Minecraft - Temat zbiorczy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Wiesz jak juz otwierasz temat minecraft miej lepsszy pomysl
Ja mam serw na multiplayer :D
IP: gomc.owncraft.pl:2188
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Wiesz jak juz otwierasz temat minecraft miej lepsszy pomysl
Ja mam serw na multiplayer :D
IP: gomc.owncraft.pl:2188

Minecraft szczerze mówiąc jest do niczego. Haha! Można go publicznie wyśmiać. Nikt nie będzie karać za negatywne opinie. Tylko tam jest dzień i noc i durne servery. Już Assasin`s Creed jest fajniejszy od MineCrafta. ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Minecraft

A zbudowałem tego ludzika którytm się steruje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Gdybym ja wam pokazała, co ja żem zbudowała w minecrafcie :D To by wam dopiero gałki oczne wyszły :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

To ciekawie :p Ja mam zbudowane statki i czołgi, którymi można robić bitwę. Strzela się TNT :D Mam wielki posąg Ezia i znak asasynów na środku morza. Z około 5 statków zbudowanych. Bunkier zakamuflowany, na serio go nie widać :D Dyskotekę, willę Monteriggioni mojej produkcji. Świątynie z lawy, latarnię, autostradę, niedokończone jabłko z ac. Kolejkę górską, przystanek autobusowy i ok. 5 jeszcze innych budynków :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Oj chciało :D Wille zbudowałam w niecały tydzień, posąg, też niecały tydzień. A czasu było aż za dużo :D
A masz jeszcze linka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Weź zapodaj :) Ja kiedyś kręciłam filmiki, można powiedzieć, że to nawet serial z kumplami w gta samp. Na YT jeszcze pewnie gdzieś są.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Minecraft

Ja na serio budują kompa w minecrafcie. Umie już dodać 3 do 3 i daje poprawny wynik ;)
Zaraz go ulepszę i będzie cisnąć do może nawet 32768 :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Minecraft

Ale wiadomo, nie każdy wierzy :)

PS: Właśnie skończyłem maszynę dodającą :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

TheKkok2 powiem szczerze, że można byłoby zrobić poprawkę twojej mapy. Ale nie jest najgorsza :) Nie wiedziałam np. co zrobić tam gdzie była woda 2x2 w pokoju z arbuzów, rozwaliłam ściankę i przeszłam dalej :) A tam gdzie były te kostki przy ścianie, podzielone na poziomy, to przy każdym poziomie można byłoby zrobić dźwignię, która uruchamia np. schody, żeby nie było trzeba od nowa przechodzić.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Minecraft

Ja zwykle buduję wielkie zamki z masą tuneli :D

Spróbujcie zbudować maszynę dodającą na redstonie, kupa roboty, ale efekt genialny ;)
Zrobiłem własny projekt, nie z internetu i działa znakomicie. Jakby co to nie mam modów ^^

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I zawsze mogę komuś wysłać mój projekt (nie w pliku, tylko schemat)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Ja mam zrobione takie coś, że jak się przyciśnie, to muzyka z karaibów leci ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Całe "pudełko" ma gdzieś może 10x20 klocków, albo 20x30, dokładnie nie pamiętam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

Z bratem, bo multi graliśmy. Jeśli masz minecrafta i hamachi, to chętnie pokażę ci mapę, na której jest mnóstwo atrakcji :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Minecraft

Z bratem, bo multi graliśmy. Jeśli masz minecrafta i hamachi, to chętnie pokażę ci mapę, na której jest mnóstwo atrakcji :D

Nie umiem obsługiwać multi :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tylko na SP gram :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry