Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31088

Guest
1* Never Give Up *73350481528
2Synowie Gromu71621491462
3Ghosts-of-Souls67951421618
4*Synowie Gromu*67329481403
5=Synowie Gromu=


Chyba pierwszy raz widzę pierwsze top-5, które nie przetrwa pierwszego miesiąca być może niektóre pierwszych 2 tygodni. A na pewno nie wytrwa w top-5


No chyba, ze któryś z tych sojuszy to jakaś zgrana ekipa z mniej znanych światów i nie posypią się po pierwszych utratach miast i mimo, że będą lani to będą walczyć dłużej ;p

co Ty mówisz, Synowie gromu stosują taktykę - albo zaakceptujesz zapa albo dostaniesz kolejnego, sądząc po ilości osób i członów ta taktyka ma przyszłość
 

DeletedUser11447

Guest
Tak Artur:) No kiedyś to się żarliśmy na FO i nie tylko ;p ale potem to nawet zagrałaś z nami:) Powodzenia na tym świecie i znalezienia fajnej i stabilnej ekipy!
Dziękuję prześlicznie :) Coś Ci pyknę pa priva jak mogę :) A co do MDG to szkoda, bo jest to zapewne sojusz bardzo mocno wpisany w historie tejże gierki. Ekipa absolutnie wyborowa i trzeba uczciwie przyznać, że takich ekip prawie nie było w historii grepo - znaczy były, ale bardzo nieliczne. Mógłbyś kiedyś zagrać na starym nicku. Mam do niego spory sentyment i pewnie nie tylko ja ;)
 
Do góry