Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29689

Guest
A żeby mnie zeus z błyskawicy strzelił żebym nie musiał czytać wypocin Niki o jej chorobie nadnercza i innych przykrych objawach. Osobiście nie korzystam z telefonu podczas jazdy samochodem tym samym nie stwarzam zagrożenia dla innych osób dla grepolis i dzięki temu nie muszę płakać o mandant o wartości 300 złoty który wystawił mi stalowy. A poza tym szukam wątroby bo do sylwestra mogę klepnąć o mate jak Najman.
Pozdrawiam i wesołego końca roku
 
Ostatnia edycja:
Jakby tak na to spojrzeć, to od dwóch dni kronika nie jest terroryzowana przez wielką fobie i ośla o.o
Ale od dziś już będzie znowu xD , albo wielka nika zacznie znowu płakać

Mózg mi paruje. Szanowna nika pisze o swojej chorobie. Do każdego po kolei zwraca się prześmiewczo ,,dziecino"' mimo iż tak naprawdę nie wie ile dana osoba ma lat. Na koniec napisze, że poczeka na inne dyskusje te o grze a nie o życiu.
XDXDXD (więcej niż tysiąc słów)
xDDDDDDDD

I poszła sobie.
Ale może wróci.
 

DeletedUser11447

Guest
Chciałam tylko sprostować, że nie pisałam o swoich kłopotach ze zdrowiem jakoś celowo. Wspomniałam tylko - w kontekście gry - że 2 tygodnie miałam ograniczone mozliwości obrony i w tym czasie nic mi nie zrobiliście wielkiego (raz w sobotę, już pod koniec wjechaliście w miasto). Prawda jest taka, że puszycie się Państwo Kronikarze tutaj, a tak naprawdę to przeciętni z Was grajkowie. Kiedyś znałam Kronikę na wyższym poziomie niż obecna tutaj.
Natomiast Wy tutaj, jak pokazują wyraźnie wpisy, okazaliście się być ludźmi zupełnie bez pozytywnych uczuć do drugiego człowieka, ludźmi bez skrupułów i z głazami zamiast serca. Smutne lecz prawdziwe. Proponuję głęboką autorefleksję
 
Hmmm gram w kronice nie pierwszy raz (zresztą przeciw też kilka razy bylo) więc chyba też można mnie nazwać kronikarzem (no albo kronikarką) i absolutnie nie zgadzam się że jestem ludziem bez pozytywnych uczuć do drugiego człowieka, bez skrupułów i do tego jeszcze z głazem zamiast serca. Składam kategoryczne veto wg powyzszego stwierdzenia. U reszty jakoś też tego nie zauważyłam. Może dlatego że ja do nich sercem a nie kamieniem i w odpowiedzi dostaje to samo
 
Do góry