Metin2

  • Rozpoczynający wątek bizoonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wg. mnie metin2 to durna gra w której zabija się tylko ciągle przeciwników i od czasu do czasu wykona zadanie polegające na podejściu do NPC-a stojącego obok.

według mnie gra też jest tak skonstruowana że na późniejszym etapie gry bez premium (pierścień doświadczenia) nie da się grać.

Z moich osobistych doświadczeń nie polecam tej gry.
 

DeletedUser

Guest
masz rację -ale tam na wyższych poziomach grasz wspólnie z sojusznikami ,razem farmicie i o to chodzi
moje postacie mają poziomy 75,47,30,22
 

DeletedUser

Guest
Tak szczerze, to Metin według mnie jest tandetną próbą stworzenia gry MMORPG. No wybaczcie, ale wętpię żeby na codzień ludzie chodzili z takimi dziwnymi łapami.
 

DeletedUser

Guest
Gra monotonna jak diabli :/
bieganie po mapie i zabijanie...
na początku jeszcze jakaś tam zabawa z qestów jest
ale później to
ogólnie jak ktoś lubi na okrągło zabijać to polecam ;)
jak ktoś szuka ambitnej gry
to radze nie tykać...

zdanie jest moje oparte na dość krótkiej grze (dobiłem 25 poziom)
i sobie odpuściłem
więc jak ktoś się nie zgadza z moim zdaniem to nie powód żeby od razu do gardła skakać ;]

pozdrawiam ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam troche grałem, ale znudziła się, tak jak mówicie...

Ja mam 36,29 Feniks i 31 Astral.
 

DeletedUser

Guest
Grałem kiedyś, szybko się nudzi ciągłe zabijanie.....:)
 

DeletedUser

Guest
hmmmm.... Ta Gra nie ma sensu !!! chodzisz ludzikiem i walczysz żal :D może dla mnie żal bo nie przepadam za takim bezguściem :cool: :eek: wgl. grafa jak by ją namalowali kredkami
 

DeletedUser

Guest
Grałem w Metina prawie rok. Gra po jakimś czasie zaczyna bardzo wciągać, jednak wymaga też sporych nakładów finansowych. Bez wykupienia IS na wyższych lvlach nie ma możliwości rozwoju. Dodatkowo na minus można zapisać: tragiczny wydawca, skorumpowany team, oraz całą plagę złodziei, cwaniczków, i dzieci neo. Atmosfera i poziom kultury jest na poziomie rynsztoku. Nie polecam:)
 

DeletedUser

Guest
grałem jakieś 3 miesiące,nabiłem 34 lvl a potem mi się znudziło na początku jest fajna ale szybko się nudzi.nie polecam.
 

DeletedUser

Guest
Jest jeden lub dwa 97 i grają ?! Metin jest dobry ale zależy jakie gry kto lubi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
#18

Moim zdaniem ta gra z poczatku wciaga ale jak zobaczylem jak moj brat w to gra to az mi tych ludzi zal zeby wydawac na taka gre tyle kasy. :eek:
Nie polecam
 

DeletedUser

Guest
Monotonna gra. Z początku fajna, później nie.
Również nie polecam.
 

DeletedUser

Guest
gra średnia

jest to MMO typu monotonego przebiegu gry nic rewelacyjnego ale niewidze tez w tym jakiejs konkretnej klapy . Początki szczerze mówiąc mnie barziej zraliły (qestów wh*j a roboty mało..:confused:) niż puzniejszy okres gry sporo map dosć fajny przebieg PVP może troche nudny proces expienia ale w miedzy czasie da sie gadać z innymi graczami , można także huncic (niszczyc dla zarobku) są także wojny guldi kilkanascie osub vs goscie z innej guldi (dobra jadka :D)

także niepowiedział bym coś typu : gra nudna bo jej nierozumie .. badz gra spoko ale jak sie walczy w te karabiny .. :D

tylko przed rozpoczeciem zabawy w gry typu MMORPG trzeba sie liczyc ze istnieje cos takiego jak DOŚWIADCZENIE postaci a z czasem wiadomo potrzeba go coraz wiecej.

moja ocena:

Grafika :4/5
Muzyka :4/5
Grywalność :5/5

Całość 4+

pzdr
 

DeletedUser

Guest
jak macie w to w ogóle grać grajcie na privach... zero kasy na IS, można się pobawić
 
Do góry