Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
No proszę Cię :) Jakże mogłabym zapomnieć Cię? Jest to absolutnie niemożliwe :) Kiedyś na tych pierwszych światach samcem alfa nazywał się manfred i Evelin77 - nie wiem czy pamiętasz :) Artur - czy dobrze pamiętam imię? Bo tego akurat nie jestem pewna :( Kiedyś walczyliśmy, później współpracowaliśmy, a był czas gdy broniłeś mnie jak prawdziwy lew :) Pamiętam, że początki znajomości mieliśmy trudne, ale później gdy już poznaliśmy się to chyba było ok (?)

Tak Artur:) No kiedyś to się żarliśmy na FO i nie tylko ;p ale potem to nawet zagrałaś z nami:) Powodzenia na tym świecie i znalezienia fajnej i stabilnej ekipy!
 

DeletedUser31082

Guest
1* Never Give Up *73350481528
2Synowie Gromu71621491462
3Ghosts-of-Souls67951421618
4*Synowie Gromu*67329481403
5=Synowie Gromu=


Chyba pierwszy raz widzę pierwsze top-5, które nie przetrwa pierwszego miesiąca być może niektóre pierwszych 2 tygodni. A na pewno nie wytrwa w top-5


No chyba, ze któryś z tych sojuszy to jakaś zgrana ekipa z mniej znanych światów i nie posypią się po pierwszych utratach miast i mimo, że będą lani to będą walczyć dłużej ;p
 

DeletedUser31082

Guest
Nie planujecie reaktywacji? Z tego co pamiętam MDG fajna ekipa :)

Większość osób nie gra a kilka co grają od lat są w innych sojuszach. Obecnie masz 3 osoby w Gimnazjum Oszczepa czyli Kronice i to chyba tyle z osób z MDG co jeszcze grają;p


Ja tam lubię poznawać nowych ludzi i dlatego zawsze lubię początki świata. Ale często odzywa się ktoś kto grał w MDG lecz na jednym świecie czy mniej znany i grał z nami.
 
Do góry