Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Nic dziwnego że spadnie, skoro cały świat się zjednoczył przeciwko Kronice, ale jakim cudem będziecie mieć od razu 40% to nie rozumiem

Oooo znowu Kronika "siama"?

To, że koalicja Kroniki i to spora, systematycznie była rozbierana i padali kolejni sojusznicy a ci co przetrwali niedojdą do was bo są za mali by pomóc swoim dojsciem to nie znaczy, że kronika "siama" walczy ze wszystkimi. Po prostu nasza koalicja nie pada jeden po drugim i sie nie zmienia od poczatku.

Oczywiscie jak ruszy dominacja to Oszczep ze swoją walizką pelna ofert poleci gdzie sie da by wyciagac tych co moga uratowac kronike od porazki ale ciiii kronika siama na forum siama.

Już slyszycie te legendy o samotnej kronice walczacej caly serwer sama ze wszystkimi? boi juz to slysze.
 
Oooo znowu Kronika "siama"?

To, że koalicja Kroniki i to spora, systematycznie była rozbierana i padali kolejni sojusznicy a ci co przetrwali niedojdą do was bo są za mali by pomóc swoim dojsciem to nie znaczy, że kronika "siama" walczy ze wszystkimi. Po prostu nasza koalicja nie pada jeden po drugim i sie nie zmienia od poczatku.

Oczywiscie jak ruszy dominacja to Oszczep ze swoją walizką pelna ofert poleci gdzie sie da by wyciagac tych co moga uratowac kronike od porazki ale ciiii kronika siama na forum siama.

Już slyszycie te legendy o samotnej kronice walczacej caly serwer sama ze wszystkimi? boi juz to slysze.

Legendy to się słyszy o tym, że coś znaczysz, a potem przychodzi weryfikacja i "słaba kronika" ci dwucyfrówke powija jednego dnia:p
 

DeletedUser31082

Guest
Legendy to się słyszy o tym, że coś znaczysz, a potem przychodzi weryfikacja i "słaba kronika" ci dwucyfrówke powija jednego dnia:p


Kronika mnie zweryfikowala i w ciagu 3 miesiecy walki wyczaila 1/2 dni gdzie mnie nie bylo i podbili miasta a gdy wrocilem schowali się pod kamień i dalej czekają aż zrobie szaraki.

Okrutna weryfikacja. Takie weryfikacje to mial tu kazdy z topki gdzie byl lapany z rana na snie lub go nie bylo. Ty, ostatnio nalesniczek zostal zweryfikowany i Osla mu miasto zabrala i tak dalej.

Moze na innym swiecie kronice uda sie zweryfikowac tez w walce aczkolwiek nie sadze bo trauma po tym swiecie u utopione kilkanascie kolonow na duzych akcjach jednak odebraly nadzieje, ze cos da sie zrobic.

Przypominam przez kilka miesiecy i kilkanascie akcji nigdy nie zdolaliscie mi zabrac miasta. Udalo sie gdy trafiliscie na dzien gdzie mnie nie bylo i stracilem 10 miast i potem nazwaliscie to weryfikacja xD

P.s.mozesz przypomniec swoja grafike cyklu gry turka? bo chyba juz dawno szaraki mialy byc ? mam nadzieje, ze grafik ci poprawi i bedzie nowa czyli Samiec topi was jak dzieci i wasze akcje nie daja rady>samiec po kilku miesiacach gryw koncu trafia na dni gdzie go nie ma i wtedy kronika weryfikuje umiejetnosci samca zabirajac mu kilka miast pod nieobecnosc>samiec o dziwo nie wali szarakow jak legendy glosily> samiec gra do konca dominacji

Ja rozumiem, ze pandemia, ze lekcje online, i nastopatkowie oraz bezrobotni zyskuja +100% do skilla na gp ale czlowiek nie zyje samym gp i jak oczekujecie, ze bede gral na 100% caly rok jak wy to jestescie w bledzie. Kiedy mam okazje gram na maksa i was topie a jak nie mam czasu to gram na luzie i klepie deff. zajmujac sie swoimi sprawami w zyciu. Ale serio "podziwiam" tych co caly rok non stop na tym gp siedza i nie maja innego zycia. Ale to nie dla mnie.
 
i tak zbił nimi więcej birem od tego tu szczęściarza xD
61d8c662410c927ef33a55494ea3be45.png
 
Zanim zaczniesz się turek zagalopowywać to ja straciłem jedno i je odbiłem sobie z nawiązką, a poza tym jak stracę to "nie kończę aktywnej gry na serwerze i nie gram spokojnie deffem"
Grafika aktualna.
Samiec Alfa alias Turek nic nie znaczy i nic znaczył nie będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23982

Guest
Znaczy zależy co rozumiemy przez słowo "gra", bo patrzenie jak rośnie w rankingach to zdecydowanie nie jest gra.
Wojsko powinno służyć do walki na morzu, a nie w słupkach rankingów topiąc się na kolegach ze złotymi.
Co do poziomu to zdecydowanie nie jest to słaby serwer.
Berytos, który wywołałeś miał kilka razy mniejszy poziom., ale żeby poziom zmierzyć to trzeba grać, a nie topić wojo na sojusznikach;)
No chyba, ze chodzi o poziom klepania festynów, a nie poziom gry to zwracam honor.

Co nie zmienia faktu, że dominacja to część gdzie wyklepie się więcej miast. Od początku tak uważam. Nie to ile miast podbijesz, bo tracąc miasto masz kolejne i kolejne przy którym nabijasz punkty walki. Jak wróg nic nie robi to robisz festyny albo rozbijasz się na swoim. Cały cykl dominacji. Właśnie chodzi o słupki rankingowe i przy tym słupki miastowe. Czy ja wiem gdzie był niższy poziom...
 
Do góry