to się z tobą zgodzę.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym tu nie demonizował. Bufor jest wkurzający, ale dla chcącego nic trudnego. Poza tym co to znaczy, że:

Ten system jest stworzony dla noobów i troli którzy mając jedynie 2 wioski, a grając przez tak długi czas, mogą pokonać doświadczonych i setki razy silniejszych graczy, manewrując w debilny sposób wojskami.

Udało mi się przejmować miasta naprawdę dobrych graczy z liczbą miast dużo większą niż 2, nawet na jednej wyspie. Nie wiem jakie macie doświadczenia, ale mnie żaden noobek nie pokonał, a nie jestem nawet doświadczonym graczem z zaprawą z plemion.

Gdyby nie było bufora to byście puścili falę woja na noobka i nie miałby szans - zalalibyście go masą woja, a nie pokonali taktycznie.
 

DeletedUser4006

Guest
Według mnie jest to dobrą funkcją. Zależy, z której perspektywy patrzysz. Jeśli z obrońcy to Twój agresor ma trudniej dograć wsparcia, ataki itd. Gorzej jeżeli Ty jesteś agresorem. Gra musi mieć jakieś utrudnienia, inaczej byłaby za łatwa i nudna.
 

DeletedUser

Guest
[...] mam dość olewania pro graczy ktorzy wydaja krocie na premium kosztem graczy noobkow tylko sie broniących, zresztą tacy i tak nie potrafią tego dodatkowego bonusu wykorzystać.[...]

Co ma premium do przybliżonego czasu gry? Może odrazu chciałbyś żeby premium niwelowało +/- ?

Co do samej dysksuji jak dlamnie to +/- powinien być zmniejszony do około 5 sekund ponieważ właśnie mniej więcej takie 5 sekundowe odstępy występują same (zaznaczanie jednostek itp) ale nie niszczył bym całkowicie tego przybliżonego czasu bo gra zrobiła by się zbyt liniowa.
 

DeletedUser

Guest
Co do samej dysksuji jak dlamnie to +/- powinien być zmniejszony do około 5 sekund ponieważ właśnie mniej więcej takie 5 sekundowe odstępy występują same (zaznaczanie jednostek itp) ale nie niszczył bym całkowicie tego przybliżonego czasu bo gra zrobiła by się zbyt liniowa.

o! też wolałbym mniejszy ten '+/-' niż całkowita jego kasację. maximum 10, minimum 5 sekund, ale kasacja nie wchodzi w grę. sam w to gram i jakoś mi to nie przeszkadza. nawet jeśli przeciwnik zatopi mi przez to kolona z całym wojem to trzeba dorosnąć i nauczyć się przegrywać a wy liczycie tylko na łatwą wygraną.
 

DeletedUser

Guest
Kurczak,ale o jakiej łatwiej wygranej Ty mówisz?
Uważasz że wstawianie 4-6 razy przez noc o róznych porach tylko po to aby ustawić sobie ataki na 7:01, a później przez ten -/+ ktoś Ci się wbije na sam 1 atak garstką żołnierzy jest łatwą wygraną? Może i tak,ale dla obrońcy....
 

DeletedUser

Guest
nikt nie karze wam wstawać w nocy o tej porze... ludzie.. wyluzujcie... to tylko gra:)
nikt nie karze wam rano wbijać wojskiem do miasta...
 

DeletedUser

Guest
oczywiście że nikt nie karze,ale mnie np to sprawa satysfakcje,jak ktoś się budzi a tu taka niespodzianka...poza tym czasami to jest jedyny sposób na naprawdę dobrych graczy.
Również nikt mi nie karze w to grać idąc dalej Twoim tokiem rozumowania....to nie jest dobry kontrargument.
 

DeletedUser

Guest
nikt nie karze wam wstawać w nocy o tej porze... ludzie.. wyluzujcie... to tylko gra:)
nikt nie karze wam rano wbijać wojskiem do miasta...

Kurczak, chyba pierwszy raz cię cytuję po to... by się z tobą zgodzić ;)
Trzeba to uczcić! :D

Nie zamierzam się kłócić o to czy powinno się zlikwidować czas przybliżony czy nie, wspomniałem już wcześniej że jest mi to obojętne. (chociaż przypadł mi do gustu pomysł ze zmniejszeniem różnicy czasowej - na coś takiego bym zagłosował :p)

Chcę tylko wam uświadomić, że każda gra ma jakieś wady. Ale jeśli wada czasem jest też zaletą... to nie jest tak źle :p

A teraz... dziewko! Przynieś no wino z piwnicy! Masz cztery minuty! No, 3-5 minut :p
 

DeletedUser

Guest
A więc skoro tak dużo osób się udziela, chciałbym poprosić jakiegoś życzliwego pana admina o np. wznowienie ankiety z opcją zmniejszena +/- :)
 

DeletedUser2800

Guest
Jak wyżej.
I chciałbym też zaproponować możliwość wprowadzenia 1 nowego świata bez przybliżonych czasów ataku.
To było by najlepsze rozwiązanie, dałoby najwięcej wariacji. Na takim świecie mógłbym zagrać.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

AT ma swoje zastosowanie id ziała poprawnie. Nie zostanie to zmienione.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry