Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
caha poczytaj po prostu wpisy zapominając, że jesteś aktualnie z Kroniki
poczytaj wpisy: Weroniki, Oszczepa, Kacpra, Krugera tzw. miska
proszę, poczytaj je o dopiero w tym kontekście zacznij wyciągać wnioski, ale takie bardzo obiektywne
czy wciąż jesteś przekonany, że Ci ludzie mają serca? jakąś wewnętrzną empatię? jesteś pewien? bo ja mam do nich żal i myślę, że mają poważny problem ze swoim wnętrzem
ja o Tobie nie pisałam, bo Ty mnie wtedy akurat nie atakowałeś takimi wypowiedziami
 
caha poczytaj po prostu wpisy zapominając, że jesteś aktualnie z Kroniki
poczytaj wpisy: Weroniki, Oszczepa, Kacpra, Krugera tzw. miska
proszę, poczytaj je o dopiero w tym kontekście zacznij wyciągać wnioski, ale takie bardzo obiektywne
czy wciąż jesteś przekonany, że Ci ludzie mają serca? jakąś wewnętrzną empatię? jesteś pewien? bo ja mam do nich żal i myślę, że mają poważny problem ze swoim wnętrzem
ja o Tobie nie pisałam, bo Ty mnie wtedy akurat nie atakowałeś takimi wypowiedziami

Swoje sobie może poczytaj królewno śnieżko.
 

DeletedUser32261

Guest
caha poczytaj po prostu wpisy zapominając, że jesteś aktualnie z Kroniki
poczytaj wpisy: Weroniki, Oszczepa, Kacpra, Krugera tzw. miska
proszę, poczytaj je o dopiero w tym kontekście zacznij wyciągać wnioski, ale takie bardzo obiektywne
czy wciąż jesteś przekonany, że Ci ludzie mają serca? jakąś wewnętrzną empatię? jesteś pewien? bo ja mam do nich żal i myślę, że mają poważny problem ze swoim wnętrzem
ja o Tobie nie pisałam, bo Ty mnie wtedy akurat nie atakowałeś takimi wypowiedziami
Ja to wyciągam wniosek, że każdy ma z ciebie bekę. Jesteś tragiczna nie wiem po co się wgl wypowiadasz na temat umiejętności na prawdę, aż w oczy kole .

Idź budować domki na nowy system na to się nadajesz
 

DeletedUser11447

Guest
Idź budować domki na nowy system na to się nadajesz
czyżbyś chcial mi zarzucać murki? koleny?
a co sam zbudowałeś w mieście obok mojego?

Ale że Ty masz czelność wytykać komuś stałki? xd
ja nie wytykam, tylko przyjmuję do wiadomości
wytyka mi je osoba, która sama stawia płoty bo się boi

Ale że Ty masz czelność wytykać komuś stałki? xd
A ta armia birem w miastach Krugera to co to jest jak nie stałka?
 

DeletedUser32261

Guest
czyżbyś chcial mi zarzucać murki? koleny?
a co sam zbudowałeś w mieście obok mojego?
Kolejna 2 IQ playerka. Budujesz mury i latasz co 5 minut bez odwetu bo nikt nie chce w murek walić i mądralińska. Ja sobie zbudowałem murek, żeby mieć spokój od twoich bezsensownych ataków a, żeby wpuścić kolona od ciebie to trzeba bez kitu w rowie leżeć .
 

DeletedUser11447

Guest
Fajnie by było, gdybyś chociaż w części poczuł co ja czułam i co czują inne osoby, których życie jest zagrożone :( Oczywiście nie życzę Ci źle i chciałabym, aby ostatecznie się to dla Ciebie dobrze skończyło, ale abyś tylko raz poczuł :( ciekawe jak być wtedy "śpiewał" pusty wewnętrzne człowieczku, wydmuszko ludzka

a zbliża się Nowy Rok, więc szansa, że życzenie się spełni jest bardziej prawdopodobna
 
caha poczytaj po prostu wpisy zapominając, że jesteś aktualnie z Kroniki
poczytaj wpisy: Weroniki, Oszczepa, Kacpra, Krugera tzw. miska
proszę, poczytaj je o dopiero w tym kontekście zacznij wyciągać wnioski, ale takie bardzo obiektywne
czy wciąż jesteś przekonany, że Ci ludzie mają serca? jakąś wewnętrzną empatię? jesteś pewien? bo ja mam do nich żal i myślę, że mają poważny problem ze swoim wnętrzem
ja o Tobie nie pisałam, bo Ty mnie wtedy akurat nie atakowałeś takimi wypowiedziami
Czytam uważnie i obiektywnie wszystkie wpisy. kazda akcja wywołuje reakcję więc nie pisz że oni są bez serca i okropni a ty ociekasz słodyczą i dobrocią bo to nie prawda. Obrażasz ich oni ciebie i kółeczko się kręci. Jeśli tak lubisz to spoko tylko nie zrzucaj odpowiedzialności za poziom dyskusji tylko na jedną stronę tylko przyjmij swój udział uczciwie

