Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
I z czego mam Ci się tłumaczyć Oszczep? Z tego, że wiele lat się leczę i mam kłopoty? Tak jest i tyle. Nie wiem, czy uważasz/chciałbyś abym już nie żyła? czy może... nie chcę zgadywać o co Ci chodzi. Ja nie mam nic do ukrycia. Absolutnie nic.
A z tymi skrupulatnie kolekcjonowanymi i teraz publikowanymi wpisami z FO jeszcze bardziej przypomniałeś jakim jesteś człowiekiem. Jesteś po prostu złym człowiekiem, wyzywającym, poniewierającym ludzi. I to jest prawda o Tobie Oszczep
 
Nikt by Cię nie cisnął, jakbyś się nie zachowywała jak dziecko.
Dziecko, które puszylo się jakie to nie jest mocne, a kiedy dostało klapsa, to nagle zmieniło podejście i zaczęło oczerniać wszystkich naokoło xd
I to nie tak, że tylko "zła kronika" Cię ciśnie, bo robią to nawet Twoi sojusznicy.
 
I z czego mam Ci się tłumaczyć Oszczep? Z tego, że wiele lat się leczę i mam kłopoty? Tak jest i tyle. Nie wiem, czy uważasz/chciałbyś abym już nie żyła? czy może... nie chcę zgadywać o co Ci chodzi. Ja nie mam nic do ukrycia. Absolutnie nic.
A z tymi skrupulatnie kolekcjonowanymi privami teraz publikowanymi (łamiąc regulamin forum, ale przecież adminów macie po swojej stronie, więc Tobie wolno) jeszcze bardziej przypomniałeś jakim jesteś człowiekiem. Jesteś po prostu złym człowiekiem, wyzywającym, poniewierającym ludzi. I to jest prawda o Tobie Oszczep
Skoro Wszyscy są tacy źli to po co w to grasz?
 
I z czego mam Ci się tłumaczyć Oszczep? Z tego, że wiele lat się leczę i mam kłopoty? Tak jest i tyle. Nie wiem, czy uważasz/chciałbyś abym już nie żyła? czy może... nie chcę zgadywać o co Ci chodzi. Ja nie mam nic do ukrycia. Absolutnie nic.
A z tymi skrupulatnie kolekcjonowanymi privami teraz publikowanymi (łamiąc regulamin forum, ale przecież adminów macie po swojej stronie, więc Tobie wolno) jeszcze bardziej przypomniałeś jakim jesteś człowiekiem. Jesteś po prostu złym człowiekiem, wyzywającym, poniewierającym ludzi. I to jest prawda o Tobie Oszczep


Jestem złym człowiekiem, ale nie chciałbym żebyś nie żyła.Nikomu tego nie życzę.
Chciałbym tylko, byś się stąd wylogowała, bo gra ci po prostu szkodzi i to widać.Dla twojego dobra, ale ty i tak odpiszesz, że wiesz lepiej:)
Poza tym to nie łamie regulaminu, bo screen pochodzi z forum i można go łatwo odszukać.
Co do mojego opisu to większość się zgadza dodajmy jeszcze zabójcze spojrzenie czy coś tam ;P
 
I z czego mam Ci się tłumaczyć Oszczep? Z tego, że wiele lat się leczę i mam kłopoty? Tak jest i tyle. Nie wiem, czy uważasz/chciałbyś abym już nie żyła? czy może... nie chcę zgadywać o co Ci chodzi. Ja nie mam nic do ukrycia. Absolutnie nic.
A z tymi skrupulatnie kolekcjonowanymi privami teraz publikowanymi (łamiąc regulamin forum, ale przecież adminów macie po swojej stronie, więc Tobie wolno) jeszcze bardziej przypomniałeś jakim jesteś człowiekiem. Jesteś po prostu złym człowiekiem, wyzywającym, poniewierającym ludzi. I to jest prawda o Tobie Oszczep
Źyczę Ci zdrowia, ale kurcze normalny człowiek to by olał gre i się tym zajął, a nie jakimś grepo, no prosze Cię, bo są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, a grepo to jest hobby jak się ma za dużo czasu wolnego, Marta więc proszę CIę nie pisz mi tu takich rzeczy o chemi, wiem co gto nowotwór, mam w rodzinie
 

DeletedUser11447

Guest
Bo nie wszyscy są Weroniko źli. Są osoby bardzo ok i takie osoby są po każdej stronnie koalicji. U Was w sojuszu też są osoby, które są bardzo fajne, ułożone, rozsądne. I one tutaj nie wypowiadają się na forum. Myślę, że to słuszna strategia. Bo po co się denerwować historiami wyssanymi z palca? Po co prostować fakty, jak "koło wzajemnej adoracji" i tak będzie przeczyło faktom, aby tylko siebie wzajemnie zadowolić?

Pozwólcie misiu i oszczepie, że to ja będę o sobie decydowała. Swoją dorosłość/pełnoletniość osiągnęłam już prawie dwa razy i nie jestem osobą ubezwłasnowolnioną. Wiec koniec tematu. Poszukajcie sobie po prostu innej ofiary, skoro już macie taki przymus, aby ją mieć.
 
Bo nie wszyscy są Weroniko źli. Są osoby bardzo ok i takie osoby są po każdej stronnie koalicji. U Was w sojuszu też są osoby, które są bardzo fajne, ułożone, rozsądne. I one tutaj nie wypowiadają się na forum. Myślę, że to słuszna strategia. Bo po co się denerwować historiami wyssanymi z palca? Po co prostować fakty, jak "koło wzajemnej adoracji" i tak będzie przeczyło faktom, aby tylko siebie wzajemnie zadowolić?
Wymień mi nick chodź jednej osoby od Nas która ma o tobie dobre zdanie.
 

DeletedUser11447

Guest
Żegnam. I jak na razie bez odbioru. Poczekam na bardziej merytoryczne dyskusje o grze, a nie o życiu. I może kiedyś zobaczę jakąś prawdziwą relację ze zdarzeń na świcie Nagidos
 
Do góry