Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Jak Ci Turek sury na mur brakuje, to było napisać, coś by się znalazło, a tak tylko niepotrzebnie ludzi budzisz ;)

Jeszcze tydzień i stawiam 25+wieża i wtedy dopiero będzie lament i płacz z waszej strony xD

Ale chociaż jakieś podrostki typu kacperek będą mogli pisać tu na fo, ze samiec chroni się przed ich kolonamiz a murem xD co tam, że jak stoi obok miasto bez muru to boją się je zarezerwować nie mówiąc o słaniu kolona xD

Od zawsze bawił mnie mój wróg, który miał do wyboru wiele miast bez muru a płakał na FO, że chronie się za murem xD

Nawet ostatnio kacperek szlochał tu, żebym cofnął stałke z dokladnie tego miasta co wstawil teraz raport ródzielec i wtedy sie mna zajmie. No coz od 2 dni brak stalki a kacperek nawet szpiega boi sie wyslac xD
 
>boi się szpiega wysłać

Ty z dnia na dzień walisz coraz większe fikołki intelektualne. Teraz pora na baranka w ścianę, zrób to dla społeczności Grepolis.

Powiem tak, w fobii gra parę fajnych osób jak Dr Nikt, Julci i zone, którzy są świetnymi ludźmi, ale przez takich ćwierćinteligentów jak Ty będą mieli bardzo ciężko na tym serwerze.
Ty, jak co świat, zawiniesz się po 2 miesiącach, a Oni będą obrywać za Twój niewyparzony pysk, Alfi Wojowniku.
Do zobaczenia za parę dni, buziaki :*
 
Ciekawa strategia Oszczepa i kilku kronikarzy. Gdy ich atakuje oni zamiast mnie atakować to ślą z jednego miasta po kilka ogni/mitów na różne miasta mojej dziewczyny, która jest daleko od frontu. Niektórzy też na mnie coś wyślą ale część tylko na nią. Nie to by dziewczyna narzekała na darmowe pkt. na straży ale zabawna technika walki xD Dobrze, że nie mam dziecka bo by mi dziecko atakowali bym dał im spokój xD

Wysłałem to raz jak posłałeś po wyspie kilkadziesiąt ataków w jeden dzień, bo nie mogłeś nic trafić to trzeba pomęczyć.
Dziewczyna chyba jednak narzeka, bo od tego czasu tj. trzeci dzień ataków na mnie zero xD
 

DeletedUser34522

Guest
Królik, przestań Ty mi marchewkę prześladować. On robi atmosferę, bez niego byłoby tu nudno.
Swoją drogą pewnie ślinka cieknie na widok takiej dorodnej marchewy, co? ;)
Prześladowanie innowierców to się dopiero zacznie jak tam na wyspę dotrę do niego, osoby co były z nami na olimpie pamiętają jak znikał na kilkanaście godzin :D
A marchewa niczego sobie ale też nic specjalnego, mam większą :>
 

DeletedUser31082

Guest
Wysłałem to raz jak posłałeś po wyspie kilkadziesiąt ataków w jeden dzień, bo nie mogłeś nic trafić to trzeba pomęczyć.
Dziewczyna chyba jednak narzeka, bo od tego czasu tj. trzeci dzień ataków na mnie zero xD

Oszczep ale Ty bystry jesteś xD nie dziwie sie, ze jestes szefem kroniki bo konkurencji duzej nie ma kto zastapi Kacperek xd?

No coz nie wpadles na pomysl, ze gdy zobaczylem co masz w miastach na wyspie czyli miasto biremowe i miasto deffowe a do tego robisz unikito bez sensu jest latac i lepiej wybrac dawców punktów? Przeciez jak polece na ciebie 20x to tyle mniej na innych z offem wiec mniejsze szanse, ze cos trafie.

Takze gratuuje jestes mega bystry :D to nic, ze inni lataja wiecej po mojej dziewczynie niz Ty a maja wciaz duzo atakow xD

Ale jakos trzeba przykryc smieszne zachowanie odwetu na dziewczyne xD

No bardzo narzeka dzis Krys wyslal na kazde miasto po 5 gryfow i po kilkanascie ogni i wprawie wszystko stracil na strazy i biremkach zreszta tez moich wiec no dzieki za punkty na zlotych zmyslach xD

Jak ja kocham walczyc z bystrym przeciwnikiem to wtedy jest wyzwanie a nie to co z jakimis jednokomórkowcami jak kacperki xD
 
z 20 gryfów padło 15 z 50 ogni padło 40 (plus/minus bo nie chce mi się sprawdzać po rapkach tego) to powiem Ci że nabiłes na nich TAAAAAAAAAKIE PW że nie przerobisz tego poza tym byczku powiedz mi, po co Ci zmysły skoro i tak za niedługo znikniesz tak jak to było na berytosie i kasmeni (bynajmniej tam grałem)
 

DeletedUser31082

Guest
>boi się szpiega wysłać

Ty z dnia na dzień walisz coraz większe fikołki intelektualne. Teraz pora na baranka w ścianę, zrób to dla społeczności Grepolis.

Powiem tak, w fobii gra parę fajnych osób jak Dr Nikt, Julci i zone, którzy są świetnymi ludźmi, ale przez takich ćwierćinteligentów jak Ty będą mieli bardzo ciężko na tym serwerze.
Ty, jak co świat, zawiniesz się po 2 miesiącach, a Oni będą obrywać za Twój niewyparzony pysk, Alfi Wojowniku.
Do zobaczenia za parę dni, buziaki :*

Powiem tak w Kronice gra pare fajnych osób i wieloletnich kolegow czy kolezanek ale przy takich cwaniaczkach co sa mocni tylko an fo zreszta jak chyba kazdyw kronice z FO bo nie wiem czy zauwazyliscie ale same pogromy, kacperki, rodzielce i deffowcy sie tu wypowiadaja i chca zlizywac smietanke tych co zapieprzaja na frontach. To niestety ci wszyscy spoko gracze niedlugo przyplaca waszym szczekaniem na FO i udawaniem, ze wszystko jest ok i lejemy sie ze wszystkimi.

Tacy jak ty co potrafia wziac udzial w akcji klikajac zgodnie z instrukcja na filmiku oszczepa nie potrafia sobie radzic na froncie gdzie nie dostana pomocy od sojuszu. Umiesz napisac masowke czy piszczeć na discordzie o pomoc podajac czas kolona ale gdy przyjdzie do twardej walki gdzie wrog ma przewage to nie bedziesz potrafil sie bronic. Serio takich topowych kozakow w ataku w silnym sojuszu to jest pelno. To czy ktos jest twary wychodzi w ciezkim okresie gry.

Przypełzłeś na FO cwaniakujac, ze jak cofne stalke to sie mna zajmiesz mimo, ze odkad jestes nie wyslales na mnie chyba ataku. Moze jeden sprawdzajacy ale widze po czujkach, ze latasz po innych a do mnie jestes obsrany i nic nie robisz. Wiec jak juz jestes obsrany co zrozumiale to na fo tez zastosuj sie nie cwaniakuj gdy nie masz odwagi w grze nic pokazac.

A co do dlugosci gry to minal juz miesiac. Za miesiac wychodzi na to, ze koncze :D

Ale plany macie ciekawe przetrwac 2 miesiace az skoncze gre i wtedy ukarzecie mój sojusz xDDD

No ja mam troche inne plany i nie czekam az ktos z was skonczy gre by moc was lac tylko po prostu was lac bez roznicy kogo.

Kacperek jeszcze miesiac wytrzymaj :D potem powinno być juz latwiej.
 
Do góry