Fajnie by było, gdybyś chociaż w części poczuł co ja czułam i co czują inne osoby, których życie jest zagrożone :( Oczywiście nie życzę Ci źle i chciałabym, aby ostatecznie się to dla Ciebie dobrze skończyło, ale abyś tylko raz poczuł :( ciekawe jak być wtedy "śpiewał" pusty wewnętrzne człowieczku, wydmuszko ludzka

a zbliża się Nowy Rok, więc szansa, że życzenie się spełni jest bardziej prawdopodobna
O tu właśnie widać twoje dobro i umiłowanie bliźniego
Btw nic nie wiesz o grających tu i nie wiesz kto z czym się boryka więc nie szastaj stwierdzeniami że ktoś nie wie jak się czuje osoba której życie jest zagrożone. Nic o nas nie wiesz
 

DeletedUser11447

Guest
Powiedz mi, wskaż - gdzie ja ich tak drastycznie obrażam, jak oni mnie.
To co ja piszę w zasadzie ogranicza się do riposty, delikatnej, obrony swojej godności.
Czytałam to kilka razy.
Tak jak sądziłam, nie umiesz obiektywnie popatrzeć. Powinnam się spodziewać.
Popatrz wyżej co robi woda - zarzuca mi, że kogoś "uśmiercałam" z rodziny, a nigdy tego nie robiłam. Ja owszem, mam kłopoty i nie kryję tego, bo po co. Nie oznacza chyba jednak, że trzeba mnie kopać z tego powodu i tak jak Twoi koledzy i koleżanki naśmiewać się. Więc w dobrej wierze pożyczyłam wodzie, aby nabrał pokory w życiu i sam kiedyś doświadczył tego uczucia strachu o życie, ale nie życzę mu źle, ale może wtedy nabierze szacunku do ludzi walczących o to życie. A jest takich bardzo wielu. I nie można się z takich ludzi nabijać, naśmiewać, szydzić. To jest po prostu nie po ludzku, to świadczy o braku dojrzałości, braku empatii, braku serca.
 

DeletedUser11447

Guest
O tu właśnie widać twoje dobro i umiłowanie bliźniego
Btw nic nie wiesz o grających tu i nie wiesz kto z czym się boryka więc nie szastaj stwierdzeniami że ktoś nie wie jak się czuje osoba której życie jest zagrożone. Nic o nas nie wiesz
I tu widać Twój brak obiektywizmu. Nie czytasz co on napisał obrzydliwego, tylko widzisz, że ja mu zyczę doświadczenia, bo naocznie widać, że go nie posiada. Szydzi, kpi, nabija się. Doświadczenie nikomu nie zaszkodziło. Życzę mu dobrze, tylko doświadczenia tego strachu, może by ggo nauczyło i dodało mu trochę rozumu, pokory
 
Kolejna 2 IQ playerka. Budujesz mury i latasz co 5 minut bez odwetu bo nikt nie chce w murek walić i mądralińska. Ja sobie zbudowałem murek, żeby mieć spokój od twoich bezsensownych ataków a, żeby wpuścić kolona od ciebie to trzeba bez kitu w rowie leżeć .
No ale jak my postawiliśmy murki bo ejro latał co 5 minut 100 prockami to gadałes, że się ciebie wystraszyliśmy xDDD
 
.......Więc w dobrej wierze pożyczyłam wodzie, aby nabrał pokory w życiu i sam kiedyś doświadczył tego uczucia strachu o życie, ale nie życzę mu źle, ale może wtedy nabierze szacunku do ludzi walczących o to życie. A jest takich bardzo wielu. I nie można się z takich ludzi nabijać, naśmiewać, szydzić. To jest po prostu nie po ludzku, to świadczy o braku dojrzałości, braku empatii, braku serca.
To w końcu czego mu życzysz bo lekko się tu można zakręcić btw obiektywnie nie oznacza że muszę przyznać ci rację. Każdy tu sobie dogryza a nie tylko jedna strona
 

DeletedUser11447

Guest
dobra, nie ma co gadać, widocznie misiaku wzięłam Cię za kogoś jeszcze innego, ale sorry, nie wydajesz mi się tak ważny, aby dociekać kim jesteś

po 23-ciej koniec ochronki

wydaje się, że noc będzie atrakcyjna dla każdej strony, po nocy też, więc miasta trzeba przygotować

caha masz wszystko napisane, czego ja mu życzę - tego poczucia strachu, doświadczenia - aby nabrał pokory i rozumu; ale chce, aby wszystko się dobrze okazało. Wtedy może zrozumie cokolwiek i nie będzie szydził z ludzi chorujących; bo on jawnie szydzi, a tak nie można
 
I tu widać Twój brak obiektywizmu. Nie czytasz co on napisał obrzydliwego, tylko widzisz, że ja mu zyczę doświadczenia, bo naocznie widać, że go nie posiada. Szydzi, kpi, nabija się. Doświadczenie nikomu nie zaszkodziło. Życzę mu dobrze, tylko doświadczenia tego strachu, może by ggo nauczyło i dodało mu trochę rozumu, pokory
Na forum są moderatorzy. Bardzo szybko działają więc jeśli ktoś 'drastycznie cię obraza' wystarczy zgłosić post.
 
Do góry