Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

No mamy i co w zwiazku z tym? Przeciez gra na swiecie za ktory nie odpowiada. To co nie moze grac?
Ale tu nie masz co się rzucać. Tak jest jak napisałam. Macie w składzie przynajmniej jednego obecnefo Admina. Czemu robicie z tego tajemnicę i zarzucacie kłamstwa? Przecież to jest fakt. I faktem są pewne zdarzenia oraz doświadczenia z tego serwera i z innych serwerów. Tego nie da się ukryć.
 

DeletedUser11447

Guest
Ustawiasz nieregulaminiowe nazwy miast-jesteś za to karana.
To nie jest wina admina grającego u nas, że masz zbyt wysokie mniemanie o sobie i uważasz, że Ciebie regulamin nie dotyczy.
Piszesz privy które podchodzą pod regulamin-dostajesz za to "klapsa" koniec historii xd
Idę napisać Adziemu, że ma oddać miasta bo Marcie nie podoba się, że u nas gra XDD
Ależ oczywiście - gdy coś jest nierugulaminowe to jest nieregulaminowe. Dlatego od wspomnianego ppolicjanta bez szemrania przyjęłam mandat - przekroczyłam prędkość, wiec mi się należał. Tym razem jednak ja nie złamałam regulaminu. Przypominałam Waszemu grajeczkowi, że łamie regulamin przez całą noc posyłając i cofając ataki. Całą noc to robił. Kto został ukarany? Jasna sprawa, przecież nie osoby z sojuszu, w którym gra admin, nie osoba, której administracja służy
 
Nie no łeb mi eksploduje
Tobie choćby wyłożyć czarno na białym, że bredzisz, to i tak będziesz w to brnąć
Szkoda strzępić buzi na Ciebie, idę Wieśka przechodzić, nara

Ależ oczywiście - gdy coś jest nierugulaminowe to jest nieregulaminowe. Dlatego od wspomnianego ppolicjanta bez szemrania przyjęłam mandat - przekroczyłam prędkość, wiec mi się należał. Tym razem jednak ja nie złamałam regulaminu. Przypominałam Waszemu grajeczkowi, że łamie regulamin przez całą noc posyłając i cofając ataki. Całą noc to robił. Kto został ukarany? Jasna sprawa, przecież nie osoby z sojuszu, w którym gra admin, nie osoba, której administracja służy
No grajki od Was na mnie robili to samo i nic nie dostali, więc skończ bredzic.
 

DeletedUser11447

Guest
Oszczep ja do upadłego będę walczyła o bezstronność i uczciwość. Wiem jak jest i zupełnie mi się to nie podoba. Ludzie też muszą wiedzieć jak jest, a nie mieć złudzenia, że jest pięknie. Bo niestety nie jest
 
Fajnie by było, gdybyś chociaż w części poczuł co ja czułam i co czują inne osoby, których życie jest zagrożone :( Oczywiście nie życzę Ci źle i chciałabym, aby ostatecznie się to dla Ciebie dobrze skończyło, ale abyś tylko raz poczuł :( ciekawe jak być wtedy "śpiewał" pusty wewnętrzne człowieczku, wydmuszko ludzka

a zbliża się Nowy Rok, więc szansa, że życzenie się spełni jest bardziej prawdopodobna

A to to było do mnie xD

Popatrz wyżej co robi woda - zarzuca mi, że kogoś "uśmiercałam" z rodziny, a nigdy tego nie robiłam. Ja owszem, mam kłopoty i nie kryję tego, bo po co. Nie oznacza chyba jednak, że trzeba mnie kopać z tego powodu i tak jak Twoi koledzy i koleżanki naśmiewać się. Więc w dobrej wierze pożyczyłam wodzie, aby nabrał pokory w życiu i sam kiedyś doświadczył tego uczucia strachu o życie, ale nie życzę mu źle, ale może wtedy nabierze szacunku do ludzi walczących o to życie. A jest takich bardzo wielu. I nie można się z takich ludzi nabijać, naśmiewać, szydzić. To jest po prostu nie po ludzku, to świadczy o braku dojrzałości, braku empatii, braku serca.

Nie wiem czy muszę tłumaczyć. Ale widać muszę. To był przykład bajko pisarstwa. Wymyślanie opowieści o śmierci kogoś , o pogrzebie , o chorobie , itp. tylko po to by wzbudzić w innych poczucie empatii, ostrożności , łagodności .
W necie jest pełno osób , które kłamią. Tak naprawdę nie znamy się i nie wiemy czy to co pisałaś to była prawda czy takie wzbudzenie litości.
A , że w internecie jest pełno tych 2gich to jest taka a nie inna reakcja.
J jeżeli to nie ma nic wspólnego z grą z grepo to po co o tym pisałaś? Usuń ten wpis zakończ temat i się wyloguj i pójdź na spacer.
Nie wiem jak u Ciebie , ale u mnie pada śnieg.

xD
W sojuszu masz szefa, który popiera eugeniczne praktyki - aborcję.
Więc , gdzie ta empatia do życia poczetego. Do dziecka w łonie matki ?
Najpierw zacznij od swego grepo szefa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Bardzo chciałabym, aby było pięknie nie tylko dla Kroniki. Do czasu gdy będę widziała nieuczciwość i stronniczość to będę pisała o tym wszędzie i do każdego korzystając z wielu różnych komunikatorów oraz źródeł kontaktu. Bo ludzie muszą o tym wiedzieć. Może kiedyś to ktoś w końcu zmieni
 

DeletedUser29747

Guest
czyżbyś chcial mi zarzucać murki? koleny?
a co sam zbudowałeś w mieście obok mojego?


ja nie wytykam, tylko przyjmuję do wiadomości
wytyka mi je osoba, która sama stawia płoty bo się boi


A ta armia birem w miastach Krugera to co to jest jak nie stałka?
On się na te wakacje za sztormy przygotowuje, co by miast za free nie potrafić.
 

DeletedUser11447

Guest
A to to było do mnie xD


xD
W sojuszu masz szefa, który popiera eugeniczne praktyki - aborcję.
Więc , gdzie ta empatia do życia poczetego. Do dziecka w łonie matki ?

Woda a skupmy się na Tobie: jaką Ty postawą się wykazałeś? bezpośredni do mnie, ale posrednio do wielu osób w podobnym położeniu
no jaką?
czyżby to była pogarda? przynajmniej ja tak to odebrałam
ja woda nie odpowiadam za wychowanie i poglądy Alfy; znam swoje i jestem im wierna
szanuję życie na każdym jego etapie, życzie KAŻDEGO, bronię go jakk tylko potrafię i gdzie tylko mam mozliwość
bo doskonale znam jego wartość
 

DeletedUser11447

Guest
Ja woda nie mam nic do ukrycia. Nie chciałoby mi się ściemniać. A ponadto wiele osób grających i niegrających już w grepo zna mnie z reala. Grepo jest pełne dobrych ludzi, a na pewno było
 
Do góry